Problemy z tarczycą.

1 odpowiedzi
Dzień dobry mam mały problem. Mam problem z tarczyca i cukrzyca , do czerwca tego roku brałam Eutirox 100 w czerwcu 25/10/ 2016 robłlam TSH i FT4. TSH mam bardzo wysokie (6,88) a TF4 (9,9).Lekarz rodzinny kazał mi brać od poniedziałku do piatku 100 eutirox a w sobote i niedziele 125 eutirox. Badanie powtórzyłam po trzech miesiącach 20/10/2016 i TSH mam 7,39 a FT4 9,6. co mam robic???
Zwiększyć dawkę do 150 mcg i brać każdego dnia jednakową dawkę leku-tarczyca nie rozróżnia dni tygodnia i nie wie kiedy jest czwartek a kiedy niedziela.