Pytania pacjentów (977)
-
Od tygodnia czuję duży ból przy wyrastaniu ósemki. Towarzyszy temu ból gardła, szczęki, dziąs
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
na pewno można znależć miejsce na usunięcie ósemki
Choć by we Wrocławiu
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Wczoraj byłam prywatnie u stomatologa bo dzień wcześniej strasznie bolał mnie ząb. Rozwiercil
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
wszystko zależ od tego jaki lek być może coś z antybiotykiem.Oczywiącie ma sens
pozdrawiam Anita Małysa
-
Parę dni boli mnie za jedynkami ten kawałek skóry, który tam jest. Okazało się, że nazywa się to bro
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
trzeba znależć przyczynę tego stanu
Sugeruję wizyta u lekarza ,szybciej sobie z tym poradzi
Pozdrawiam anita małysa
-
Będę miała usuwane 3 zęby przednie, jestem osobą młodą, a żeby wykonać protezę docelową będę musiała
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
podobny koszt jak protezy docelowej o ile planowana jest proteza a nie most
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam, Piszę do Państwa z poważnym problemem stomatologicznym. Z powodu pandemii mam pewne utrudnie
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
bezwzględnie trzeba usunąć kamień a kolejny etap to zdjęcie pantomograficzne,które aktualnie jest standardem diagnostycznym
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Chciałabym się podjąć leczenia zębów aczkolwiek po złych przeżyciach u kilku stomatologów bar
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
proszę podać miasto preferowane
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Byłam na wyrwaniu zęba, niestety moja stomatolog zaparła się usowajac go o inny ząb, kt
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
proszę szczerze porozmawiac ze stomatologiem o oczekiwaniach
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam, zaobserwowałem u siebie w jamie ustnej pojawienie się czegoś nieznajomego. Mianowicie chodzi
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
zawsze najlepiej skonsultować tego typu zmiany na wizycie u stomatologa
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Moj 15 letni syn jest autysta z uposledzeniem i nie chce wogole wychodzic z domu. a ma do usunięcia
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
proszę zadzwonić do NFZ powinni pomóc
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam, wybielałam zęby metodą nakładkowa żelem opalenses 16% przez 15dni bez dnia przerwy. Zużyłam 4
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
można powtórzyć na przykład 1-2 dni ale najlepiej pokaazć to lekarzowi
Pozdrawiam Anita Małysa
-
U mojego syna stomatolog zalozyl lekarstwo w zebie mlecznym, po tygodniu wypadło i znowu zost
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
wszystko zależy od rodzaju lekarstwa.Proszę zadać to pytanie lekarzowi prowadzącemu.
pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam, od kilku dni w jamie ustnej pojawiły mi się stany zapalne z białym nalotem, prawdopodobnie af
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
stomatolog powinien mieć preparat na tego typu dolegliwość
Pozdrawiam anita Małysa
-
Dzień dobry Od roku mam założony most przednich zebow dolnych wsparty na moich 5 zebach 3z jednej st
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
sugeruję konsultację u specjalisty
pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam Wczoraj byłam u dentysty w bardzo silnym bólem szóstki. Okazało się, ze muszę mieć robione le
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
takie rzeczy należy konsultować z lekarzem przeprowadzającym zabieg
pozdrawiam anita Małysa
-
Witam odkąd pamiętam mam problem z gornymi i dolnymi jedynkami, raz mnie bola raz swedza, dyskomfort
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
witam
może to pytanie trzeba zadać ortodoncie
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam serdecznie. Miałem problem z zębem nr 7. Zaczął mnie boleć. Udałem się do stomatologa. Stoma
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
witam
wszystkie podane dolegliwości to odczyn ze strony miazgi
Może się uspokoić ale może też zaistnieć konieczność leczenia kanałowego
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Witam. Dentysta zalecił mi usunięcie nadmiaru dziąsła które utrudnia dostęp do tylnej ósemki. Nigdy
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
może być to zabieg który trzeba będzie powtarzać.Sugeruję usunięcie ósemki
Pozdrawiam Anita Małysa
-
Mialem 4 dni temu leczony ząb bo Pani dentystka stwierdziła ze jest do zrobienia. Wypełnienie został
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
z tego co jest napisane była leczona próchnica.Jeśli jest leczenie kanałowe i ząb zaczął boleć sugeruję ponowne przeleczenie zęba kanałowo
pozdrawiam Anita Małysa
-
Dzień dobry mam do leczenia 4 i góry kanałowo pani doktor oczyściła kanał włożyła lekarstwo. Potem m
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
najlepsze leczenie jest jednak pod mikroskopem.
pozdrawiam anita Małysa
-
Od jakiegoś czasu odczuwam ból szóstki u góry na nagryzanie, językiem wyczułam pęknięcie. Ząb reaguj
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam
jeśli ból jest nie do zniesienia sugeruję leczenie kanałowe.Ale może zacząć od wymiany wypełnienia
Pozdrawiam Anita Małysa
Autor
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…