Zdrowie Zespół Praktyk Pielęgniarsko-Położniczych

(25 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zdrowie Zespół Praktyk Pielęgniarsko-Położniczych

Poznańska 32.

64-200 , Wolsztyn , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Stanisław Wyrzykowski

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Zdrowie Zespół Praktyk Pielęgniarsko-PołożniczychUsługa: prowadzenie ciąży

   Pan Doktor prowadził moja pierwsza ciążę w 2012roku. Wizyty bardzo szybkie, na jakikolwiek pytania Pan Doktor odpowiadał to nic takiego, to nie jest ważne. Pan Doktor chciał mnie brać na wywoływanie porodu parę dni przed terminem na co się nie zgodziłam i spotkało się to z komentarzem ,, to po co Pani do mnie chodzi? Syna urodziłam w 42 tyg. i ważył 2950! Oczywiście Pan Doktor w trakcie wizyt nie widział nic niepokojącego. Odradzam innym kobietą.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ciąża

   Po wielu pozytywnych i sympatycznych wizytach muszę niestety wystawić negatywną opinię.
   Moja ostatnia wizyta u Doktora w 34 tygodniu ciąży byla bardzo szybka ze względu na 2-godzinne opóźnienie za drzwiami. Doktor sprawdził tylko dlugość szyjki i tak na prawdę czy dzidzia się rusza. Kiedy zauważyłam, że wyciera już żel do usg zapytałam czy wiemy jaka jest waga.. odpowiedział na to pytanie : na pewno nie za mała.
   Rodziłam w Trojmieście i 4 tygodnie przed terminiem trafiłam na kontrolę do innego lekarza. Co się okazuje? 2 tygodnie po wizycie u Doktora Wyrzykowskiego bo w 36 tygodniu: Łożysko niewydolne, małowodzie, dziecko hipotroficzne ze zbyt małą wagą... wskazanie do wywoływania porodu. Malutka urodziła się 2550 bedąc w 38.1 tygodniu. Lekarze postanowili wywołać poród.
   Co więc powiem?
   Brak wnikliwości, teraz już wiem, że słaby sprzęt... i pomimo prywatnych wizyt traktowanie trochę jak na nfz. Bardzo krótkie wizyty, łącznie z połowkowym, które u doktora trwa
   15 min.
   Piszę, aby przestrzec i zachęcić pacjentki do zadawania Doktrowi mnóstwo pytań i dopominania się o więcej szczegółow co do zdrowia dziecka.
   Fajnie również gdyby Doktor przestał palić, bo siedzenie w poczekalni w ciąży w chmurze dymu papierosowego wcale nie jest przyjemne.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania