Odchudzanie

4 odpowiedzi
Witam.mam32 lata,mam162cm wzrostu i waze 90 kilo.podczas ciaz bardzo przytylam,zaczelam zrzucac kilogramy lecz nie pomaga.nie mam czasu na silownie czy biegania.mam durzy brzuch po ciazach.Mimo lekkiego jedzenia waga nie drgnela.nie wiem co robic.jak sobie pomuc.prosze o odpowiedz czy da sie pomuc mi?
Emilia Skrzypek
Witam. Wiele kobiet boryka sie z problemem nadwagi po ciazy i nie jest Pani w tym osamotniona. Polecam umowic sie do dietetyka na konsultacje, podczas ktorej na podstawie szczegolowego wywiadu osoba taka pomoze pani wypracowac taki sposob zywienia, ktory bedzie odpowiedni dla pani preferencji oraz stylu zycia. Nadwaga czesto wynika z rozregulowania gospodarki hormonalnej lub nieprawidlowego funkcjonowania poszczegolnych narzadow lub calych systemow i tylko za pomoca dlugiterminowej terapii mozliwym jest uzyskanie rownowagi oraz normalizacja wagi. Polecam nie tracic wiary, ale tez uzbroic sie w cierpliwosc! Pozdrawiam, Emilia.

Witam, każdemu można pomóc. Każdy program żywieniowo - motywacyjny poprzedza konsultacja wstępna. Dużo rozmawiamy. Wspólnie określamy cel i sposób działania. Na wizycie wykonywanych jest część badań. Pozostałe wykonywane są w placówce zdrowia do której należy pacjent (np dodatkowe badania krwi lub USG). Program który prowadzę jest podzielony na kilka części dopasowanych do zdrowia i możliwości każdego pacjenta. Zapraszam na wizytę do Gdyni i Gliwic lub do internetowego programu E dieta :)
Witam proszę o kontakt bezpośredni, wówczas będę mogła dokładniej przyjrzeć się Pani problemowi. Bardzo ważne jest nie tylko zindywidualizowanie diety, ale również wykluczenie zaburzeń metabolicznych i zmiana trybu życia. Jedynie podczas konsultacji mogłabym rozwiać Pani wątpliwości. Pozdrawiam
Każdemu da się pomóc, ale kluczem do sukcesu jest zbilansowana dieta dopasowana do danej osoby. Samo jedzenie lekko nie pomoże jeżeli nie będzie to dopasowane do nas i systematyczne. Trzeba dopasować dietę do siebie i do swojego sposobu życia i na pewno rezultaty przyjdą szybciej niż się Pani spodziewa. Oczywiście zapraszam do nas do poradni na indywidualne dobranie jadłospisu :-)