Ma proble bo nie czuje smaku oraz zapach nie wiem co mi jest nie ma checi oraz moje samo poczucie je

Ma proble bo nie czuje smaku oraz zapach nie wiem co mi jest nie ma checi oraz moje samo poczucie jest słabe w częściej było lepiej cierpię na to już ponad 30 dni ???

3 odpowiedzi


Witam serdecznie. Opisane objawy są zbyt skąpe, aby można było udzielić odpowiedzi, czego dokładniej może dotyczyć Twój stan. Proponuję w pierwszej kolejności zgłosić się do lekarza internisty w celu diagnozy stanu zdrowia i wykonania stosownych badań. Pozdrowienia.

mgr Krystian Fatuła

mgr Krystian Fatuła

psychoterapeuta

Rzeszów

Umów wizytę

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Dzień dobry, Podobnie jak przedmówca polecam kontakt z lekarzem np. rodzinnym w celu dokładniejszej diagnostyki. Zaburzenia smaku i węchu mogą mieć wiele różnorodnych przyczyn, badania i konsultacja z lekarzem na pewno pomogą odnaleźć źródło objawów i dostosować odpowiednie leczenie Pozdrawiam serdecznie


Prosze pilnie skontaktowac sie Lekarzem Internista/Rodzinnym/POZ w celu diagnostyki wirusologicznej. Zaburzenia poznawcze towarzysza zaburzeniom nastroju i lękowym, oraz neurologicznym. Niezbedna diagnostyka w kierunku afektywnych zaburzen nastroju. Byc moze, niezbedne bedzie wsparcie farmakologiczne.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.