Mam 18 lat stulejkę miałem usuwaną kiedy miałem 2 lata. Podczas wzwodu skóra z penisa nie schodzi, j

3 odpowiedzi
Mam 18 lat stulejkę miałem usuwaną kiedy miałem 2 lata. Podczas wzwodu skóra z penisa nie schodzi, jest napięta, nie boli. Gdy jest w spoczynku łatwiej jest ją ściągnąć. Mam wrażenie że mój zółądź jest za duży na proporcję skóry, czy to możliwe? czytałem o tym coś w internecie i są rodzaje penisów z dużym żołędziem, penis praktycznie nigdy mnie nie boli, lecz jest to raczej niemożliwe żeby skóra zeszła podczas zwodu. Czy może mieć to jakieś skutki w życiu seksualnym, lub sprawiać nie przyjemność partnerce? Proszę o pomoc.
Szanowny Panie, być może miał Pan obrzezanie częściowe a teraz należy rozważyć wykonanie obrzezania całkowitego. Zapraszam na konsultację

Dzień dobry,

Wygląda na to, że nawrócił u Pana problem ze stulejką. Z Pana opisu wszystko wskazuje na to, że będzie potrzebny ponowny zabieg.
Jeżeli chodzi o Pańskie obawy o problemy w życiu seksualnym, brak zsuwania się napletka może spowodować pojawienie się nadwrażliwości żołędzi. Nadmierna wrażliwość może wpływać a długość trwania stosunku oraz znaczną redukcję pozytywnych doznań odbieranych przez Pana podczas zbliżenia.

Pozdrawiam serdecznie,
AZ
Proszę Pana.
Problem ewidentnie nie został rozwiązany przy pierwszej operacji. U nastolatków rekomendowanym leczeniem stulejki jest obrzezanie całkowite, ponieważ w tym wieku stulejka jest stulejka wtórną, postępują w niej procesy bliznowacenia i jedynym skutecznym leczeniem jest pozbycie się chorej tkanki. Skoro napletek nie został w całości usunięty to nie było obrzezania całkowitego tylko częściowe lub plastyka- jak pisałam nie są rekomendowane ponieważ są nawroty. Skoro nie może Pan zsunąć napletka to ma Pan stulejkę, a nie za duży żołądź.
Zapraszam na konsultację i skuteczne leczenie raz na zawsze.