Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

al. Wiśniowa 36

53-137 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Niezgoda Inny

  Pani Doktor Renata Niezgoda, zaleciła potrzebne badania, sprawdziła mój stan zdrowia. Gorąco polecam


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Możdrzech-Kałuża

  Byłam na wizycie w przychodni w Kątach Wrocławskich. Pani Doktor stwierdziła u mnie nowotwór, chciała leczyć ósemki, żadnych innych zębów do leczenia nie stwierdziła. U innego stomatologa okazało się że mam 3 zęby do leczenia, w tym jeden do kanałowego. Ósemki nie do leczenia, tylko do usunięcia. A nowotworu brak.
  Bardzo nie polecam, więcej się do Pani Doktor nie udam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Węgłowski

  Wspaniały lekarz. Mogłabym wrócić na każdy zabieg do właśnie tego lekarza. Czułam się jak bym była z najlepszym przyjacielem. Serdecznie pozdrawiam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Węgłowski

  Trafiłam z 12-latkiem na badanie na oddział nie wiedziałam do kogo pójść więc trafiłam do doktora który był czymś zajęty powiedziałam że jestem z przychodni i mam wykonać dziecku badanie na oddziale Pan doktor zaprosił nas odrazu do gabinetu i zbadał przerażonego syna dokładnie tłumacząc co robi. Bardzo podobało mi się podejście do młodego pacjenta i rodzica również po wyjściu z gabinetu sprawdziłam na pieczątce kto nas przyjmował. Muszę powiedzieć że gdy zobaczyłam wspaniałe opinie o Panu doktorze ucieszyłam się bo uważam że na takie zasługuje.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Niezgoda

  Pani Doktor bardzo uważnie bada, uwzględnia wyniki badań i udziela potrzebnych informacji z cierpliwością. Pod jej opieką czuje się bezpiecznie. Mam opanowaną sytuację z chorobą autoimmunologiczną tarczycy i wiem jak o nią dbać pod kontrolą Pani Doktor. Dzczerze polecam!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Natalia Marciszak-Komorowska

  Wspaniałe i profesjonalne podejście do pacjenta. Trafne diagnozy. Już jak wchodzi na salę z swym szczerym uśmiechem i ciepłym głosem -człowiek staje się zdrowszy. Lekarz z powołania , bardzo szkoda, że nie pracuje w żadnej Przychodni.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Roman Dziedzic

  Pan doktor bardzo profesjonalnie zoperował mi złamaną rękę (zespojenie głowy kości promieniowej). To prawa ręka, więc dobrze wykonana operacja skomplikowanego złamania i brak gipsu umożliwiły mi szybkie podjęcie rehabilitacji.
  Dzięki temu już dwa tygodnie po operacji mogłam swobodnie pisać na komputerze, a po trzech tygodniach używać sztućców w czasie posiłków.
  Irena Wlazlo


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Roman Dziedzic

  Jest Ordynatorem bardzo dobrym zawsze doradzi jest taki sam jak lekarz Olszowiec to są lekarze - wzór do naśladowania


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Wójcicka-Stanik

  niekompetentny i niemiły lekarz. Pani Doktor uznała, że nie jestem chora, a kiedy zaczęłam kaszleć poprosiła, abym nie udawała swojej choroby. Odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Lekarz: Maria Wójcicka-Stanik

  Pani Doktor Wójcicka potraktowała mnie będąc w szpitalu w sposób okropny. Nie wymieniła ze mną tak naprawdę jednego zdania. Miałam ostry stan zapalny, a Ona nastepnego dnia pozbyła się mnie ze szpitala. Kiedy tego samego dnia z ostrym bólem, poszłam prywatnie do lekarza, zaczął obwiniać dr Wójcicka za jej obojętność wobec mojego stanu zdrowia. Ten lekarz nie nadaje się do leczenia chorych ludzi. Pacjantce z sali powiedziała, że zrobiła jej łaskę przyjmując ją na oddział.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania