Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego Gos-Med Sp. Jawna

Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego Gos-Med Sp. Jawna

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego Gos-Med Sp. Jawna
Graniczna 4, 63-800 Gostyń
Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego Gos-Med Sp. Jawna logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego Gos-Med Sp. Jawna Inny

  Moja córeczka od pierwszych dni życia nie lubi badań itp., ale u pani doktor Rymkiewicz jest zawsze spokojna . Pani doktor ma idealne podejście do dzieci, jest bardzo miła i cierpliwie wszystko tłumaczy, nie narzuca niczego, daje rodzicom możliwość wyboru i proponuje różne rozwiązania dot. np. szczepień. Wizyty odbywają się punktualnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru pediatry dla naszego dziecka . Polecam!

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Rogoziński

  Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam. Empatyczny, miły, skupia się na pacjencie, byłam kilka razy i zawsze otrzymuję konkretne i wyczerpujące odpowiedzi na temat stanu zdrowia oraz zapisywanych leków. Chodzę do doktora razem z synem i muszę powiedzieć że swoim leczeniem wyciągnął nas z depresji i wielu kłopotów z nią związanych. To nie tylko profesjonalny lekarz ale też mega dobry człowiek. Bardzo gorąco polecam!!!!!!

  lek. Tomasz Rogoziński

  Dziękuję bardzo! Cieszę się niezmiernie, że mogłem pomóc Tobie i synowi. pozdrawiam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Wiesława Zielińska - Kochanowska prowadzenie ciąży

  Bardzo polecam! Dziewczyny nie trzeba przepłacać w prywatnym gabinecie, żeby mieć profesjonalną i ciepłą opiekę w ciąży. Na początku ciąży chodziłam do innego ginekologa prywatnie i nagle w 11 tygodniu trafiłam do gabinetu Pani doktor. Byłam bardzo zaskoczona, że na NFZ mogę mieć tak wspaniale prowadzoną ciąże! Automatycznie zrezygnowałam z prywatnych wizyt. Sam poród był jeszcze większym zaskoczeniem. Pani doktor była obecna cały czas, bardzo mnie wspierała i pomagała. Podkurczała nogi, mówiła co robić, dopingowała mnie i po 2 godzinach było po sprawie! Nastepnym razem też wybiorę Panią doktor. Z całego serca polecam!!!

  Profil zweryfikowany
  Wojciech Guliński

  Najlepszy ginekolog, na jakiego do tej pory trafiłam - kompetentny, wesoły, tak zagada że nawet najbardziej nieśmiała kobieta przestanie bać się badania. Prowadzenie ciąży - rewelacja, na każdej wizycie USG, w którym może towarzyszyć bliska osoba. Doktor odpowiada z uśmiechem na każde pytanie pacjentki, nawet te bardzo głupie, nigdy nie zbywa. Polecam z czystym sumieniem.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania