Mam nerwice lekowa ktora utrudnia mi zycie dlatego szukam psychoterapeuty ktory pomoze mi ja przezyc

5 odpowiedzi
Mam nerwice lekowa ktora utrudnia mi zycie dlatego szukam psychoterapeuty ktory pomoze mi ja przezyciezyc.nie wiem jaki sposob terapii jest najlepszy bo jeszcze nie mialam okazji ale wierze ze bedzie napewno skuteczny.moze byc pomoc przez Skypa dla mnie nawet lepiej.jestem z podkarpacia pozdrawiam
Dzień dobry. Wybór nurtu to kwestia raczej indywidualnych preferencji, jednakże w pracy z zaburzeniami lękowymi wysoką skutecznością cieszy się psychoterapia poznawczo-behawioralna. Zachęcam, by poszukać psychoterapeuty pracującego w tym nurcie i umówić się z nim na wstępną rozmowę, której celem będzie dokładna diagnoza problemu i poznanie całokształtu sytuacji. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Witam, psychika każdego człowieka jest niepowtarzalna, dlatego terapię trzeba dobierać indywidualnie pod kątem psychiki pacjenta. (psychoterapia eklektyczna)
Na Skypie pracuję od wielu lat z dużym powodzeniem.
Pozdrawiam i zapraszam
Witam serdecznie
Nerwica potrafi bardzo utrudnić życie. W ubiegłym roku odbywałam staż w Klinice Psychiatrii na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwicy we Wrocławiu, i wysłuchałam wiele historii osób borykających się z lękiem, nerwicą.
Dobra relacja z psychoterapeutą pomaga zobaczyć, dlaczego dokonujemy na co dzień pewnych wyborów, które nam często nie służą. Dzięki terapii możemy zmienić schematy, które nieświadomie często powielamy, bo kiedyś nam było to pomocne.
Zapraszam do kontaktu na priv, gdyby chciała Pani pracować w nurcie systemowym. Mówi on m.in., że problem jest "dobry", bo kogoś chroni. Trzeba więc zobaczyć, jak inaczej można uzyskać ochronę, nie przez np. nerwicę.
Pozdrawiam z Wrocławia :)
Łucja Fitchman
Polecam szukanie terapeuty w Pani regionie. Odradzam terapię przez skype w Pani przypadku.
Pozdrawiam serdecznie,
Marta Śmieszek
Dzień dobry,
ja ze swojej strony polecam hipnoterapię, jako skuteczną metodę pracy z zaburzeniami lękowymi. Pozdrawiam