Jak mam powiedzieć dziewczynie na roku zeby przestala flirtowac z moim chłopakiem ? Zaczęło się od t

2 odpowiedzi
Jak mam powiedzieć dziewczynie na roku zeby przestala flirtowac z moim chłopakiem ? Zaczęło się od tego że ona z nim siedziała na jednym z przedmiotów i potem cały czas chciała jego uwagi, ciągle wolała jego imię,nawet flirtowala patrzyła sie w jego stronę i wszystko przy mnie a mój facet co na to, a nic, odwzajemnial to, też wolał ja biegł za nią chwalił nawet mnie kiedys zostawil zeby pojsc gdzies z nia wszystko przy mnie aż w końcu porozmawialam z nim, mowil ze już nie będzie, ona nadal to robiła i on znowu zaczął i kolejną rozmowa i nic aż w końcu zrobiłam mu awanturę ze nie chce być tak traktowana, teraz ogarnął się ale ona patrzy się na niego, obserwuje, i widze ze on czasem w malych gestach na to reaguje , wspomnę że ta dziewczyna ma narzeczonego ktorym się chwali. Teraz już mam dosyć i chce jej powiedzieć żeby się odczepila ale nie wiem co mam powiedzieć żeby to wyszło dobrze a co do mojego chłopaka nie mam zaufania, jest ze mną a chodził za inną , nie jestem typem zazdrosnicy ale tutaj nawet inni ludzie zaczeli te rzeczy zauwazac , boje sie nawet na przyszłość jak on tak się zachowuje. Powiedział mi że w poprzednim związku dziewczyna go zdradziła było mi go bardzo szkoda ale jak widzę co wyprawial lub może znowu będzie wyprawiac to cały mój żal znika. Proszę o radę
Warto o tym porozmawiać wprost i bez agresji. Mówiąc w miarę spokojnie o swoich uczuciach i spostrzeżeniach. Angelika Urban

Dzień dobry. Proszę się zastanowić czy chce być Pani z człowiekiem, który nie potrafi odmówić i wprost się opowiedzieć po jakiejś stronie. Jeżeli już teraz ma Pani kłopot z zaufaniem do niego to co będzie później? Jeśli chce Pani porozmawiać z wspomnianą drugą dziwczyną proszę to zrobić wprost - nie ma Pani jednak wpływu czy ona to przyjmie czy nie.
Pozdrawiam Joanna Borowczak