jak jeść aby schudnąć

8 odpowiedzi
Witam moje pytanie tyczy się cennika jakie są koszty wizyty ogólnie chodzi mi o otyłość potrzebuje schudąć dlatego też chcę udać się na wizytę do dietetyka
Witam, cennik nie jest żadną tajemnicą ale też należy wziąć pod uwagę fakt, że chudnięcie będzie tylko wtedy skuteczne, gdy dieta będzie dopasowana do przyczyn nadwagi /otyłości a nie tylko rozpiską o ograniczonej podaży kalorycznej..... A na cennik ma wpływ oczywiście obecność chorób oraz jednostki towarzyszące.Tylko wtedy leczenie dietetyczne ma sens - w innym przypadku może Pani/Pan (przepraszam, bo nie mogę wydedukować płci) nabawić się przykrych konsekwencji w postaci efektu jo-jo. Pierwsza wizyta, na której zbieram szczegółowy wywiad to koszt 90 zł a diety to cena od 300 zł w górę, lecz istnieją okoliczności czasem obniżenia pułapu cenowego. To już ustalamy podczas wizyty właśnie tak aby nie obciążać Pacjentów nadmiernymi kosztami a zachęcić do pracy nad zdrowymi nawykami żywieniowymi! Zadowolony Pacjent to nasza najlepsza reklama ;) Pozdrawiam !

Witam, pierwsza wizyta kosztuje 100 zł z badaniami. Miesięczny program żywieniowo - motywacyjny 399 zł. W cenie jadłospis, część opisowa, program leczniczy, program motywacyjny, wizyty w gabinecie z badaniami, konsultacje na Skype i telefon oraz 30 dni opieki mailowej. Zapraszam na wizytę :)
Witam dokładny cennik dostępny jest także na stronie dietetyk.wroclaw.pl, jeśli chodzi o podstawowe koszty zalicza się do nich wstępna wizyta (100 zł) oraz opracowanie zaleceń żywieniowych i dedykowanego planu żywienia (7,10,14 dniowy), odpowiednio jest to koszt 80, 110 lub 150 zł. Spotkania kontrolne odbywają się w zależności od potrzeb pacjenta, średnio 1-2 razy w miesiacu. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.
Witam
Koszt pierwszej wizyty to koszt 120 zł. W cenie wizyty dostaje Pani dietę już po pierwszym spotkaniu. Jeśli ma Pani otyłość i chce Pani schudnąć to musi mieć Pani indywidualnie dobrane godziny posiłków do Pani rytmu dnia oraz takie ustalone posiłki aby nie chodzić głodnym. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Poradnia Żywieniowa Magdalena Maciejewska
Witam serdecznie, wszystko zależy od tego, czego Pani od nas oczekuje, cennik dołączony jest do każdej poradni w zakładce cenniki. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz na naszym facebooku :-)
Witam. Jadłospis+ analiza+ składu ciała+ porada-200zł
Jadłospis+ analiza+ składu ciała+ porada+ biorezonans magnetyczny(który wykrywa wszelkiego rodzaju schorzenia, bakterie, składniki mineralne ,witaminy tid, jest to krótko mówiąc przeskanowanie całego organizmu) -250 zł
Pozdrawim
Dzień dobry,
Koszt wizyt to 100 zł zaś ułożenia jadłospisu od 100-150 zł.
Wszystko zależne jest od potrzeb.
Pozdrawiam serdecznie,
Paula Łysakowska
Zdrowie na Talerzu
Witam
Z chęcią pomogę.
Posiadam duże doświadczenie w pracy z pacjentami borykającymi się z problemem nadwagi/otyłości. Możliwa jest zarówno współpraca stacjonarna jak i online. Pierwszy pakiet opieki obejmujący miesięczną opiekę wraz z pomiarem składu ciała, indywidualnym planem żywieniowym tworzonym na podstawie wywiadu medyczno-żywieniowego przeprowadzonego w trakcie pierwszej konsultacji i konsultację kontrolną to koszt 270 zł. Kontynuacja współpracy to 170zł miesięcznie.