Ile kosztuje jedna wizyta u Pani?

8 odpowiedzi
Tak jak w temacie: ile kosztuje jedna wizyta u Pani? Oraz ile wizyt jest potrzebnych, aby pomogły osobie w depresji?
Pierwsza wizyta kosztuje 100zł, kolejne- 80zł. To , ile wizyt okaże się potrzebnych będzie wynikiem wspólnej pracy terapeuty i pacjenta.

Witam. Jedna wizyta indywidualna to koszt 100 zł. Mówi się, że w nurcie TSR potrzebnych jest od 8 do 10 spotkań aby osiągnąć cel z którym się przyszło. Natomiast to jest zawsze zależne od indywidualnych przypadków, możliwości i motywacji do pracy, więc nie da się tego jednoznacznie określić.
120 pln kosztuje wizyta, natomiast na drugie pytanie nie odpowiem,poniewaz zabiegi jedynie wspomagaja prace na mozgu i pomagaja w leczeniu. Natomiast depresja jest leczona przez psyhologow i psychiatrow
dzień dobry, koszt konsultacji to 90 zł, co do czasu leczenia to nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć, jest zbyt dużo czynników które wpływają na czas leczenia depresji. na niektóre pytania można znaleźć odpowiedź na stronie pracowni lub przyjść na konsultacje i porozmawiać o wątpliwościach. pozdrawiam Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego.
Wizyta kosztuje 100 pln. Ilość wizyt oraz system pracy można ustalić dopiero po konsultacji. Pozdrawiam Łukasz Juszczuk
Koszt wizyty zależy od procedur ktore należałoby zastosować .W depresji polecam terapeutów którzy zajmująca się takim schorzeniem i lepiej znają się na metodach leczenia Z metod rehabilitacytryjnych polecam trening relaksacyjny , ćwiczenia rozluz niajace d.r..pozdrawiam
Witam serdecznie, niestety moje kompetencję nie dotyczą leczenia chorób depresyjnych. Pozdrawiam
Konsultacja indywidualna 90 zł. Psychoterapia 80 zł za sesję. Psychoterapia jest długotrwałym procesem, z góry nie można określić ile spotkań jest potrzebnych. Pozdrawiam. Barbara Tubielewicz