Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

WROMED Praktyka Lekarska

Widok 20

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sławomir Wróblewski

  Ginekolog, Endokrynolog,

  • I
   Lokalizacja: WROMED Praktyka LekarskaUsługa: zaburzenia hormonalne, ciąża

   Najlepszy lekarz w regionie i nie tylko! Jako młoda dziewczyna trafiłam do doktora z zaburzeniami hormonalnymi - bardzo był zaangażowany w znalezieniu przyczyny moich problemów, przebadał mnie "od stóp do głów". Badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości, dlatego uznał, że przyczyna jest zakorzeniona głęboko w świadomości a raczej w podświadomości. Kiedy pogodziłam się, że na dziecko nie mam szans, zaszłam w ciążę. Pan doktor ma coś takiego w sobie, co zmienia świadomość kobiet:-)

  • K

   Pan Doktor godny polecenia. Dzięki niemu zaszłam w ciążę po trzech latach starań u dwóch innych lekarzy. Zrobił profesjonalne badania, skierował na badania hormonalne i na ich podstawie dobrał odpowiednie leki. Przeprowadził stymulacje jajeczkowania, monitoring cyklu i już w drugim cyklu udało się doprowadzić do zapłodnienia. Oprócz profesjonalnego leczenia ginekologiczno-endokrynologicznego, dostałam niesamowite wsparcie psychologiczne od pana doktora. Przyszłam do doktora zrezygnowana. 16 lat leczenia Zespołu policystycznych jajników, starania o dziecko...i powiedziałam wszystko co mi leżało na sercu a on powiedział mi, że mi wierzy, że mam dość,że czuje zrezygnowanie i wiele ciepłych ale konkretnych słów. Bez owijania w bawełnę, ze będzie różowo ale...że obecnie medycyna potrafi zdziałać wiele w sprawach niepłodności i że postara się zrobić wszystko co będzie możliwe byśmy mieli dziecko. Okazało się, wbrew opinią innych lekarzy, że nie jestem beznadziejnym przypadkiem i po trzech miesiącach wizyt u pana Wróblewskiego mam upragnioną ciążę :) polecam. Pan doktor sam wykonał pierwsze usg dziecka i wszystko wyjaśnił, pokazał na usg. Nadmienię, że zawsze odbiera telefony i udziela wsparcia oraz wyjaśnień. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Iwona Wróblewska

  Endokrynolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: WROMED Praktyka LekarskaUsługa: tradzik

   Dzięki Pani doktor wyleczyłam trądzik, kiedy do niej trafiłam po kuracji u dermatologa moja twarz była w okropnym stanie, pomaga mi również pozbyć się blizn potrądzikowych. Bardzo dobry lekarz, polecam !!!!

  • M

   Pani doktor Wróblewska jest zarówno rewelacyjnym lekarzem jak i po prostu człowiekiem. Jest przemiła , zawsze chętnie służy radą, obszernie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat, pacjentką medycyny estetycznej, jestem naprawdę ogromnie zadowolona z efektów jej pracy. Pani Wróblewska zabiegi wykonuje niezwykle "oszczędnie " tzn. aby wyglądać naturalnie, ale jednocześnie pięknie. Długo by jeszcze można było pisać. Szczerze polecam Panią doktor Wróblewską zawłaszcza Paniom niezdecydowanym, obawiającym się o końcowy rezultat zabiegu. Pani doktor to Mistrz w dziedzinie medycyny estetycznej. Pozdrawiam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu