Pracownia Psychologiczna Narracja

(5 opinii)

Skontaktuj się z nami: tel. 575568118 , narracja.psycholog@gmail.com , Pracownia Psychologiczna Narracja powstała jako efekt wieloletniego doświadczenia zawodowego uzyskanego we współpracy ze szkoł... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pracownia Psychologiczna Narracja

Piotra Skargi 28

58-100 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Skontaktuj się z nami: tel. 575568118 , narracja.psycholog@gmail.com ,

Pracownia Psychologiczna Narracja powstała jako efekt wieloletniego doświadczenia zawodowego uzyskanego we współpracy ze szkołami, klientami indywidualnymi, firmami czy instytucjami pomocowymi. Od wielu lat mamy okazję świadczyć wsparcie zarówno w rozwoju osobistym jak i sytuacjach kryzysowych wierząc w to, że prawidłowo pokierowana rozmowa ma siłę by na lepsze zmienić ludzkie życie.

Zakres pomocy:

Terapia indywidualna
Diagnoza i konsultacja psychologiczna
Terapia rodzinna
Diagnoza uzależnień, terapia i poradnictwo
Poradnictwo i terapia dzieci i młodzieży
Szkolenia i warsztaty

Specjaliści:
Marta Lasocka – psycholog, psychoterapeuta, współpracowniczka Wrocławskiego Instytutu Psychoterapii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychologa, również w kontakcie z dziećmi i młodzieżą. Na bieżąco superwizuje swoją pracę dla utrzymania stałej, wysokiej jakości świadczonego wsparcia.
Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (uzyskany tytuł magistra psychologii), studia podyplomowe z dziedziny seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, studia podyplomowe na Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej (kwalifikacje pedagogiczne) oraz całościowy kurs psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Przemysław Mieszkowski – psycholog, psychoterapeuta uzależnień w trakcie certyfikacji, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutów Uzależnień. Od wielu lat pracuje indywidualnie z klientami w kryzysie oraz prowadzi szkolenia i warsztaty w różnych obszarach tematycznych. Posiada doświadczenie w indywidualnym i grupowym poradnictwie uzależnień.
Ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (uzyskany tytuł magistra psychologii), Szkołę Trenerów Biznesu SET, studia podyplomowe na Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej (kwalifikacje pedagogiczne) oraz Szkołę Psychoterapii Uzależnień CEDR akredytowaną przez PARPA. Członek wałbrzyskiego Zespołu ds. Bezpieczeństwa w Cyberprzestrzeni powołanego przez Prezydenta Miasta.

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Przemysław Mieszkowski

  Do Pana Przemka trafiłem kilka tygodni temu. Rozpoczęliśmy razem pracę nad terapią uzależnień.
  Musze przyznać, że bardzo mocno i zdecydowanie wprowadził mnie w terapię, dzięki czemu czuję, że walka o siebie, którą muszę i chcę stoczyć ma sens, ma przyszłość! Z Panem Przemkiem (choć to bardzo ciepły, sympatyczny i zabawny człowiek) nie ma "miękkiej gry"! Od razu uświadomił mi w jakim miejscu swojego życia się znajduję, i jednocześnie pokazał nowe, lepsze i szczęśliwe miejsce, do którego mogę dojść. W końcu zobaczyłem je na horyzoncie i bardzo mi się ono spodobało - idę tam!
  I wiem, że w tej drodze, która łatwa i prosta nie będzie, pan Przemek mi pomoże!
  Polecam Pana Przemka każdemu kto szuka pomocy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Przemysław Mieszkowski Stres

  Współpracujemy już od jakiegoś czasu, więc mogę się wypowiedzieć. Uważam Pana Przemysława za kompetentnego i zawsze dobrze przygotowanego. Pomógł mi wrócić na właściwe tory. Dobrze wspiera radzenie sobie ze stresem i walkę z wszelkimi uzależnieniami. Elastycznie dostosowuje terapię do aktualnych problemów. Całościowe podejście do sytuacji życiowej pacjęta buduje poczucie zaangażowania. Jest wymagający i konsekwętny, ale dzięki temu skuteczny. Potrafi wytłumaczyć co się dzieje w głowie nawet najbardziej opornemu. Dużo nauczyłam się o emocjach, i ich źródłach. Dobrze słucha i zadaje trafne pytania dzięki którym sama dochodzę do wniosków stanowiących sedno problemu.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Przemysław Mieszkowski wizyta recepturowa

  Od ponad roku szukałam terapeuty dla córki i okazało się że i dla naszej całej rodziny.Córka odrzucała wszystkich zaproponowanych terapeutów aż trafiłam do Pana Przemka i w końcu zaskoczyło . Bardzo sympatyczny ciepły człowiek naprawdę polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy


  М
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Przemysław Mieszkowski

  Szczerze polecam Pana Przemysława jako terapeutę. Jego kompetencja oraz zaangażowanie pozwoliły mi przejść z poziomu " nie chcę mi się żyć" do poziomu "mogę wszystko".


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Przemysław Mieszkowski Sprawy osobiste

  Raz w swoim długim życiu byłam i nie poszłabym już nigdy więcej. Gdy się rejestrowałam był na urlopie, miałam czekać 2 tygodnie, tak naprawdę czekałam miesiąc, potem tydzień jeszcze w kolejce. Rozmowa była prowadzona w niezbyt miłej atmosferze. Pan Mieszkowski nie był w ogóle zaangażowany w rozmowę, ani trochę nie wspierał, nie dodawał otuchy, nie wzbudzał w ogóle żadnego zaufania. Negatywna opinia w pełni uzasadniona.

  mgr Przemysław Mieszkowski

  Przykro mi z powodu takiego odbioru spotkania, zwłaszcza że jest to pierwszy taki sygnał na przestrzeni stałej pracy z wieloma osobami. O uwagi czy wątpliwości pytam na bieżąco podczas każdego spotkania ponieważ bardzo ważnym jest dla mnie opinia klienta w trosce o dalsze wsparcie. Tego typu ocena czy zastrzeżenia nie padły podczas rozmowy ponieważ wtedy odnoszę się do nich na bieżąco i poszukuję z pacjentem najlepszego rozwiązania. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania