Biorę obecnie Coaxil 1/2 x 3 dziennie i propranolol 5 mg raz dziennie. Dawki niskie ale na mnie dzia
1
odpowiedzi
Biorę obecnie Coaxil 1/2 x 3 dziennie i propranolol 5 mg raz dziennie. Dawki niskie ale na mnie działające. Czy przy tych lekach mogę stosować magnez, wit D3, Q10? Dodatkowo jakie leki przeciwbólowe będą przy tym zestawie najlepsze? Niestety często boli mnie głowa a najlepiej działa na mnie Ibuprom.
Można stosować magnez i witaminy. Z leków przeciwbólowych najlepszy jest Ibuprom (byle czysty - nie Ibuprom Zatoki), ewentualnie paracetamol. Pozdrawiam.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.