Informacje o placówce

Gabinety

Zdrowa Rodzina

Krapkowicka 10A

45-715 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Robert Śmigiel Rozpoznanie choroby

  Pan doktor to osoba, która nie wzięła na poważnie choroby mojej córki, poziom relacyjny bardzo niski, w zakresie wiedzy natomiast również odczuwam spory niedosyt. Dlaczego tak uważam? Na początku Pan doktor błędnie postawił diagnozę córki najpierw wykluczając chorobę a później ją stwierdzając, co dla mnie jako rodzica było nie do pomyślenia, bo zaufałem po czym zostałem brutalnie sprowadzony na ziemię. O istnieniu choroby oznajmił stwierdzeniem, że "córka ma tą przypadłość jak byk", uważam że forma przekazu, tym bardziej jeżeli chodzi o zdrowie dziecka ma olbrzymią wagę. Na prywatnej wizycie kontrolnej nie otrzymałem odpowiedzi na większość moich pytań, w zamian za co dostałem adres strony www na której sam mogę się doedukować. Na pewnym etapie została zbagatelizowana prośba o wysłanie wyników badań. Czułem jakby córka była dla niego ciekawym przypadkiem klinicznym i potrzebna tylko do statystyk. Problem choroby córki jest rzadki, przez co liczyłem na to, że będzie to osoba, która pomoże w prowadzeniu leczenia, określi kierunki. Nie czuję żebym otrzymał pomoc, chyba że adres strony www to u doktora wszystko co może zaoferować dla rodzica.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Robert Śmigiel Szukanie przyczyny problemów rozwojowych u córki

  Do Profesora trafiliśmy zupełnie przez przypadek. Przez prawie 5 lat chodzenia od lekarza do lekarza , żaden nie umiał znaleźć przyczyny problemów rozwojowych u naszej córeczki . Profesorowi wystarczyło kilka sekund , jedno spojrzenie na dziecko , by trafnie postawić diagnozę bardzo rzadkiej choroby genetycznej , która początkowo wydawała nam się tak nierealna , a jednak została potwierdzona później w badaniach genetycznych.
  Profesor to niesamowicie wybitny specjalista , bardzo konkretny , nie owijający w bawełnę , bardzo jasno i dokładnie wszystko omawia , odpowiada na każde pytanie , na wizycie poświęca tyle czasu ile trzeba , bez pospieszania . Zdecydowanie lekarz z powołania , bardzo ciepły i empatyczny , świetnie nawiązuje kontakt z dzieckiem , w czasie wizyty cały czas je obserwuje. Człowiek z sercem na dłoni , pomocny i życzliwy , po prostu wyjątkowy. Polecam!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Ziemba

  Serdecznie polecamy p. Anne Ziembę. Jako jedyny lekarz nie zbagatelizowała naszego problemu i pomogła naszemu dziecku. Wizyty trwają długo, ponieważ zadaje wiele pytań, zbiera obszerny wywiad. Widać, że zależy jej na tych małych pacjentach i chce pomóc. Jest sympatyczna i ma podejście do dzieci. Pamięta swoich pacjentów, nie trzeba jej za każdym razem przypominać jaki mam problem. Jeszcze raz POLECAM!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania