Przemysław Mieszkowski, psycholog Świdnica

mgr Przemysław Mieszkowski

Zapisz

Psycholog więcej

5 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do kontaktu: https://www.znanylekarz.pl/placowki/pracownia-psychologiczna-narracja psycholog, psychoterapeuta uzależnień w trakcie cer...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uzależnienia
 • Depresja
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Terapia uzależnień
 • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana Przemka trafiłem kilka tygodni temu. Rozpoczęliśmy razem pracę nad terapią uzależnień.
Musze przyznać, że bardzo mocno i zdecydowanie wprowadził mnie w terapię, dzięki czemu czuję, że walka o siebie, którą muszę i chcę stoczyć ma sens, ma przyszłość! Z Panem Przemkiem (choć to bardzo ciepły, sympatyczny i zabawny człowiek) nie ma "miękkiej gry"! Od razu uświadomił mi w jakim miejscu swojego życia się znajduję, i jednocześnie pokazał nowe, lepsze i szczęśliwe miejsce, do którego mogę dojść. W końcu zobaczyłem je na horyzoncie i bardzo mi się ono spodobało - idę tam!
I wiem, że w tej drodze, która łatwa i prosta nie będzie, pan Przemek mi pomoże!
Polecam Pana Przemka każdemu kto szuka pomocy.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Stres

Współpracujemy już od jakiegoś czasu, więc mogę się wypowiedzieć. Uważam Pana Przemysława za kompetentnego i zawsze dobrze przygotowanego. Pomógł mi wrócić na właściwe tory. Dobrze wspiera radzenie sobie ze stresem i walkę z wszelkimi uzależnieniami. Elastycznie dostosowuje terapię do aktualnych problemów. Całościowe podejście do sytuacji życiowej pacjęta buduje poczucie zaangażowania. Jest wymagający i konsekwętny, ale dzięki temu skuteczny. Potrafi wytłumaczyć co się dzieje w głowie nawet najbardziej opornemu. Dużo nauczyłam się o emocjach, i ich źródłach. Dobrze słucha i zadaje trafne pytania dzięki którym sama dochodzę do wniosków stanowiących sedno problemu.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Narracja wizyta recepturowa

Od ponad roku szukałam terapeuty dla córki i okazało się że i dla naszej całej rodziny.Córka odrzucała wszystkich zaproponowanych terapeutów aż trafiłam do Pana Przemka i w końcu zaskoczyło . Bardzo sympatyczny ciepły człowiek naprawdę polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy


М
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Narracja

Szczerze polecam Pana Przemysława jako terapeutę. Jego kompetencja oraz zaangażowanie pozwoliły mi przejść z poziomu " nie chcę mi się żyć" do poziomu "mogę wszystko".


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Sprawy osobiste

Raz w swoim długim życiu byłam i nie poszłabym już nigdy więcej. Gdy się rejestrowałam był na urlopie, miałam czekać 2 tygodnie, tak naprawdę czekałam miesiąc, potem tydzień jeszcze w kolejce. Rozmowa była prowadzona w niezbyt miłej atmosferze. Pan Mieszkowski nie był w ogóle zaangażowany w rozmowę, ani trochę nie wspierał, nie dodawał otuchy, nie wzbudzał w ogóle żadnego zaufania. Negatywna opinia w pełni uzasadniona.

mgr Przemysław Mieszkowski

Przykro mi z powodu takiego odbioru spotkania, zwłaszcza że jest to pierwszy taki sygnał na przestrzeni stałej pracy z wieloma osobami. O uwagi czy wątpliwości pytam na bieżąco podczas każdego spotkania ponieważ bardzo ważnym jest dla mnie opinia klienta w trosce o dalsze wsparcie. Tego typu ocena czy zastrzeżenia nie padły podczas rozmowy ponieważ wtedy odnoszę się do nich na bieżąco i poszukuję z pacjentem najlepszego rozwiązania. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do kontaktu: https://www.znanylekarz.pl/placowki/pracownia-psychologiczna-narracja psycholog, psychoterapeuta uzależnień w trakcie cer...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uzależnienia
 • Depresja
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Terapia uzależnień
 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania