Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

WROMED Praktyka Lekarska

Widok 20

26-600 , Radom , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Wróblewski Inny

  Pan doktor prowadził moją zagrożoną ciążę z podejściem bez profesjonalizmu. Nie poradził sobie z moim problemem mianowicie z nadciśnieniem w ciąży. Pieniądze za wizytę brał przez pół ciąży, ale nie przyznał się, że nie radził sobie i nie odesłał mnie w stosownym czasie do innego lekarza. Okazuje się, że można brać inne leki od ciśnienia w ciąży niż dopegyt (przyjmowałam bardzo dużą dawkę tego leku a ciśnienie nie spadało). Resztę ciąży aż do porodu przebyłam w szpitalu. Była ona bardzo ciężka i trudna przebyta z wszystkimi chorobami, które może mieć kobieta w ciąży (m.in.stan rzucawkowy, zespół Hellp). Do tej pory borykam się z problemami zdrowotnymi po porodzie. Dziecko urodziło się na szczęście żywe, ale wcześniak z niską wagą urodzeniową z wadą narządu rodnego. Nie wspomnę o tym przez co przechodzimy jako rodzice wcześniaka w trosce o jego zdrowie. Panie doktorze zawiódł mnie pan i proszę o szczerość dla pacjentek, gdy ma pan "trudne przypadki" to nie wstyd.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Wróblewska tradzik

  Dzięki Pani doktor wyleczyłam trądzik, kiedy do niej trafiłam po kuracji u dermatologa moja twarz była w okropnym stanie, pomaga mi również pozbyć się blizn potrądzikowych. Bardzo dobry lekarz, polecam !!!!

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Wróblewski zaburzenia hormonalne, ciąża

  Najlepszy lekarz w regionie i nie tylko! Jako młoda dziewczyna trafiłam do doktora z zaburzeniami hormonalnymi - bardzo był zaangażowany w znalezieniu przyczyny moich problemów, przebadał mnie "od stóp do głów". Badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości, dlatego uznał, że przyczyna jest zakorzeniona głęboko w świadomości a raczej w podświadomości. Kiedy pogodziłam się, że na dziecko nie mam szans, zaszłam w ciążę. Pan doktor ma coś takiego w sobie, co zmienia świadomość kobiet:-)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania