Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie

Sokoła 19

32-500 , Chrzanów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Zofia Świątek

  Pediatra,

  • P


   Bardzo dobry pediatra ze świetnym podejściem do dzieci.
   Nie przepisuje bezsensownie antybiotyków, lecz stara się leczyć mniej inwazyjnie. Miła, sympatyczna i zawsze służy pomocą. Nie zamieniłabym jej na nikogo innego dla moich dzieci, a wiem co mówię bo chodziłam wcześniej do innego lekarza z dziećmi.... • Elżbieta Edwarda Stala

  Pediatra, Internista,

  • A

   uwielbiam pania doktor nigdy nie ma problemu z przyjeciem pacjenta indywidualne podejscie zawsze mila najpierw wysłucha a potem dokladnie zbada takich lekarzy nam trzeba z pani doktor ma podejscie i powolanie super człowiek


 • Aleksandra Anna Szmyt-Kostrzewa

  Anestezjolog, Internista,

  • J

   Witam. W mojej opinii lekarz bardzo dobry!!! Z uwagą wysłuchuje problemów zdrowotnych. Pani doktor zawsze punktualna(co nieczęsto się zdarza), rzetelna. W razie wątpliwości bez problemów kieruje na dodatkowe badania diagnostyczne. ps. W moim przypadku stwierdziła nadciśnienie tętnicze. Bardzo dobrze dobrane leki pozwoliły mi normalnie funkcjonować. Przed wizytą miewałem osłabienia, duszności, senność. Gorąco polecam. ps. Po 4 latach zmiany lekarza POZ i przepisaniem się do tego lekarza nie żałuję ani jednej wizyty. Bywam rzadko, gdyż po każdej mój stan zdrowia zdecydowanie się poprawia, bez względu czy związana jest z chorobą nadciśnieniową czy też ze zwykłym przeziębieniem.Jacek K.


 • Bożena Anna Jaskowiak-Likus

  Internista,

  • G
   Lokalizacja: Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego W Chrzanowie

   Super specjalista wykraczające swoją wiedzą poza ramy swojej specjalizacji świetnie zorientowany i posługujących się współczesna wiedzą medyczną.Naprawde można ma nim polegać i na jego kompetencji jest moim lekarzem rodzinnym i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony i nie zamienił bym Pani Doktor na nikogo innego.Pani Doktor zawdzięczam naprawdę bardzo wiele i nigdy nie zgodzę się z opiniami przedmówców .Porostu mnie pasuje a komu nie pasuje to niech idzie gdzieś indziej a nie szuka winy tam gdzie pewnie sam się przyczynił w 50%jak został potraktowany.Aby być szanowany samemu trzeba okazać że się kogoś szanuje.

  • J

   Nigdy więcej!!! Byłem kilka razy na wizycie w POZ. Mimo pustej...? poczekalni czas oczekiwania 1h. kawa, herbata , zakupy... Pani doktor zawsze spóźniona. Zero szacunku dla pacjenta! Fachowość też wiele do życzenia. Nie chcę kilku wizyt ale ale w jednym z przypadków (dzięki niefachowym poradom p. doktor ) znalazłem się w szpitalu na 1-mc i 2 m-ce leżenia w łóżku. P. doktor uparcie chciała mnie leczyć(dobrze że "uprosiłem" skierowanie do specjalisty). Skończyło się "ostatnim namaszczeniem" w szpitalu i na szczęście żyję... ps. od 2 lat zmieniłem lekarza. Dla wątpiących lub niezdecydowanych-polecam to działanie!!! ps. nie piszę tego by skrzywdzić p. doktor lecz po to by się może opamiętała po co taki zawód wybrała i by zmieniała swój stosunek do pacjenta.pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Barbara Kosińska

  Neurolog,

  • A
   Lokalizacja: Szpital Powiatowy w ChrzanowieUsługa: R55

   Po dwóch tygodniach tułania się po SOR-ach, przychodniach, pani doktor Kosińska jako jeden z nielicznych lekarzy wysłuchała mnie i zaniepokoiła się stanem mojego zdrowia zważając na mój wiek. Jest zdecydowanie lekarzem z powołania, a idealne połączenie empatii i profesjonalizmu czynią ją jednym z najlepszych, jak nie najlepszym specjalista w swojej dziedzinie. Jest ciepła, nie zbywa pacjenta, a pobyt na oddziale pod jej nadzorem jest wręcz przyjemnością. Więcej takich lekarzy! Gorąco polecam, cudowny lekarz, cudowny człowiek.

  • A

   Zdecydowanie bardzo dobry lekarz. Podpisuję się pod wcześniejszymi opiniami. Słucha pacjenta, nie zbywa tylko pomaga, kieruje na szereg badań i dopiero później wydaje opinie a nie jak znaczna część lekarzy na podstawie domysłów (bo oszczędzają na badaniach). Pierwsza moja wizyta była u innego chrzanowskiego neurologa po czym bardzo się zraziłam.... Byłam po wypadku samochodowym ze skierowaniem do neurologa i tamta Pani doktor przez 5 min gadała o sobie po czym zapytała się mnie po co przyszłam, że powinnam iść do ortopedy a nie neurologa i niegrzecznie wyprosiła w trakcie kiedy mówiłam o swoich objawach. Poprosiłam w rejestracji o konsultacje u innego neurologa dodając że proszę o najlepszego lekarza i w rejestracji skierowano mnie właśnie do Pani doktor Kośińskiej i strzał w dziesiątkę. Całkowite przeciwieństwo jeśli chodzi o kulturę a o wiedzy medycznej już nie wspomnę, przepaść między dwiema Paniami. ZDECYDOWANIE POLECAM!!! Niestety terminy długie, ale nie trudno się domyśleć z czego to wynika :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krzysztof Kazimierz Szczęsny

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: Miejska Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Nr 1

   Omijać, trzymać się jak najdalej od tego pana. Już cała moja rodzina miała z nim przykrości. Wkurza się, jak po jego leczeniu trzytygodniowym (!!!) pacjent jest nadal chory. Na prośbę o badania reaguje nerwowo, nie zgadzając się, jakby sam znał ich wynik. Niestety, przez to chory nabywa powikłań. Dziecko z uporczywym kaszlem wysyła do szkoły, dorosłego z gorączką i duszącym kaszlem do pracy.
   Długo by pisać i podawać przykładów.

  • A

   Pan Szczęsny w ogóle nie słucha co się do no mówi. Ja się przepisałam do innego lekarza. O wszystko u niego trzeba się prosić nawet o skierowanie na badania krwi.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Pietranek

  Radiolog, Diagnostyk, lek.

  • N
   Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny w JaworznieUsługa: Usg ciąży

   Miałam usg u Pana doktora w pierwszej i drugiej ciąży. Podejście rewelacja miły rozmowy i odpowiedzi na każde pytanie.teraz po 11 latach jestem w 3 ciąży i gdybym tylko miała kontakt do Pana doktora napewno bym się zapisała na usg

  • Wspaniały fachowiec, empatyczny, cudowny człowiek, z ogromną wiedzą diagnostyczną. Dokładnie informuje o wynikach badania, odpowiada szczegółowo na zadawane pytania. Ni zbywa pacjenta. Pan doktor nie tylko jest super specjalistą w swojej dziedzinie ale także wrażliwym, wyrozumiałym i ciepłym człowiekiem. Ja z wizyty wyszłam bardzo zadowolona. Polecam wszystkim ❤️
   Malwina

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Dorota Górska-Śliwa

  Pediatra,

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Infekcja

   Bardzo miła Pani doktor, pełen profesjonalizm, doskonale wytlumaczyla, bardzo dokladnie bada, wywiad bardzo dokładny, to przyjemność chodzić na wizyty, bo pacjent czuje się bezpieczny,doskonały kontakt z Panią doktor, wszystko doskonale pamieta nawet z przed dwóch lat. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje pediatryczne

   Najleszy lekarz w okolicy. Bylam z dzieckiem u innych lekarzy ktôrzy wzruszali ramionami na bôle brzucha u dziecka. Pani doktor dała wszystkir niezbędne badania i skierowanie na USG. Okazało się, że to wyrostek. Jestesmy po zabiegu i côrka czuje się świetnie! Polecam Panià Doktor!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maria Pyrzowska

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Katar , kaszel , ostra biegunka

   Lekarz który nie słucha pacjenta .
   Nieda dojść do słowa by wytłumaczyć bo przerywa stanowczym "To mnie nie interesuje!"

   Nie wierzyła w moje dolegliwości i chciała odesłać do szpitala.

   Przyszedłem z katarem , kaszlem i biegunką i dostałem tylko receptę na biegunkę.

   Druku L4 nie dostałem dzień wstecz bo kobieta nie rozumiała tego że moja poniedziałkowa praca zaczyna się o 0:30 Czyli wtorek. Ale jak nie przyjdę do pracy to mam bumelkę w poniedziałek. Ale... To ją nie interesuje.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Wymioty i ból brzucha oraz biegunka

   Wizyta u Pani doktor bardzo nie przyjemna, okrzyczała mnie dlaczego nie pojechałem na ostry dyżur, z wielką niechęcią przepisała mi l4, przy czym uderzając mnie lekko w nerki zrobiło mi się nie dobrze a okrzyczała mnie że pytając czy mnie nerki bolą a nie brzuch a skąd ja moge wiedziec co ona mi robiła w tamtej chwili, po czym kazała mi iść po papier bo jej sie skończył, wstając z nie dowierzaniem usłyszałem ,,szybciej". To najgorsza wizyta u lekarza jaką kiedykolwiek miałem. A pytając grzecznie co teraz moge zrobić jak nie bede miał l4 na dzień wstecz również uslyszałem ze chyba nie mam 5 lat ...

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Aleksander Robert Zielnik

  Pediatra, Neurolog, Neurolog Dziecięcy,

  • P
   Lokalizacja: Aleksander Zielnik - Lekarz PediatraUsługa: Inny

   Nie polecam! Moze i jest miły, ale nadaje się chyba tylko do konsultacji zdrowych dzieci. Byłam na wizycie z synem z zaburzeniem odwodzenia jednego oka, po czym lekarz stwierdził, że neurologicznie jest wszystko ok i nie ma potrzeby nic robić, że to minie. Żadnych skierowań, badań, nic... Poszłam do innego lekarza, zrobilam rezonans i wyszedł niewyksztalcony nerw VI!

  • Z
   Lokalizacja: Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w ChrzanowieUsługa: obniżone napięcie nerwowe

   Lekarz bardzo kompetentny, wywiad i badanie na wysokim poziomie, diagnoza konkretna, zalecenia również.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania