Jestem z Włocławka i szukam bardzo dobrego fizjoterapeuta, po wstępnym zapoznaniu sie z pana biograf

3 odpowiedzi
Jestem z Włocławka i szukam bardzo dobrego fizjoterapeuta, po wstępnym zapoznaniu sie z pana biografia i zamilowaniu pana do pracy postanowiłam spytać pana o mój problem z kręgiem szyjnym. Od 2 miesiąca bolały mnie plecy od pracy w magazynie {3 lata tam pracuje }, ale nie aż tak jak teraz, od tygodnia pojawił mi sie silny ból obojczyka, wraz lewa strona kręgu szyjnego lekkie drętwienie ręki. Po 1 dniowej wizycie u fizjoterapeutki powiedziała ze wywalony jest dysk z pawej strony. Czy powinnam wykonać rentgen czy rezonans , a moze najpierw co innego?
Witam serdecznie,

bardzo dziękuję za zainteresowanie się moją osobą.
Przede wszystkim trzeba znaleźć przyczynę dolegliwości bólowych, nigdy nie można działać tylko na objawie. Oczywiście badanie obrazowe ułatwiają pracę terapeuty, ale nie są konieczne.
Lepiej udać się do dobrego osteopaty, terapeuty manualnego lub fizjoterapeuty.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
Zapraszam do gabinetu ponieważ nie jestem w stanie dojechać do Pana. Gabinet mieści się w Warszawie przy ul. Dzikiej 4a lok.3 a od kwietnia zapraszam do nowych gabinetów przy al. Komisji Edukacji Narodowej 53 lok. 4

Zachęcam również do lektur:
healthclinic.pl/centrum-wiedzy/

Z poważaniem
mgr Mateusz Szelągowski
HEALTHCLINIC

Witam serdecznie.
Objawy o których Pan wspomina mogą pochodzić faktycznie z przepukliny dysku która drażni struktury nerwowe i dają objawy promieniowania. Niestety nie jest to jedyna możliwa przyczyna i od jej ustalenia należało by zacząć. Proponuje udać się do dobrego terapeuty, który zdiagnozuje problem i podejmie odpowiednią terapię. W przypadku wątpliwości lub potwierdzenia swoich przypuszczeń skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty lub na konkretne niezbędne badania.
Pozdrawiam
Robert Hetman
Wybór jest oczywisty: proszę pojechać do Mirosława Dębskiego w Ciechocinku lub do Emanuela Smoktunowicza w Toruniu.