Mam 29 lat; staram sie zajsc w ciaze. Zaczelam robic testy owulacyjne. Moj cykl trwa srednio 29-31 d

4 odpowiedzi
Mam 29 lat; staram sie zajsc w ciaze. Zaczelam robic testy owulacyjne. Moj cykl trwa srednio 29-31 dni. Test wskazal podwyzszenie poziomu LH w 14 dniu, dzisiaj jest 17 dzien i caly czas test pokazuje mocne dwie kreski; dlaczego i kiedy powinnam starac sie o dziecko.
Proszę nie wydawać pieniędzy na bzdety tylko zgłosić się do poradni

- proszę współżyć od 10 dnia codziennie. Testy owulacyjne są słabym wskaźnikiem, w każdym razie nie są stosowane w profesjonalnej diagnostyce owulacji. pzdr artur mazur kalisz
Witam
Zasada jest taka że należy współżyć min 3 x w tygodniu nie skupiając się na dniach cyklu.testy owulacyjne są orientacyjne i nie potwierdzają owulacji z dużą pewnością
Z poważaniem
Tomasz Łabiak
Szanowna Pani,
Odnoszę wrażenie, że traktuje Pani ten problem zbyt technicznie i zadaniowo. Ja proponuję tak: zapomnieć o testach, przyjmować kwas foliowy 0,4 g/dobę i Vit D3 2000 IU/dobę, cieszyć się radosnym seksem bez zabezpieczenia, nie unikając współżycia w okresie płodnym. Jeśli za rok nie będzie Pani w ciąży - szukać wyjaśnienia.
Ukłony,
CS