Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Zespół Zabiegowy Dziecięcy Panaceum Spółka Partnerska
Fabryczna 39, 15-482 Białystok
Zespół Zabiegowy Dziecięcy Panaceum Spółka Partnerska logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Danowski Inny

  Polecam bardzo dr. Danowskiego. Corka jest pacjentka dr. od kilku lat i nie mam zadnych zastrzezen do lekarza. Mily, konkretny wszystko dobrze wytlumaczy .Dba o pacjenta. Polecam i pozdrawiam mama Elwiry.

  J
  Profil zweryfikowany
  Grażyna Gawryluk USG stawów biodrowych niemowląt

  Ku przestrodze wszystkich rodziców,których dzieci miały styczność z Panią doktor! Jesteśmy rodzicami córeczki, której Pani doktor założyła szelki Pavlika. Po badaniu USG i RTG stwierdziła dysplazję. Nie wytłumaczyła jakiejkolwiek podstawy diagnozy ani nie podała informacji o tym jak zaawansowany jest stopień dysplazji. W związku z tym,iż córka bardzo źle znosiła szelki a my nie wiedzieliśmy nic o stanie bioderek udaliśmy się do innego ortopedy (specjalisty od USG bioderek),który ocenił bioderka na prawidłowe i nakazał zdjąć szelki. Po niedowierzaniu wizyta u kolejnego specjalisty,który również jednoznacznie ocenia bioderka na prawidłowe i objaśnia szczegółowo swoją diagnozę. Wszystkim, którzy zmagają się z podobną sytuacją polecam sprawdzić diagnoze Pani doktor u innych specjalistów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Danowski skolioza dziecka

  Bardzo rzetelne całościowe podejście do pacjenta :) dziecięcymi słowami do małego pacjenta a do rodzica nie medycznymi formułkami. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam w 100%

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania