Jestem 21 latenia kobieta moim problemem jest ze bardo szybko się denerwuje i stresuje podchodzenie

4 odpowiedzi
Jestem 21 latenia kobieta moim problemem jest ze bardo szybko się denerwuje i stresuje podchodzenie któryś raz do egzaminów prawa jazdy i przez bardo mocny stres nie potrafię zdać strasznie mnie to dobija równiez w pracy bardzo szybko niektóre rzeczy mnie denerwuje jak i w życiu prywatnym nie umiem utrzymać relacji z chłopakami na dłużej ponieważ przy klotniach bardzo mocno wybuchami i mowie rzeczy których później żałuje nie wiem jak sobie z tym poradzić chciała bym dojść bardzo wysoko zdać w końcu te prawo jazdy ale nie umiem sobie z tym poradzić
Jest wiele technik radzenia sobie ze stresem i napięciem wewnętrznym -warto sięgnąć po specjalistyczną pomoc -odkryć powody dla których tak Pani się zachowuje. Wtedy będzie zdecydowanie łatwiej uporać się z problemem. Polecam również dostępny w zasobach internetu trening relaksacyjny -autogenny Schultza -przy regularnym stosowaniu poczuje Pani znaczącą ulgę.

Może Pani umówić się na konsultacje do psychoterapeuty. Będzie miała Pani możliwość porozmawiania o objawach o których Pani piszę, przepracować je i zrozumieć je na tyle, że będzie Pani lepiej funkcjonować w życiu. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk
Dzień dobry Pani, z opisu sytuacji jakie Pani przedstawiła to być może zbyt intensywnie skupia się Pani na wyniku, zamiast na czynności, zadaniach i być może nakłada na siebie Pani zbyt duże wymagania, które prowadzą do frustracji, a w konsekwencji agresji. Gdy nauczymy się Pani koncentrować maksymalnie na pracy, gdy ją Pani wykonuje to wyniki przyjdą same, i dojdzie Pani wysoko, co będzie skutkiem ubocznym pracy z pasją. Przyczyn owych wybuchów, oczywiście może być wiele różnych innych, a najpewniej jest ich kilka kluczowych. Należy znaleźć drogę naprawy owych złych nawyków emocjonalnych, myślowych i zachowania, najlepiej przy wsparciu Psychoterapeuty. Zapraszam do mojego gabinetu, lub do terapii poprzez skype lub messenger.

Pozdrawiam
Psycholog
Adrian Szafrański
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta) - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry. Doświadczanie silnych emocji bywa czasem nieuniknione. Ważne, by wyrażać je w taki sposób, by nie szkodziły ani nam, ani innym osobom (jak w kłótniach w związku), lub nauczyć się tolerować pewną dozę dyskomfortu (np. podczas egzaminu). Zachęcam, by skontaktować się z psychoterapeutą, który pomoże Pani nauczyć się radzenia sobie z emocjami. Praca terapeutyczna może przyczynić się również do zmniejszenia siły odczuwanego dyskomfortu. Pozdrawiam.