Pytania pacjentów (4)
-
Czytałam, ze zeby od tego wybielania robią się słabe i krusza się i ten zabieg trzeba powtarzać co j
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry,
Zabieg wybielania jest bezpieczny - zanim jednak wybierzemy właściwą metodę, musimy przed taką decyzją dokładnie ocenić stan zdrowia tkanek zęba, szczelność wypełnień, wykonać… Więcej
-
Jakiś czas temu ułamał mi się ząb i nad zębem zrobił się bąbelek gdzie zbiera się ropa i krew, co to
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry,
Opisywany stan świadczy o stanie zapalnym toczącym się w środku zęba oraz w jego okolicach. Muszę zaznaczyć, że z taką sytuacją nie sposób poradzić sobie samodzielnie i należy… Więcej
-
Miesiąc temu miałam leczony (wypelniany) ubytek zęba, górna 6, od lekarki usłyszałam, że był nie duż
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry,
Nadwrażliwość pozabiegowa czasem pojawia się i wywołana jest przez różne, często nieuchwytne w późniejszym czasie czynniki, takie jak np. przesuszenie zęba lub obecność śliny… Więcej
-
Mma problem z zębem po leczeniu kanałowym górnej 6. Wszytskie 4 kanaly zostały dobrze wyczyszczone.
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Aby podjąć decyzję co do rokowania i możliwości leczenia należy przeprowadzić dokładne badanie -
głównie musimy przeanalizować dwie sprawy:
- czy jest możliwość szczelnej odbudowy… Więcej
Autor
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…