Jak zwiększyć szanse na ciążę?

1 odpowiedzi
Bardzo dziękuję za odpowiedź dotyczącą zajścia w ciążę po poronieniu ( i w wieku lat 33:), nie wiem dlaczego ale obawiam się ,że czekałam z drugim dzieckiem zbyt długo i zabraknie mi czasu:(). Zapewne takich pytań dostaje Pani mnóstwo , ale co tak naprawdę zrobić aby zwiększyć szanse na ciążę? Ciężko jest trzymać "tempo" 2-3 stosunków w tygodniu, lub co drugi dzień. Mam cykl 28 dniowy, jestem teoretycznie w stanie określić owulację, czy wystarczy jeśli będziemy współżyć od 14 do 16 dnia? Z moich obserwacji wynika ,że rozpoczęcie współżycia od 12 dnia cyklu przynosi marne efekty:(.
Witam ponownie,
tak naprawdę, to może Pani na razie "tylko" tyle. Błędem w sztuce jest stymulowanie Pani w tej chwili w jakikolwiek sposób. Więc należy uzbroić się w cierpliwość i spokój, bo stres nie służy poczęciu nawet i w 14 dniu cyklu.
proszę współżyć wtedy kiedy Pani ma największą ochotę.

powodzenia.