Witam, jakiś czas temu uprawiałam seks z chłopakiem, bez zabezpieczenia. Zażyłam EllaOne, ale nadal
1
odpowiedzi
Witam, jakiś czas temu uprawiałam seks z chłopakiem, bez zabezpieczenia. Zażyłam EllaOne, ale nadal uprawialiśmy seks tyle ze już chłopak spuszczał się na zewnątrz .. po drodze miałam zapalenie pęcherza przez które przyjmowałam NeoFuragine i mnóstwo stresu. Okres powinnam mieć 24 lipca jest 6 sierpnia. Proszę o odpowiedz
Proszę wykonać badanie stężenia beta-hcg we krwi celem wykluczenia ciąży. W przypadku wyniku negatywnego proszę rozważyć konsultację ginekologiczną celem omówienia dostępnych skutecznych i bezpiecznych metoda antykoncepcyjnych.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.