Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Przychodni Specjalistycznych Zdrowie

Os. Przyjaźni 133

61-688 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Wanda Cegłowska

  Nieuprzejma, niezainteresowana pacjentem. Wywiad, a raczej przesłuchanie, przeprowadzony we wrogiej atmosferze. Po osłuchaniu i odczytaniu wyniku EKG brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej dla mnie jako pacjenta. Wystawiła skierowanie na echo serca bez słowa komentarza. Wizyta przeprowadzona w tempie ekspresowym. Brak rozmowy z pacjentem, omówienia wyników i dalszego planu diagnostyki / leczenia. Jedyny plus, jaki można dostrzec, to wyjątkowo szybki termin na NFZ. Odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Wanda Cegłowska konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

  Lekarka niemiła i nieprofesjonalna, nie zgodziła się na wystawienie skierowania na dodatkowe badania mimo zwrócenia uwagi na niepokojące sygnały zakomunikowane przez pacjenta. Pierwsza wizyta kardiologiczna u osoby starszej po zawale sprowadziła się jedynie do zbadania ciśnienia, bez przeprowadzenia wywiadu lekarskiego odnośnie stanu zdrowia, nie mówiąc już o normalnej rozmowie. Wizyta przeprowadzona szybko, bez zaangażowania i zwykłej uprzejmości. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Włodzimierz Kowalczyk leczenie kamicy moczowej

  Pan doktor Włodzimierz Kowalczyk jest kompetentnym specjalistą i wspaniałym spokojnym człowiekiem. W skutecznym leczeniu mojej tak bolesnej dolegliwości bardzo wiele Panu doktorowi zawdzięczam . Polecam wszystkim !!!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Włodzimierz Kowalczyk nadwrażliwy pęcherz

  Witam. Lekarz bardzo sympatyczny i miły. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne i bez zastrzeżeń. Leczenie daje skutki zadowalające. Polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wacław Ginda Ciąża

  Dołączam się do negatywnej opini raz ze lekarz kompletnie nie dba o czystość w gabinecie dwa że byłam u niego w 9 tyg ciąży i stwierdzil że z ciąża jest jak najbardziej wszystko w porządku później byłam w 13 tyg i nie działało mu usg więc kazał przyjść po 2 ty nie stety w 14 tyg zaczęłam krwawic i okazało się że ciąża już w 9 tyg była obumarla więc jakim cudem doktor stwierdził w 9 tygodniu że ciąża przebiega prawidłowo.... Nie polecam tego pana!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania