Pytania pacjentów (977)
-
Spuchla mi prawa strona wczoraj ode zęba dziś pojechałam to wyrwać A mam wrażenie że opuchlizna poli
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
do 3 dni może narastac a jak antybiotyk zacznie działać będzie się cofać
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Od roku zmagam sie z pieczeniem jamy ustnej. Wyniki badan: b12, ferytyna, zelazo, morfologia, gastro
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
sugeruję wizytę u specjalisty od leczenia schorzeń błon śluzowych jamy ustnej
pozdrawiam Anita Małysa
-
Byłem u dentysty 3 dni temu usuwał mi nerwy z zęba po wizycie nie bolało nic wiem że powiedział dał.
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
sugeruję szybki termin na wizytę do leczenia kanałowego pod mikroskopem(najpewniejsze rozwiązanie)
Pozdrawiam Anita Małysa
-
3 dni temu byłem u dentysty bolała mnie dolna 6 dentysta rozwiercil ząb wyciąg nerwy i włożył mi tru
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
wydłubac tak aby nie bolało i jak najszybciej umówić się na wizytę
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Mam taki problem z zębem. Mianowicie tydzień temu miałem włożony wkład korzeniowo koronowy i na to n
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
sugeruję wykonanie tomografu jest bardziej szczegółowa
pozdrawiam Anita Małysa
-
Mam pytanie. Od trzech tygodni mam bardzo słabe powonienie. Tylko chemia , perfumy, dezodoranty , i
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
prawdopodobnie wszystko się nałożyło.Najszybciej trzeba wyeliminować problem z zębami bo nie wygląda to dobrze
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Prawie miesiąc temu miałam chirurgiczny zabieg usunięcia dolnej ósemki, (która leżała sobie w żuchwi
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
konieczna weryfikacja u lekarza
pozdrawiam Anita Małysa
-
Jestem mężczyzną mam 28 lat od pewnego czasu na języku pojawiły się białe plamy, najbardziej widoczn
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
najlepiej wyeliminować zęby ósme i zobaczyć czy nie będzie poprawy
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Jestem tydzień po usunięciu dolnej zatrzymanej ósemki z kości. Zabieg poszedł sprawnie ząb wyszedł w
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
proces gojenia może trwać długo po zabiegu
Cierpliwości
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Czeka mnie ponowne leczenie kanałowe szóstki. Ząb boli Bardzo rzadko i jeśli boli to raczej jest imp
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
według aktualnego stanu wiedzy najlepszym rozwiązaniem jest jednowizytowe leczenie kanałowe pod mikroskopem
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Tydzień temu poszłam do dentysty z opuchniętą prawą stroną buzi i silnym szczękościskiem z prawej st
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
może trzeba zmienić antybiotyk na taki o szerszym spektrum
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Ostatnio miałam wypadek na motorze po którym nie mogłam otworzyć sczęki i wydawało mi się że ząb mi
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
bezwzględnie udać się do lekarza objawy są niepokojące
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Jestem w trakcie leczenia kanałowego. Pierwsza wizyta polegała na zatruciu kanału Druga na wypełni
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
zęba po leczeniu kanałowym najlepiej zabezpieczyć koroną protetyczną.Jest to najtrwalsze rozwiązanie
pozdrawiam Anita Małysa
-
Proszę o pomoc bo nie wiem co robić. Trzy tygodnie temu złamałem ząb ( dolna 6), zaraz udałem się do
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
sugeruję leczenie kanałowe jednowizytowe pod mikroskopem z dobrym znieczuleniem
pozdrawiam Anita Małysa
-
Po raz trzeci nad górną siódemka mam bardzo bolące miejsce w samym kąciku . płukania nie pomagają cz
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
trzeba znaleźć przyczyne u dentysty
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Po 20 latach od założenia koronki na wkładzie(a właściwie mostka 1-2-3), zaczęła mnie boleć górna je
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
najlepsze rozwiązanie to ponowne wypełnienie kanału a jeśli chodzi o antybiotyk to czasem trzeba dłużej
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Przewiało mnie 2 miesiące temu miałem różne objawy. Najpierw ból ucha promieniujący do głowy nad uc
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
to jest raczej pytanie do laryngologa
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Byłam u stomatologa z bólem,okazało się że jest mała dziurka w zębie,lekarz wyczyścił,założył jakieś
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
jeśli rzeczywiście boli bardzo to może zaistnieć konieczność leczenia kanałowego
Proszę skonsultować to z lekarzem prowadzącym
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Wczoraj skorzystałam z zabiegu wybielania zębów - pod lampą w gabinecie u stomatologa - dwie serie p
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
polecam jednak wybielanie nakładkowe.Może trwa i tydzień ale efekty na pewno będą zadawalające
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Bardzo boli mnie ząb, nie jestem w stanie spac, jesc ani normalnie funkcjonowac. Bylam u dentysty ni
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
jeśli ząb boli to może znaleźć stomatologa,który ma miejsce na już
Pozdrawiam Anita Małysa
Autor
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…