Ciaza hcg wynik

8 odpowiedzi
11/09 wynik hcg to 477 a w dniu dzisiejszym 2753 czy to jest normalne?
Przy interpretacji wyniku hcg należy wziąć pod uwagę również obraz w badaniu USG. Przy prawidłowym wyniku USG taki wzrost hcg jest bardzo dobry

Witam,
Wnioskuje, że wykonała Pani to badanie na bardzo wczesnym etapie ciązy tzn. około 4-5 tygodnia ciązy. W tym okresie stężenie HCG wynosi 19 - 7,340 mIU/ml. Niestety przedstwiła Pani za mało informacji bym mogła powiedzieć cos więcej (w którym tygodniu ciazy jest Pani, jak wyglądało badanie USG).
Pozdrawiam,
Joanna Górecka
Witam, tak wynik jest prawidłowy. Pozdrawiam
prawdopodobnie tak, ostatecznie wyjaśni to badanie usg
Szanowna Pani,
Tak, to jest normalne.
Ukłony,
CS
Witam!
Wynik świadczy , że ciąża prawidłowo się rozwija
pozdrawiam Jacek Domarańczyk
Tak ciąża się rozwija więc B-HCG rośnie
Szanowna Pani, to może być normalne.
Proszę zgłosić się do lekarza na pierwszą wizytę w ciąży i bez zalecenia doktora nie wykonywać kolejnych oznaczeń hcg. Należy wykonać rutynowe USG tv.
Pozdrawiam SK