Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Al. Solidarności 128, Wola, Warszawa
Szpital Centrum

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Deformacje kręgosłupa dorosłych
  • Złamania kręgosłupa
  • Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Badania kręgosłupa


Al. Solidarności 128, Warszawa

Szpital Centrum


Chirurgia kręgosłupa


Al. Solidarności 128, Warszawa

Szpital Centrum


Operacja kręgosłupa


Al. Solidarności 128, Warszawa

Szpital Centrum


Operacja rdzenia kręgowego


Al. Solidarności 128, Warszawa

Szpital Centrum


Stabilizacja kręgosłupa


Al. Solidarności 128, Warszawa

Szpital Centrum

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany

16 września 2016 r. miałem wypadek polegający na upadku z wysokości ok. 2m na kręgosłup w wyniku czego nastąpiło wybuchowe wieloodłamkowe złamanie L1 z dyskretnym przesunięciem w kierunku worka oponowego i uszkodzeniem dysku. 22 listopada 2016 r. miałem operacje, wstawiono mi nowoczesną techniką przezskórną (4 krótkie nacięcia - bez długiego rozcięcia) 4 śruby i 2 pręty tytanowe, stabilizujące kręgosłup na odcinku L2-TH12 (3 poziomy), a więc bardzo krótkim odcinku, bez duzej sztywności. Jestem bardzo wdzięczny za bardzo wyczerpującą informację przed operacją i profesjonalnie wykonany zabieg.


K
Użytkownik zweryfikowany

Do pana doktora trafiłam z polecenia. Na pierwszym spotkaniu konsultacyjnym przeprowadzono bardzo szczegółowy wywiad i wskazano zakres badań diagnostycznych do wykonania. Kolejna wizyta skutkowała skierowaniem na operację w trybie pilnym z fachowym wyjaśnieniem ewentualnych następstw zabiegu. Jestem 10 miesięcy po operacji odcinka lędźwiowego L4, L5, S1 wraz z dwupoziomową stabilizacją przeprowadzoną przez dr Kołakowskiego. Stan mojego samopoczucia i sprawności fizycznej oceniam jako bardzo dobry. Trzeba pamiętać, że operacja jest tylko pewnym etapem powrotu do zdrowia . Wykonywanie zaleceń pooperacyjnych oraz rehabilitacja pod okiem osób przeszkolonych i samodyscyplina przyczynią się do osiągnięcia pełni sukcesu.
Z czystym sumieniem polecam doktora jako osobę kompetentną z dużą wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta. Dziękuję!


C
Użytkownik zweryfikowany

Doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pełen kultury osobistej, wykazujący się ogromną cierpliwością i co najważniejsze zrozumieniem dla pacjenta. Nie traktuje pacjenta jako kolejny przypadek medyczny, który trzeba naprawić. Widzi człowieka, który się boi, cierpi i który szuka nadziei i pomocy. Pan doktor z niezwykle rzadko spotykaną cierpliwością i spokojem, w prosty i zrozumiały sposób tłumaczy zawiłości schorzenia i spokojnie wyjaśnia kolejne etapy leczenia. Nie ma pytania, na które by nie odpowiedział. Wychodzi się od niego z gabinetu usatysfakcjonowanym i zadowolonym. Jestem mu niesamowicie wdzięczna za to, jak bardzo podniósł mnie na duchu i doprowadził do tego, że nieznośny ból minął - Pan doktor to człowiek oddany swojemu zawodowi, który z pewnością jest jego pasją.
Przywraca nadzieję, że są jeszcze doktorzy z prawdziwego zdarzenia!
Bardzo polecam.


H
Użytkownik zweryfikowany

Chciałbym z całego serca podziękować doktorowi Rafałowi Górskiemu który wraz z doktorem Przemysławem Kołakowskim i całym składem na sali operacyjnej w klinice Enel-med w Warszawie dokonali dla Mnie cudu związanym ze stabilizacją odcinka kręgosłupa L4-L5-S1. Pisząc tą opinie jestem czwarty dzień po operacji czuje się rewelacyjnie, ból który nie dawał mi normalnie funkcjonować na co dzień zupełnie nie istnieje. Chciałbym wszystkim polecić właśnie tych dwóch wspaniałych neurochirurgów czyli doktora Górskiego i doktora Kołakowskiego.
Z ogromną wdzięcznością
Hubert K.


L
Użytkownik zweryfikowany

Jestem miesiąc po opreacji kręgosłupa szyjnego wykonanej przez dr Przemysława Kołakowskiego. Zarówno wizyty diagnozujące problem, jak i sama operacja zostały przeprowadzone przez dr Kołakowskiego na najwyższym poziomie profesjonalizmu z jakim dotychczas nie spotkałam się w służbie zdrowia. Doktor Kołakowski podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, rzeczy skompliowane i trudne przekazuje w sposób rzetelny i spokojny, dając duże poczucie bezpieczeństwa pacjentowi. Od momentu kiedy poznałam Doktora, polecam "jego ręce i wiedzę" każdej osobie, która potzrebuje pomocy i boryka się z problemami kręgosłupa.


