Cały czas źle się czuje,jest mi słabo w środku,mniemwam duszności,mam zaburzenia wzroku i mowy,wszys

2 odpowiedzi
Cały czas źle się czuje,jest mi słabo w środku,mniemwam duszności,mam zaburzenia wzroku i mowy,wszystko wydaje mi się dziwne I nierealne,nic nie sprawia mi przyjemności i cały czas jestem smutny i przygnebiony. Miałem również kilka ataków które wyglądały Tak że czułem bardzo silny niepokój,kręciło mi się w głowie,serce biło mi nierówno,drzaly mi ręce i nogi I podczas tych ataków czułem I wiedziałem że umieram. Wszystko zaczęło się w marcu gdy polaczylem alkohol i narkotyki. Dodam jeszcze że przed tym zdarzeniem nie miałem nigdy problem z zdrowiem Ale za to nadużywalem alkoholu przez okres kilku lat I od marca nie pije ponieważ od momentu pierwszego ataku rzuciłem alkohol. Serce mam zdrowe z tego co mówi kardiolog. Wszystko to dzieje się nieustannie od marca.
Proponuję zgłosić się do ośrodka psychoterapii uzależnień, potrzebna też będzie konsultacja lekarza psychiatry. W poradniach leczenia uzależnień powinien być do niego dostęp. Z tego co Pan pisze objawy wystąpiły po połączeniu kilku substancji, a nadużywa Pan od kilku lat. Niezależnie od diagnozy - czy jest Pan osobą uzależnioną czy używającą szkodliwie potrzebuje Pan profesjonalnej pomocy. Jeśli będzie Pan szukał leczenia w prywatnym gabinecie proszę szukać psychoterapeuty uzależnień z certyfikatem PARPA lub KBdsPN.

Witam, objawy abstynencyjne to naturalna kolej rzeczy przy odstawieniu używek. Zachęcam do konsultacji z terapeutą ds. uzależnień lub innym specjalistą w miejscu zamieszkania. Z jakiegoś powodu sięgał Pan po wspomniane substancje, miały zadanie wyciszać niechciane stany, lub sprawić, że nie będzie Pan myśleć o trudnościach. Te kwestie należy wyjaśnić. Aby nie powtórzyć tych błędów. W tym celu zachęcam do skorzystania ze wsparcia specjalisty.