Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Opieki Zdrowotnej w Głogowie

Kościuszki 15

67-200 , Głogów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sylwia Tomińska-Rzepka

  Położna,

  • K

   Cóż tu pisać REWELACJA. W pełni profesjonalna, sympatyczna, pomocna. Bardzo polecam korzystnie z usług Pani położnej, zarówniem w ciąży oraz już z maluszkiem na świecie.

  • G

   Jeszcze do niedawna nie wiedziałam,że mamy tak profesjonalne położne-a przynajmniej jedną. Telefon pani Sylwii dostałam od koleżanki, zadzwoniłam.Pojawiła się bardzo szybko a potem była na każde wezwanie.Najpierw pomogła opanować moje piersi - to dzięki niej nadal karmię piersią, a potem rozwiewała moje wielkie wątpliwości dotyczące mojego maluszka.Jestem jej bardzo wdzięczna, dzięki pani Sylwii moje macierzyństwo jest spokojniejsze.
   Naprawdę polecam. Młoda mama


 • Krystyna Jurkian

  Endokrynolog, Internista,

  • P

   Panią doktor "znalazłam" czytając opinie w internecie. Okazuje się, że pozytywy są prawdziwe. Pani doktor cierpliwie słucha pacjenta, analizuje wyniki, wyjaśnia wątpliwości, nie neguje żadnego pytania, a co najważniejsze przede wszystkim patrzy na pacjenta, na to jak się czuje, a nie jakie są jego wyniki badań. Byłam odsyłana od kilku lekarzy, którzy nie dostrzegli mojego problemu z tarczycą, twierdząc, że wyniki są w normie. Zupełnie ich nie interesowało to, jak ja sie czuję. Dopiero pani Jurkian postawiła diagnozę, przepisała mi leki, dzieki którym czuję się dużo lepiej. Oby więcej takich lekarzy.

  • M

   Bardzo dobra lekarka, moja mama jest prowadzona już od 10 lat i jest bardzo zadowolona z leczenia-polecam innym.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Marek Andrzejewski

  Ortopeda, Chirurg,

  • N

   Malo komunikatywny,cieżko uzyskac informacje o stanie pacjeta.Jestem rozczarowany po rozmowie z tym lekarzem.


 • Magdalena Płysiuk-Zaremba

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jestem pacjentką Pani Dor od kilkunastu lat, jest też lekarzem mojego synka. Każda wizyta jest bardzo dobrze przeprowadzona, Pani Doktor odpowiada na wszystkie moje pytania rzeczowo, dokładnie, wyczerpująco. Synek bardzo ją lubi, wszystko mu tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona

  • U

   Myślę, że pani Doktor Płysiuk - Zaremba to świetny fachowiec, jak również sympatyczna osoba. Kilka dni temu poszłam do niej z synem po raz pierwszy, i od razu pozytywne wrażenie: pani doktor dokładnie zbadała chłopca, omawiając sytuację i wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Cierpliwie odpowiadała na pytania, nie śpieszyła się, wypisując receptę kilka razy upewniała się, czy aby na pewno będę wiedzieć, jak leki dawkować. Kuracja działa (bez antybiotyku!), za co pani doktor dziękuję i serdecznie innym polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Paweł Kołomyjec

  Ginekolog, Położna,

  • P
   Lokalizacja: IntimedUsługa: Inny

   Wspaniały lekarz, dzięki niemu jestem mamą! Jako jedyny spośród wielu ginekologów wykrył wadę macicy uniemożliwiającą donoszenie ciąży. Skierował mnie na operację, następnie prowadził trudną ciążę. Specjalista wysokiej klasy, ciężko takich znaleźć nawet w dużych miastach. Kulturalny, spokojny, z dużym wyczuciem, ale też świetnym poczuciem humoru.
   Dr Kołomyjec jest również endokrynologiem.

  • I
   Lokalizacja: Intimed

   Dr. Kołomyjec prowadził moją drugą ciąże, i bardzo żałuje, że w pierwszej także do niego nie chodziłam. Kompetentny, dokładny, sumienny, ostoja spokoju:) bardzo miło wspominam każdą wizytę, choć nie było go przy porodzie to w szpitalu, kiedy był na zmianie, także mogłam liczyć na jego wsparcie, miałam kilka problemów i dr mnie z nimi nie zostawił, był bardzo wyrozumiały i profesjonalny. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania