Czy mogę być w ciąży?

4 odpowiedzi
Witam, mam 17 lat i 3 tygodnie temu doszło do stosunku z moim chłopakiem. Po 10 dniach zrobiłam test ciążowy, lecz wyszedł negatywny. Ale teraz strasznie mnie brzuch czasem boli i podbrzusze mam troszeczke twarde, towarzyszy mi też ból jajnika lewego, ból pleców, ale bardzo rzadko i zawroty głowy. Stosunek miałam 2 dni przed okresem. Chciałam dodać że choruje na gruźlice. Czy jest szansa zajscia w ciąże ?
Moja drofg
Szanowna Pani
Stosunek dwa dni przed okresem wyklucza ciążę. Tak więc spokojnie; najpewniej Pani dolegliwości wynikają z innych przyczyn. Proszę spokojnie czekać na następną miesiączkę.

Jest to mało prawdopodobne, ale zawsze możliwe.
Mozliwosc ciazy zawsze jest, prosze zrobic b-hcg z krwi.
Ciąża jest mało prawdopodobna, ale nie niemożliwa. Ze względu na dolegliwości opisywane wskazana wizyta u lekarza ginekologa. Lekarz prawdopodobnie zaleci badanie krwi na b-hcg. Proponuję wspólnie z Partnerem rozwiązać problem regulacji płodności, wizyta u ginekologa też powinna służyć rozwiązaniu tej kwestii. Pozdrawiam o proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza. JW,