Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej

Dobrzyńska 21/23, Krzyki

50-403, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marzena Czarnecka

  Kardiolog, dr n. med.

  • P

   Pani Doktor jest najbardziej opiekuńczym lekarzem u którego w życiu byłam. Same pozytywy mogę tylko powiedzieć: profesjonalna,opiekuńcza, miła, zna się nie tylko na kardiologii. Zleciła mi wszystkie potrzebne badania i już jestem umówiona na kolejną wizytę w LUX-MED na dobór odpowiednich leków. Wszystkim polecam wizytę u Pani Doktor, na pewno się nie zawiedziecie.

  • W

   Witam. Bezwzględnie popieram wszystkie pozytywne opinie. Niesamowita kobieta i lekarz, dla niej pacjent to CZŁOWIEK. Rzeczowa, systematyczna i słuchająca pacjenta. Każda zmiana leku jest natychmiast konsultowana z pacjentem. Sama zleca konieczne badania. A przede wszystkim nigdy się nie spóźnia, przyjmuje, jeśli pacjentowi na tym zależy (praca) nawet przed godziną 8,00. Polecam, bo szanuję i podziwiam profesjonalizm PANI DOKTOR.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Reszko

  Internista,

  • Z

   Pani Doktor bardzo rzeczowa, trafnie stawia diagnozę i przede wszystkim bardzo miła. Będę wracać w przyszłości. Polecam!

  • Kontaktowa, fachowa, dociekliwa, nie szczędzi badań i skierowań do lekarzy specjalistów.


 • Tomasz Hutyra

  Reumatolog, Pediatra, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3

   Bardzo polecam. To już kolejna wizyta u Pana doktora. W ostatnim czasie odwiedzamy wielu pediatrów, dopiero ten lekarz wzbudził w nas zaufanie swoją wiedzą i konkretnym podejściem do małego pacjenta.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: Przeziębienia

   Niedawno u córki nadgorliwa lekarka zdiagnozowała zapalenie płuc. Tak na oko, bez badań. Przepisała jej antybiotyk. Jak wiadomo zapalenie płuc może być wirusowe lub bakteryjne, więc nie podałam antybiotyku, tylko poszłam do dr Hutyry. Dziecko czuło się dobrze, trochę kaszlało.Doktor stwierdził że czysto w płucach. 2 dni później kaszel ustąpił bez żadnego leczenia. Wcześniej byłam z synem, któremu inny lekarz wypisał antybiotyk na zapalenie ucha, do tego w potrójnej dawce. Poszliśmy do doktora, stwierdził, że ucho lekko zaczerwienione, żeby poczekać kilka dni z tym antybiotykiem i przyjść na kontrolę, jeśli choroba się rozwinie to podamy coś. Na kontroli już uszy czyste, syn zdrowy bez leczenia. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Marzanna Bernat-Josypenko

  Pulmonolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja pulmonologiczna

   Zarejestrowałem moją 92 letnią mamę do P.doktor.
   Pani doktor przyjęła mamę bardzo przyjemnie i fachowo podeszła do starszej pani, omówiła problem, zaproponowała wykonanie dodatkowych badań refundowanych i nieodpłatnych celem dalszej konsultacji. Mama i my jesteśmy b.zadowoleni z wizyty i podejścia do pacjenta.Bardzo polecamy P.doktor .

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: kaszel

   Wspaniała Pani doktor ,dokładna ,wręcz precyzyjna ,super diagnoza,dokładne badanie ,polecam wszystkim.
   Krystyna

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marcin Stępniewski

  Hematolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WRO-MED Centrum Usług Medycznych

   Witam, poszłam zaniepokojona pewnymi objawami. Pan doktor dokładnie mnie wysłuchał i wszystko rzeczowo mi wyjaśnił. Przejrzał wszystkie badania i zrobił wywiad. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem!!!

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WRO-MED Centrum Usług MedycznychUsługa: konsultacja hematologiczna

   Świetny, rzeczowy, profesjonalny, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Pan Doktor leczy moją Mamę na białaczkę limfatyczną od lat z bardzo dobrym skutkiem. Dziękuję Doktorze.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Aleksandra Mundyk

  Radiolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we WrocławiuUsługa: USG stawów kolanowych

   Wiedza, profesjonalizm, empatia. Wyczerpująca informacja przeprowadzonych badaniach oraz jego wynikach

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we WrocławiuUsługa: USG jamy brzusznej

   Byłam na usg jamy brzusznej z prawie 3latka. Pani Doktor ma świetne podejście do małego pacjenta, potrafi zainteresować dziecko, wyjaśnia co będzie robić. Udziela również obszernych informacji dla rodziców, cierpliwie i bez pośpiechu. Polecamy serdecznie!!!

  Zobacz wszystkie opinie (79) o tym lekarzu


 • Krzysztof Araszkiewicz

  Urolog, Chirurg, lek.

  • B

   Dziś miałam pierwszą wizytę u dr Araszkiewicza na Dobrzyńskiej - wizyta na NFZ. Lekarz serdeczny i rzeczowy, skierował mnie na pilne, konieczne badania, termin usg już następnego dnia po wizycie i już uzgodnił kolejne terminy wizyt kontrolnych u siebie, pierwsza jeszcze w tym samym tygodniu. Na prawdę nie mogę narzekać.

  • J

   Jestem stałym pacjentem - od prawie 20 lat - Pana Doktora w Centrum Medycznym na Dobrzyńskiej (wcześniej w innej placówce). Jako jedyny lekarz, poprawnie zdiagnozował u mnie guz nowotworowy. Wcześniejsze, wielokrotne hospitalizacje i wizyty u wielu specjalistów nie postawiły właściwej diagnozy. Do Pana Doktora na NFZ bardzo ciężko jest się dostać ale mimo wszystko warto. Poleciłem tego lekarza wielu osobom z rodziny i znajomym. Nikt do tej pory nie miał żadnych zastrzeżeń. Uważam, że wcześniejsza opinia użytkownika "Kredka" jest bardzo krzywdząca. Nie wiem jak Pan Doktor leczy prywatnie ale na fundusz - pomimo oczekiwania - leczy bardzo kompetentnie i skutecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Danuta Irzyńska

  Pediatra,

  • wspanialy lekarz pediatra ktory leczyl mnie jako dziecko a teraz leczy moje dzieci :-)

  • N

   bardzo dobra lekarka mila,dokladna,super podejscie do dzieci,polecam mama jej stalych pacjentow

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Beata Sójka

  Okulista, lek.

  • O
   Lokalizacja: EMC EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z PrzychodniąUsługa: Inny

   Niestety, mimo tego, że pani dr jest "sympatyczna i miła" to nie potrafiła w badaniu dna oka znaleźć wcześniej zdiagnozowanych u mnie zmian zwyrodnieniowych. Na wizycie podkreśliłam, że zmiany były diagnozowane już 2 razy u innych okulistów (którzy zalecili obserwację i jeśli zmiany będą postępować-zastosowanie lasera), co powinno skłonić panią dr do większej uwagi podczas badania oraz porządnego rozszerzenia źrenic atropiną (inni lekarze podawali mi krople dwukrotnie, twierdząc, że jest to niezbędne do tego, by badanie zostało przeprowadzone dokładnie), tymczasem dr Sójce cała wizyta razem z badaniem i oczekiwaniem na rozszerzenie źrenic zajęła zaledwie 20 minut (zwykle na samo rozszerzenie źrenic czekam ok. 30 min). Pani dr nie dostrzegła żadnych zmian. Zaskoczona taką opinią (takie zmiany niestety same nie znikają), musiałam udać się do kolejnego lekarza, który potwierdził poprzednie diagnozy. Nie polecam.

  • B

   Pani Doktor jako jedyna lekarz z trzech lekarzy, do których ostatnio w krótkim odstępie czasu miałam okazję się udać, zdiagnozowała jeszcze przed zrobieniem wszystkich badań - zaćmę. Poprzedni lekarze skupili się tylko na sprawdzeniu wzroku pod kątem noszenia coraz to silniejszych okularów i nie zwracali uwagi na to jakie objawy im się opisuje. Pani Doktor - spojrzała i powiedział "na moje oko to zaćma i to w obu oczach". Badania to potwierdziły. Dzięki prawidłowej diagnozie jestem już po zabiegu usunięcia zaćmy z jednego oka i czekając na kolejny zabieg - pozostaję pod opieką Pani Doktor. Spokojna, cierpliwa i bardzo przyjaźnie nastawiona do swoich pacjentów, zawsze z uśmiechem i dużą życzliwością.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jarosław Wierzbicki

  Gastrolog, Chirurg, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we WrocławiuUsługa: kontrolna kolonoskopia w ramachprogramu

   Kolonoskopia miała miejsce w kwietniu 2017r od razu po przebudzeniu lekarz powiedział że jest to rak złośliwy przyszłam w ostatnim momencie -wynik histopat. potwierdził diagnozę lekarza.Ale doktor Wierzbicki podczas tej feralnej kolonoskopii usunął z możliwym marginesem wszystko! Wówczas jeszcze tego nie wiedziałam.Jestem Panu dr Wierzbickiemu bardzo bardzo wdzięczna zrobił wspaniałą robotę.Jak mówią onkolodzy w ten sposób usunięty rak uratował mi życie. Polecam pana doktora gorąco

  • G

   średnia wizyta u Pana Doktora trwa 5 minut zmierzyłem ze stoperem w ręku. Mnie ostatnio przyjął na 3 minuty gdyż kolejne 2 minuty uzupełniał notatkę po poprzednim pacjencie. Nic się nie dowiedziałem na temat swojej choroby, kazał brać lek który i tak zlecił mi wcześniej lekarz rodzinny. Gastroskopia u Pana doktora również trwała 5 minut, poczułem się jak zwierze. Drugi raz już go nie odwiedzę gdyż obawiam się że ręce odmówią mi posłuszeństwa. Mam nadzieje ze NFZ wie o standardzie przyjmowania Pana doktora i zastanowi się nad stawką za wizytę pacjentów. Oczekiwałem po Panu Doktorze czegoś więcej. Nigdy w życiu z taką ignorancją się nie spotkałem u żadnego innego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu