Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Opieki Zdrowotnej

Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 54

39-100 , Ropczyce , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Gaber

  Okulista,

  • A

   Odradzam wizytę. Byłem prywatnie i nie pofatygowała się przeprowadzić badań, które u innych okulistów są standardowe. Chciałem po paroletniej przerwie sprawdzić czy moja wada wzroku się nie pogłębia. Na powitanie pani mnie spytała czy czuję że mi się wzrok pogarsza, bo jeśli nie to " po co przychodzę"...więc nigdy więcej wizyty u takich "specjalistów", którym nawet przy prywatnych wizytach nie chce się podstawowych badań przeprowadzić.


 • Ewa Kuczek

  Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: PRZYCHODNIA REJONOWA ROPCZYCE ZOZ w Ropczycach

   Pani doktor wydawała mi się bardzo przyjaznym, empatycznym człowiekiem, bardzo zainteresowanym zdrowiem małych pacjentów. Przede wszystkim uważałam ją za bardzo kompetentną osobę. W momencie gdy przepisałam dziecko do innego pediatry ( z powodu bardzo długich kolejek) niestety nastawienie pani doktor uległo diametralnej zmianie. Dała temu wyraz kiedy umówiłam dziecko do niej podczas nieobecności lekarza rodzinnego. Była niesympatyczna, oschła, poświęciła nam zaledwie parę minut. Sądziłam, że być może ma zły dzień. Jednak sytuacja powtórzyła się. Nie twierdzę, że nie jest dobrym specjalistą, niemniej jednak takim zachowaniem straciła w moich oczach jako lekarz i człowiek

  • M

   Super kontakt, profesjonalna Opieka .Zawsze uśmiechnięta i sympatyczna bardzo lubi dzieci i widać ze dzieci to odwzajemniają , moja córka uwielbia chodzić do pani Doktor Kuczek :)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu