Dieta dla leniwych

4 odpowiedzi
Witam.
Proszę o informację jak wygląda cały program zrzucania kilogramów, chodzi mi o ilość wizyt i koszty, jestem ciężkim przypadkiem do odchudzania ,w okresie menopauzy chętnie pozbyła bym się 20-30 kg. Czy możliwy jest jadłospis dla osób z małą ilością czasu na gotowanie, prosty i szybki z robieniem zakupów praktycznie w "locie"
pozdrawiam

M
Witam,

Ilość wizyt uzależniona jest od ilości kilogramów, które planujemy zrzucić. Utrata masy ciała to ok. 2-5 kg w miesiącu. Koszt wizyty to 80 zł. Dieta jest płatna jednorazowo 195 zł. Wizyty mniej więcej raz w miesiącu. Dieta jest łatwa i szybka w przygotowaniu.
Pozdrawiam

Witam, opis byłby zbyt długi. Proszę wejść na moją stronę internetową aleksandrabanaszkiewicz.eu Tam w zakładce DIETA podstrona WIZYTY znajdzie Pani informacje jakie badania krwi potrzebne są do diety oraz opis pierwszego spotkania tzw wizyty informacyjnej. Na niej ustalimy cały plan działania w tym ilość czasu potrzebną na przygotowanie jedzenia. W zakładce CENNIK opisany jest cały program żywieniowo - motywacyjny, miesiąc po miesiącu. Zapraszam na wizytę do Gliwic i do Gdyni.
Witam. Zawsze staram się ułożyć plan żywieniowy jak najbardziej dopasowany do stylu życia klienta. Także na pierwszej wizycie wszystko ustalamy. Cennik i opis znajdzie Pani na stronie nutri-med.pl Serdecznie zapraszam.
Witam serdecznie, indywidualne dopasowanie jadłospisu daje sporą możliwość w kwestii spełnienia oczekiwań. Natomiast najtrudniej będzie pozbyć się nawyku jedzenia w biegu - niestety nie jest to najzdrowsze :( ale diety dopasowywane pod konkretny przypadek są bardzo elastyczne, natomiast trzeba też patrzeć na zdrowy sposób odżywiania jako element swojego dnia :-)