Mam 30 lat i po krótce opiszę swoje dolegliwości. W lutym doznałam porażenia nerwów strzałkowych w w

2 odpowiedzi
Mam 30 lat i po krótce opiszę swoje dolegliwości. W lutym doznałam porażenia nerwów strzałkowych w wyniku pracy w „kuckach” i opadly mi obie stopy. Badanie EMG wykazało, że uraz nastąpił pod wpływem ucisku na nerw w okolicach kości strzałkowej. Jestem w trakcie rehabilitacji i nastąpiła duża poprawa, chodzę już w miarę normalnie, a w stopach mam coraz większy zakres ruchu. Następnie po około tygodniu od opadnięcia stóp, przeszlam jakąś silną infekcję dróg oddechowych, coś w rodzaju grypy. Od tego czasu zaczęły się objawy, które nie ustępują do dziś, mianowicie sztywność plecow i bóle mięśni, ogólne osłabienie kondycji. Przez okres miesiąca towarzyszyły mi nocne zlewne poty, aktualnie ustąpiły. Od czasu infekcji caly czas mam problem z mięśniami i ich sztywnością, drżeniem, pulsowaniem, mrowieniem i przechodzeniem prądów, uczucia ciepła, igiełek itd. Sztywność występuje głównie w okolicach kręgosłupa. Dodatkowo od miesiąca mam pulsujące/drżące powieki i brew. Suplementuję potas, magnez, wapń oraz wit D3. Czuję się coraz gorzej, od dwoch miesięcy szukam przyczyny swojego złego samopoczucia. Wykonalam wiele badań: OB, CRP, bolerioza, hiv, hormony i antygenty tarczycy, rtg pluc, usg tarczycy, usg brzucha, kinaza kreatynowa, morfologia, kwas moczowy, czynnik reumatoidalny i wszystkie wyniki w normie. 3 lata temu mialam robioną tomografię mózgu ze względu na migreny z aurą, ale wszystko wyszło ok. Ostatnio do moich objawów dołaczyło również silne wybudzanie, bowiem przed zasnięciem kilkanaście razy zrywa mnie mocny zryw mięści, cos w stylu miokloni przysennych. Bardzo się boję, ze to stwardnienie rozsiane. Jest też możliwość, że to nerwica? Mam skłonności do hipochondrii. Bardzo proszę o pomoc, chcialabym w koncu dowiedzieć się co mi jest...
Badania w normie , nie pozostaje nic innego tylko wizyta u psychoterapeuty.

Dzień dobry, z opisu dowiadujemy się wiele faktów, ale wiele też jest do doprecyzowania. Zasadne wydaje się udanie do psychoterapeuty choćby na konsultacje. Pozdrawiam