T
Użytkownik zweryfikowany

Dr Kołakowski? Konkretny, rzeczowy, profesjonalny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jeden z nielicznych ortopedów, który na siłę nie wysyła ludzi na stół i pod nóż. Bardzo rzetelny, pomocny, "ludzki", umie słuchać i cierpliwie tłumaczyć. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, z indywidualnym, pełnym szacunku podejściem do pacjenta. Dzięki dr Kołakowskiemu trafiłam na bardzo dobrą rehabilitację, a nie operację. Serdecznie dziękuję!
Oby więcej takich lekarzy!


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem prawie 2 miesiące po stabilizacji dolnego odcinka kręgosłupa, zabieg odbył się w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Pan Doktor jako jedyny chciał mi pomóc mimo, że moje wyniki, wcale nie wyglądały tragicznie. Doktor Kołakowski ma wielką wiedzę, którą potrafi przekazać pacjentowi w zrozumiały sposób. Teraz czeka mnie już tylko rehabilitacja ale to będzie sama przyjemność, ponieważ ból związany z rwą kulszową ustąpił. Panie Doktorze, Dziękuję, że wysłuchał mnie Pan, zajął się mną i postawił na nogi.
Justyna Sawczuk


C
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pięć miesięcy po operacji. Do Dr Kołakowskiego trafiłam w Szpitalu Centrum Enel-Med. Pierwsza wizyta spowodowała, że mu zaufałam. Rzeczowy, konkretny, nastawiony na słuchanie tego co pacjent chce powiedzieć. Obejrzał badania, porozmawiał ze mną - jak człowiek, co niestety jest rzadkością wśród lekarzy. Zbadał mnie i postawił rozpoznanie. Powiedział, że konieczna jest dodatkowa diagnostyka. W trakcie następnej wizyty omówił ze mnę możliwe sposoby leczenia. Doktor proponował leczenie operacyjne, ale ja nie byłam pewna czy powinnam zdecydować się na leczenie operacyjne. Ustaliliśmy wspólnie, że spróbuję rehabilitacji. Niestety mimo wysiłku rehabilitantów i mojego nie udało się zmniejszyć dolegliwości. Wtedy podjęłam decyzje o leczeniu operacyjnym. Dr Kołakowski dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegał zabieg, co możemy osiągnąć, jakie są zagrożenia i jak będzie wyglądał okres po operacji. Wykonał zabieg perfekcyjnie i jeszcze w dniu zabiegu pomógł mi stanąć na nogi - po mojej dyskopatii L5/S1 nie było śladu. W pierwszym okresie odczuwałam bóle w miejscu operacji - ale wiedziałam, że tak może być uprzedzona przez doktora. Potem krótka rehabilitacji i powrót do normalnego życia. Dziękuję Panie Doktorze! SZCZERZE POLECAM!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Byłem pacjentem dr Górskiego, który zakwalifikował mnie do operacji ze względu na duże zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie lędźwiowym. Trafiłem do Szpitala Centrum Enel-Med. Operował mnie dr Kołakowski razem z dr Górskim. Zabieg odbył się w ustalonym terminie. Nie było komplikacji. Po zabiegu dr Kołakowski przyszedł i wytłumaczył mi wszystko co zostało zrobione. Powiedział mi co mogę robić, a czego nie powinienem i w kilka godzin po operacji pomógł mi wstać na nogi. Dolegliwości bólowe, które miałem wcześniej ustąpiły, oczywiście przeszkadzał mi trochę ból w miejscu operacji, ale malał z każdym dniem. W trakcie kolejnych dni pobytu w szpitalu dr Kołakowski rozmawiał ze mną i odpowiadał na każde moje pytanie. To przemiły człowiek i bardzo dobry fachowiec. Jestem już po wizycie kontrolnej i wszystko jest OK. W trakcie wizyty dr poświęcił swój czas i bez problemu wyjaśniał mi wszystko o co zapytałem. POLECAM I DZIĘKUJĘ P. DOKTORZE.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo ludzki i cierpliwy człowiek, odpowiadający spokojnie na wszystkie pytania, dobrze tłumaczący "bez wyniosłej maniery" cechującej niektórych lekarzy, poświęcił mi sporo czasu podczas wizyty (45 minut), odpowiedział na wszystkie moje pytania, udzielał mi jasnych i klarownych odpowiedzi. Bardzo polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Deformacje kręgosłupa dorosłych
  • Złamania kręgosłupa
  • Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania