Pracownia Psychologiczna Narracja

(2 opinie)

Skontaktuj się z nami: tel. 575568118 , narracja.psycholog@gmail.com , Pracownia Psychologiczna Narracja powstała jako efekt wieloletniego doświadczenia zawodowego uzyskanego we współpracy ze szkoł... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Pracownia Psychologiczna Narracja

Piotra Skargi 28

58-100 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Skontaktuj się z nami: tel. 575568118 , narracja.psycholog@gmail.com ,

Pracownia Psychologiczna Narracja powstała jako efekt wieloletniego doświadczenia zawodowego uzyskanego we współpracy ze szkołami, klientami indywidualnymi, firmami czy instytucjami pomocowymi. Od wielu lat mamy okazję świadczyć wsparcie zarówno w rozwoju osobistym jak i sytuacjach kryzysowych wierząc w to, że prawidłowo pokierowana rozmowa ma siłę by na lepsze zmienić ludzkie życie.

Zakres pomocy:

Terapia indywidualna
Diagnoza i konsultacja psychologiczna
Terapia rodzinna
Diagnoza uzależnień, terapia i poradnictwo
Poradnictwo i terapia dzieci i młodzieży
Szkolenia i warsztaty

Specjaliści:
Marta Lasocka – psycholog, psychoterapeuta, współpracowniczka Wrocławskiego Instytutu Psychoterapii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychologa, również w kontakcie z dziećmi i młodzieżą. Na bieżąco superwizuje swoją pracę dla utrzymania stałej, wysokiej jakości świadczonego wsparcia.
Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (uzyskany tytuł magistra psychologii), studia podyplomowe z dziedziny seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, studia podyplomowe na Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej (kwalifikacje pedagogiczne) oraz całościowy kurs psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Przemysław Mieszkowski – psycholog, psychoterapeuta uzależnień w trakcie certyfikacji, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutów Uzależnień. Od wielu lat pracuje indywidualnie z klientami w kryzysie oraz prowadzi szkolenia i warsztaty w różnych obszarach tematycznych. Posiada doświadczenie w indywidualnym i grupowym poradnictwie uzależnień.
Ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (uzyskany tytuł magistra psychologii), Szkołę Trenerów Biznesu SET, studia podyplomowe na Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej (kwalifikacje pedagogiczne) oraz Szkołę Psychoterapii Uzależnień CEDR akredytowaną przez PARPA. Członek wałbrzyskiego Zespołu ds. Bezpieczeństwa w Cyberprzestrzeni powołanego przez Prezydenta Miasta.

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Osoba zweryfikowana
  Lekarz: mgr Przemysław Mieszkowski wizyta recepturowa

  Od ponad roku szukałam terapeuty dla córki i okazało się że i dla naszej całej rodziny.Córka odrzucała wszystkich zaproponowanych terapeutów aż trafiłam do Pana Przemka i w końcu zaskoczyło . Bardzo sympatyczny ciepły człowiek naprawdę polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy

  М
  Osoba zweryfikowana
  Lekarz: mgr Przemysław Mieszkowski

  Szczerze polecam Pana Przemysława jako terapeutę. Jego kompetencja oraz zaangażowanie pozwoliły mi przejść z poziomu " nie chcę mi się żyć" do poziomu "mogę wszystko".

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania