Mam problem z kontrolowaniem swoich uczuć. Jestem bardzo zazdrosna o swojego chlopaka bardzo go koch

2 odpowiedzi
Mam problem z kontrolowaniem swoich uczuć. Jestem bardzo zazdrosna o swojego chlopaka bardzo go kocham mysle ze on mnie tez i jeszcze nie dał mi konkretnego powodu bym tak się zachowywała. Boli mnie to nawet gdy on w towarzystwie nie patrzy sie na mnie tylko np na kolezanke z którą rozmawia, potrzebuje byc przez niego caly czas atencjonowana bo inaczej mysle ze juz mnie nie kocha ze jestem nie atrakcyjna. Tłumie w sobie te emocje jednak i tak wybuchne i mowie słowa które bardzo go rania pozniej go przepraszam ale to juz nie to samo. Boje sie ze moge go przez to stracic sama tez sie z tym mecze czasami nie moge normalnie funkcjonować
Dzień dobry, pisze Pani o zazdrości i o tłumieniu emocji w sobie, zastanawiam się z czego wynika Pani zachowanie w stosunku do partnera. Wyobrażam sobie, że jest Pani z tym źle, nie rozumie Pani tego co się dzieje, cierpi Pani raniąc partnera i siebie. Nie wiem czy to niedostateczna wiara w siebie czy wcześniejsze przeżycia kształtują Panią w tej relacji. Myślę, że jest to obszar do zrozumienia, odkrycia i przepracowania na terapii. Bardzo polecam przyjrzenie się sobie pod okiem specjalisty i życzę sukcesów :)

Dzień dobry,
jeśli chciałby się Pani przyjrzeć przyczynom powyższych trudności a także nauczyć się radzić sobie z trudnymi emocjami, psychoterapia może być w tym obszarze pomocna.

Pozdrawiam serdecznie
M.