Dzień dobry. Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne od 6 miesięcy i po tym okresie miałam po ostatniej m
1
odpowiedzi
Dzień dobry. Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne od 6 miesięcy i po tym okresie miałam po ostatniej miesiączce odstawić i zrobić badania. Badania zrobiłam w 5 dniu cyklu i wynik moich badań mnie zmartwił. Poziom FSH i LH i estradiolu jest poniżej normy. Testosteron i aldostredion powyżej normy. Tarczyca, insulina w porządku. Czy to wynika z przyjmowanych tabletek (vibin mini)
Ocena stężeń tych hormonów bezpośrednio po odstawieniu preparatu o działaniu antykoncepcyjnym nie jest w pełni miarodajna. Jaka jest przyczyna wykonania tych badań u Pani?
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.