Dzień dobry Mam 30 lat i od trzynastego roku życia wącham używane majtki siostry a także liżę wydzie

3 odpowiedzi
Dzień dobry Mam 30 lat i od trzynastego roku życia wącham używane majtki siostry a także liżę wydzieliny lub ich ślady, które znajdują się na wewnętrznej stronie majtek. Mam 4 siostry, wszystkie są starsze natomiast robię to z bielizną tylko jednej siostry. Zastanawiam się czy może to być spowodowane chorobą psychiczną? Czy jest to problem, który powinien mnie niepokoić lub czy powinienem to jakoś leczyć? Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.
Dzień dobry.
Choroba to stan, który w sposób znaczny utrudnia życie. Preferencje seksualne bywają wśród ludzi bardzo różnorodne. Mieszczą się w normie tak długo, jak długo nie są uciążliwe dla siebie lub innych. Czy wąchanie majtek siostry i lizanie wydzieliny jest dla Pana uciążliwe? Co na to siostra? Czy potrafi Pan osiągnąć satysfakcję seksualną w inny sposób? Jeśli nie, można mówić o zaburzeniu, którego leczeniem zajmuje się psychoterapeuta specjalizujący się w seksuologii.
Pozdrawiam Marzena Pietrusińska

Czy siostra o tym wie?
Jeżeli tak, to czy wyraża zgodę na takie zachowanie?
Wąchanie i lizanie zapachów stymulujących seksualnie nie jest zaburzeniem.
Czy takie zachowanie ma charakter obsesyjno-kompulsywny?
Dzień Dobry,
zachęcam do kontaktu ze specjalistą, aby szerzej omówić ten temat podczas wizyty. Jeśli te sytuacja nie sprawiają panu trudności cieżko mówić tu o zaburzeniu.
Pozdrawiam serdecznie