Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zdrowie

Łowicka 4

44-335 , Jastrzębie-Zdrój , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Sikorska

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • M

   Parę dni temu byłam pacjentką pani doktor. Uważam, że źle mnie zbadała ponieważ po obejżeniu mojego gardła stwierdziła, że nic mi nie jest po czym na następny dzień poszłam do innego lekarza i okazało się, że mam anginę. Sądzę, że nie jest dobrym specjalistom i nikomu nie radze, żeby go leczyła

  • S

   jeszcze pani nie poznalem ,ale mysle ze jest PANI bardzo dobrym lekarzem . znam PANI pierwszego meza . jest mi jak brat .chcialem zadzwonic ,ale nikt nie odbiera uklony STASIU

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Zbigniew Chmiel

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • M

   Do dr. Chmiela należę od początku, kiedy pojawił się w poradni "Zdrowie". Uważam go za najlepszego lekarza u jakiego kiedykolwiek miałam okazję być leczona. Fachowiec z ogromną wiedzą, kompetentny; poświęca pacjentom wiele czasu by dokładnie poznać problem i prawidłowo zdiagnozować (niejednokrotnie zostaje po godzinach), co najważniejsze - ludzki , przy tym ogromnie sympatyczny człowiek z podejściem zarówno do dzieci jak i starszych osób. Lekarz na medal - polecam !
   PS. do beata.motor -> myślę, że gdyby działo się coś z Pani dzieckiem i nie mogłaby Pani pojawić się w poradni też niejednokrotnie skorzystałaby Pani z telefonicznej porady. A doktor nie zajmuje się plotkowaniem przez telefon ani załatwianiem swoich prywatnych spraw :)
   pozdrawiam

  • B

   Pan doktor jest naprawę bardzo dobry, szkoda tylko że czasem poświęca więcej uwagi swojej komórce niż pacjentowi.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Eugenia Karłowska

  Pediatra,

  • Pani leczyła mnie kiedy byłem mały. Bardzo miło ją wspominam. Nie tylko wspaniały i kompetentny lekarz ale także serdeczna i dobra osoba. Bardzo miło ją wspominam.

  • W

   Nie mogłabym złego słowa powiedzieć o pani doktor, to najlepszy lekarz w miescie! Szkoda, ze leczy tylko dzieci, bo bym sie sama zadeklarowala! Ludzie teraz szukaja albo takich, co tylko antybiotyki przepisują, albo szamanów, albo takich, co z nimi mozna zalatwic l4 (u pani doktor wszystkomjest perfekcyjne i nie ma szans na kombinowanie! Wiem, kolega probowal i dostal po uszach;) ) a pani doktor diagnozuje i leczy! Umie pocieszyc i wesprzec! Jest genialna. Ostatnio mnie przepraszala za to, że Adam musiał czekać z gorączką, a przecież w poczekalni takich dzieci bylo ze 20!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania