Zespół Gabinetów Medycznych Dentax w Kielcach

(13 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Gabinetów Medycznych Dentax w Kielcach

Prosta 37

25-371, Kielce, świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Cygankiewicz-Karakoz

  Stomatolog,

  • U

   Wspaniała stomatolog. Profesjonalizm, kompetencje, uczciwość to atuty Pani dr Cygankiewicz. Sprawiła, że moje dotychczasowe problemy z zębami minęły. Bardzo Jej za to dziękuję. Nareszcie mam SUPER stomatologa. Świetnie leczy zęby a przy tym jest bardzo delikatna, miła i sprawia że pobyt w gabinecie staje się przyjemnością. Szczerze polecam bo dr Cygankiewicz jest osobą godną zaufania!!!!!

  • G

   Przemiła Pani Doktor. Bardzo dokładna i solidna. Dokładnie zbadała mi zęba zanim postawiła diagnozę o kanałowym leczeniu. No i dociekliwa bardzo:)
   Mimo młodego wieku naprawdę warto jej zaufać.
   Dodatkowy plusik za brak tej tzw. "doktorskiej maniery" tzn. pacjent ma poczucie, że jego dobro jest najważniejsze, tłumaczy cierpliwie dlaczego należy danego zęba leczyć tak a nie inaczej:) no i nie naciąga!!!!! np. ja chciałąm usunąć kamień a ona mnie poowiedziała, że nie ma potrzeby usuwania kamienia nazębnego no a przecież mogła go usunąć i zarobić dodatkowe pieniądze.... uczciwa kobieta!


 • Artur Wróbel

  Stomatolog,

  • Już 16 lat temu naprawił mi zęby i uzupełnił to czego brakowało. Od tego czasu nie zarobił na mnie zbyt wiele, wpadam tam okazjonalnie z prośbą o kontrolę. I wszystko jak zwykle - OK. Problem tylko taki, że zatrzaski jakie założył mi na protezie szkieletowej nie są już produkowane (nawet w Niemczech), ale nie ma problemu , są teraz kleje. Naturalnym jest, że leczą zęby u niego moje dorosłe już dzieci oraz żona, której odradził zakładanie mostka na ubytek 5-ki, aby nie niszczyć zdrowych zębów. Polecam, to prawdziwy "fachowiec" realizujący swój zawód dla satysfakcji pacjenta a także, jak podejrzewam, że i dla samospełnienia - bo wg moich doświadczeń finanse są na dalszym miejscu w jego działalności.

  • M

   Od wielu wielu lat jestem pacjentką. Posiada profesjonalny sprzęt, jest delikatny i co najważniejsze po wizycie zęby są zdrowe przez dłuuuugi dłuuugi czas.
   Bardzo się boje dentystów ale Pan doktor zawsze zapewnia mi znieczulenie. Wizyta nie trwa długo i nie obciąża zbytnio portfela :)
   Dzięki Niemu mam zdrowe zęby!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Joanna Zemlik

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Konsultacja

   Z całego serca polecamy panią doktor. Jako jedyny chyba stomatolog dziecięcy w regionie ma wszechstronną wiedzę, którą chce się dzielić.Jest pedodontą. Gdyby nie polecone przez nią probiotyki (już jakiś czas temu-pani dr poświęciła mi chyba z pół godziny podczas rozmowy przez telefon) oraz konkretne zalecenia dietetyczne dla dziecka synek nie miałby już chyba zębów. Taka wiedza to skarb! Próchnica jest chorobą bakteryjna, i nie wystarczy zęba wyborowac i zalepic, jeżeli już jest choć na jednym zabku nie wystarczy codzienne szczotkowanie,choćby najlepszą techniką. Konieczne są całościowe zmiany sposobu odżywiania oraz dbania o florę bakteryjna w jamie ustnej. Bardzo żałuję, że dotarliśmy do gabinetu tak późno.Drodzy rodzice,czytam, że "wysmiewacie" dietę..ta jest najwazniejsza, i nie chodzi tylko o cukry.Regularne szczotkowanie nie pomoże, gdy równowaga zaburzona,bo bakterie nie karmią się tylko cukrem ze słodyczy.. Ja polecam, pani dr przeprowadziła dziecku fluoryzacje oraz podeszła do problemu próchnicy holistycznie.Znam również dziecko,któremu wspomnina dieta straczkowa pomogła, a zleciła ją właśnie ta pani dr

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor jest stanowczą,doświadczoną i kpompetentną kobietą.zarowno empatyczna.tylko ona jedyna pomogła gdy mój Mareczek 16 miesięczny wybił jedynkę... Brak mi słów to najlepsza z najlepszych

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania