Zespół Specjalistycznych Poradni Dziecięcych Centrum Pediatrii

(42 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Specjalistycznych Poradni Dziecięcych Centrum Pediatrii

Bogusławskiego 6, Grunwald

60-214, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Halina Bobrowska

  Hematolog, Pediatra,

  • Z

   Tylko poczucie szacunku nie pozwoliło mi wybrać oceny b. słaby. Niestety p. dr jest osobą na której ja i moja rodzina się zawiedliśmy. Wszyscy piszą że dobry specjalista, że miła dla rodziców i dzieciaczków...niestety ja mam inne zdanie. W naszym przypadku (mam tu na myśli chorobę) p. dr okazała się być osobą o nie kompletnej wiedzy z postawy hematologi. Całe szczęście że w porę zmieniliśmy lekarza bo nie ukrywam że skończyło by się b. źle.

  • M

   Swietny specjalista , bardzo dobry lekarz . Trafiłam pod jej opieke z ciężko chorym synkiem na rzadką chorobe. Synek i ja od razu polubiliśmy Pania Doktor . Ma wspaniałe podejscie do dzieci , do załamanych matek a przede wszystkim do ludzi !!! Cały oddział na Krysiewicza pielegniarki i lekarze robia ogromne pozytywne wrażenie ! Dziekuje za wyleczenie synka całemu personelowi a w szczególności Pani Ordynator Halinie Bobrowskiej !!! Dziekuje Pani za okazane serce i wsparcie !!!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Kazimierz Wysocki

  Urolog, Chirurg, lek.

  • Kazimierz Wysocki jako specjalista jest bardzo dobry. Żona była operowana 06.10.2016r na kamień w nerce, po zabiegu nie stwierdzono już żadnego kamienia. Wypisana ze szpitala w stanie dobrym jedynie ma jeszcze małe bóle w miejscu po zabiegu....

  • K

   W zeszłym miesiącu byłem operowany przez dr Wysockiego - bardzo dobry lekarz - specjalista z ogromną wiedzą i praktyką; kulturalny, cierpliwy człowiek z szacunkiem traktuje pacjentów - polecam pana doktora i personel Neurologii w Puszczykowie.
   Zenek N.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Maciej Strzyżowski

  Chirurg, Urolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: guz nerki

   Pana doktora mogłabym przedstawiać w samych superlatywach, bardzo dobry specjalista, cechuje Go duża empatia i humanitarne podejście do pacjenta, swoim poczuciem humoru potrafi rozładować stres związany z chorobą, posiada dużą kulturę osobistą. W sposób rzetelny potrafi wytłumaczyć zarówno choremu, jak i jego rodzinie cały proces leczenia. To dzięki Panu doktorowi moja mama po bardzo skomplikowanej operacji wraca właśnie do zdrowia! Życzyłabym sobie trafiać tylko na takich fantastycznych lekarzy!

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do tego lekarza trafiłam zupełnie przypadkowo. Pan doktor wykonał zabieg, dzięki któremu do dziś mam spokój z nerkami. A zaznaczę, że zabieg miał miejsce w 2005 roku, a z nerkami miałam problem od dziecka. Wcześniej miałam 2 razy swl, ale zabieg nie dość, że bolesny, to jeszcze niedający żadnych rezultatów. Wdzięczna pacjentka

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania