Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie

Sokoła 19

32-500 , Chrzanów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksander Robert Zielnik Inny

  Pan doktor odmówił nam wypisania zlecenia na buty ortopedyczne mimo że w orzeczeniu o niepełnosprawnosci mamy przyznane i buty i wkladki za darmo. Pan doktor uważa że syn nie potrzebuje takich butów gdzie lekarz fizjoterapii i ortopeda do których chodzimy prywatnie dawno nam takie buty zalecają. Przykre to jest że rodzice dziecka z niepełnosprawnością przez widzimisie takich lekarzy jak Pan doktor muszą pokrywać wszystko z własnej kieszeni gdzie już sama terapia dziecka z autyzmem jest bardzo kosztowna. Już nie wspomnę o tym że Pan doktor przeprowadzał z synem dokładną rozmowę jakby chciał nie wiem sprawdzić czy faktycznie syn ma autyzm i do tego z karty kazał mi zabrać kopię orzeczenia o kopie zaświadczenia ustawy za życiem. Jeszcze Pan doktor chcial oficjalna diagnozę od psychiatry pomimo orzeczenia. Zastanawiam się po co? Jak jest orzeczenie ? Pan doktor nie powinien podważać orzeczenia które wydała komisja na podstawie obszernej dokumentacji.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksander Robert Zielnik obniżone napięcie nerwowe

  Lekarz bardzo kompetentny, wywiad i badanie na wysokim poziomie, diagnoza konkretna, zalecenia również.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksander Robert Zielnik

  Świetny specjalista. Bardzo życzliwy, kulturalny z dobrym podejściem do pacjenta i rodzica. Jestem mu wdzięczna za świetne leczenie syna Jakuba. Bardzo przyjemny, życzliwy Człowiek i Lekarz co godne szacunku. Polecam z całego serca. Ewa Dzwonkowicz.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Kazimierz Szczęsny

  Omijać, trzymać się jak najdalej od tego pana. Już cała moja rodzina miała z nim przykrości. Wkurza się, jak po jego leczeniu trzytygodniowym (!!!) pacjent jest nadal chory. Na prośbę o badania reaguje nerwowo, nie zgadzając się, jakby sam znał ich wynik. Niestety, przez to chory nabywa powikłań. Dziecko z uporczywym kaszlem wysyła do szkoły, dorosłego z gorączką i duszącym kaszlem do pracy.
  Długo by pisać i podawać przykładów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Anna Jaskowiak-Likus

  Super specjalista wykraczające swoją wiedzą poza ramy swojej specjalizacji świetnie zorientowany i posługujących się współczesna wiedzą medyczną.Naprawde można ma nim polegać i na jego kompetencji jest moim lekarzem rodzinnym i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony i nie zamienił bym Pani Doktor na nikogo innego.Pani Doktor zawdzięczam naprawdę bardzo wiele i nigdy nie zgodzę się z opiniami przedmówców .Porostu mnie pasuje a komu nie pasuje to niech idzie gdzieś indziej a nie szuka winy tam gdzie pewnie sam się przyczynił w 50%jak został potraktowany.Aby być szanowany samemu trzeba okazać że się kogoś szanuje.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania