Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Kamieńskiego 73 a, Psie Pole

51-124, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Honorata Tabisz-Gólska

  Laryngolog, lek.

  • H
   Lokalizacja: MedicusUsługa: dagnostyka powiększonego trzeciego migdała

   Byliśmy u Pani doktor na diagnostyce trzeciego migdała oraz zbadania stanu uszu w Mediusie w ramach wizyty na NFZ. Pani doktor jest bardzo miła, spokojna, ciepła dla dzieci. Badanie wykonała bardzo szybko, ale dokładnie. Syn dobrze zniósł. Zleciła dodatkowe badania, które wykonano na miejscu. Postawiła trafną diagnozę, a leczenie, które zapisała przynosi skutki. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor wzbudziła we mnie zaufanie i sama mam zamiar wybrać się do niej na wizytę.


 • Krzysztof Bodniak

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Szczerze nie polecam tego lekarza...Byłam u pana doktora w pierwszej ciąży, pierwsza i ostatnia wizyta u tego pana. Lekarz bardzo niemiły w stosunku do pacjentki, uwagi typu "ciąża to nie choroba", oschły, nie odpowiada na pytania, zadając pytanie o płeć dziecka usłyszałam "że to przecież nie ważne..."
   Sprzęt w przychodni był bardzo słabej jakości, prawie nic nie widziałam na ekranie a pan doktor na spokojnie stwierdził wadę genetyczną. Załamana nie usłyszałam żadnych miłych słów na pocieszenie, totalnie zero współczucia. Gdy na koniec wizyty chciałam się dowiedzieć o kolejnych badaniach jakie muszę wykonać, co teraz mam robić itp pan doktor stwierdził że krew i badanie moczu to jest wszystko co może dać na nfz bo takie są zalecenia pana ministra zdrowia...
   Na szczęście szybko zmieniłam lekarza i poradnie, gdzie czułam się zaopiekowana i szanowna a co najważniejsze następny lekarz obalił twierdzenie pana doktora o chorobie mojego dziecka, urodziłam o czasie zdrowe i szczęśliwe dzieciątko. Jeszcze raz nie polecam (szczególnie kobietom w ciąży) tego lekarza.

  • B
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

   wizyty zawsze przebiegaja w milej atmosferze, Pan doktor zleca wszystkie badania, kojarzy swoja pacjentke.To moja druga ciaza u Pana doktora.jestem zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (66) o tym lekarzu


 • Robert Ziółkowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie znajduję słów, by wyrazić wdzięczność za wspaniałą opiekę. Tylko dzięki właściwej diagnostyce i sumiennej opiece dr.Ziółkowskiego, dziś mogę tulić w ramionach swojego synka. Wspaniały lekarz-dokładny, dociekliwy, niczego nie bagatelizuje i nie pomija. Wizyty zawsze przebiegają w dobrej atmosferze, a pacjent ma poczucie, że jest ważny. Panie doktorze dziękujemy za wszystko co Pan dla nas zrobił.

  • A
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuUsługa: poród naturalny

   Pan doktor został wezwany do mojego trudnego porodu. Dzidzia wyszła że mnie mając obok główki rękę, co dodało obwodu i niestety sprawiło że pękłam. Pan doktor wyjaśnił spokojnie, co się stało, nic nie ukrywał. Mam dużo szczęścia że trafiłam w jego ręce. Naprawdę ludzki lekarz, a w dodatku z oczu patrzy mu dobrze. Panie doktorze dziękuję! Leczenie trwa, mam nadzieję że trafię do Pana na kontrolę.☺

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Sławomir Kramarz

  Internista, Nefrolog,

  • V
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Wyszłam od lekarza zirytowana i smutna.
   Pan był niemiły, pokazywał w każdy sposób, że mu jest obojętnie co będzie z pacjentem. Ja przyszłam z wapnicą i piaskiem w nerkach, do tego mam zespól Bartera przy którym nerki nie utrzymują potasu i magnezu. On mi polecil dużo wody i moczopędne lekki. Ja byłam w szoku, bo przy mojej chorobie Bartera, to może być śmiertelnym. Ja mu o tym powiedziałąm, on uśmiechnął tak jak niby nie wiedział o takiej chorobie nerek. Potem ja zapytałam go o lekkach: Canephron, Urosept dla piasku. Potem eplenocard dla Bartera, a on powiedział, że nie zna tych lekków. Do ostatniego momentu nie chciał mi wypisać skierowania na badania moczu bo ja robiłam rok temu to, tylko kiedy ja powiedziałam, że to długo temu, on zgodził. Nie polecam kategorycznie! Najgorszy lekarz z jakim w swoim życiu spotkałam.

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem zniesmaczona wizytą. Poszłam z typowymi objawami grypy (wysoka gorączka, ból gardła itd). Nadmieniłam też, że mam pęknięte naczynko w oku oraz drgania powieki. Pan doktor powiedział, że nie wyleczy mi oka, bo nie jest okulistą. Zajrzał w gardło, ale powiedział że nie będzie mnie badał, bo nie jest laryngologiem i się na tym nie zna. Na grypę zalecił Gripex. Po mojej uwadze, że zażywam Gripex i mi nie pomaga, doktor skomentował, żebym w takim razie kupiła Theraflu. Poprosiłam, żeby polecił mi jakiś dobry zestaw witamin na wzmocnienie odporności - w odpowiedzi usłyszałam, żebym poprosiła o zestaw witamin w aptece. Reasumując, wyszłam bez konkretnej porady lekarskiej i bez recepty na jakiś skuteczniejszy środek niż Gripex.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Monika Ryba

  Nefrolog, Internista, Transplantolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuUsługa: przewlekła choroba

   Niezwykle mądra i zaangażowana pani doktor.Pacjent jest dla niej człowiekiem , a nie bezosobowym przypadkiem.Ciągle w biegu, ale zawsze ma czas dla swoich pacjentów i ich rodzin.

  • Ł
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuUsługa: Ziarninakowatosć z zapaleniem naczyń

   Z całego serca polecam osobę Pani doktor, pełna zaangażowania i empatii dla pacjenta. Trzy lata temu uratowała moje życie. Do dnia dzisiejszego cieszę się, że jestem pod opieką wspaniałego specjalisty, którego nie tak prosto dziś spotkać.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Janusz Malinowski

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Oddz. Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: badanie kontrolne w ciąży

   Spotkałam się z tym lekarzem jak przywieziono mnie karetką z neurologii po silnych zawrotach głowy w ciąży. Zadaniem lekarza było sprawdzenie czy po omdleniu z ciążą wszystko ok. Pan doktor w bardzo nieuprzejmy sposób powiedział żebym wstała z wózka bo robię z siebie pośmiewisko..(? sanitariusze przywieźli mnie tak z karetki) oraz że to pomyłka że tam trafiłam. Gdy zorientował się że zostałam przewieziona z neurologii trochę zmienił ton i zbadał mnie i stwierdził że wszystko z dzieckiem ok. Był jednak nieuprzejmy przy każdym kontakcie. Kolejny raz spotkałam tego lekarza jak byłam w szpitalu na porodówce z pierwszym dzieckiem i również nic dobrego powiedzieć nie mogę, zachowywał się obraźliwie, nie wykazywał empatii. zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Pan Doktor prowadził moją ciążę. Jestem zadowolona, bo było profesjonalnie i zaangażowaniem. Pan Doktor ma specyficzne poczucie humoru, co pewnie nie każdemu odpowiada, ale ja dzięki niemu od początku czułam się swobodnie. Zawsze miał dla mnie czas i nie bagatelizował wątpliwości. Polecam! Chyba że ktoś nie ma dystansu do siebie i poczucia humoru.

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu


 • Małgorzata Raś

  Kardiolog Dziecięcy, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Baby ClinicUsługa: ECHO serca

   Świetny lekarz, w gabinecie panowała bardzo miła atmosfera. Pani dokotor bardzo dokładna i profesjonalna:) Polecam

  • E
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuUsługa: badania profilaktyczne

   Jesteśmy Pani Doktor pacjentami od 5 lat.
   Bardzo dobra, z cudownym podejściem do dzieci.
   Kompetentna i zaangażowania

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Anna Wiśniowska-Dolny

  Okulista, lek.

  • Dokładna, uważna, cierpliwa. Pani doktor słucha rodzica i w razie wątpliwości pogłębia diagnostykę. Szeroka wiedza i zaangażowanie. Bardzo dziękujemy za opiekę. M. Bokało

  • C
   Lokalizacja: Wrocławskie Centrum OkulistyczneUsługa: Kontrola

   Bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Trafiliśmy w Centrum Okulistyki "SPEKTRUM" do
   Pani Dr. Wiśniewskiej- Dolny diagnozując bóle głowy córki, po badaniu Pani Doktor nie zignorowała objawów i zaleciła szereg innych badań. Dzięki Jej dociekliwości wykryliśmy chorobę córki i podjęliśmy odpowiednie leczenie. Lekarz z powołania z sercem wykonuje swój zawód nie idzie na łatwiznę. Córka cały czas jest pod jej czujną opieką za co dziękuję i
   z całego serca polecam . A.Koszyk

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Stanisław Nabzdyk

  Proktolog, Chirurg, dr n. med.

  • H
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuUsługa: gastroskopia

   Miło, szybko i sprawnie. Polecam gastroskopię u Pana doktora, który swoim poczuciem humoru rozładowuje napięcie przed wykonanym zabiegiem.

  • A
   Lokalizacja: EndoArt Gabinety LekarskieUsługa: kamica pęcherzyka żółciowego

   Profesjonalista, z niebanalnym poczuciem humoru, o wielkim sercu i ogromnej wiedzy medycznej. Polecam innym lekarzom brać przykład z Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Iwona Bartoszczyk

  Położna,

  • X
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuUsługa: asysta w porodzie

   Przecudowny anioł! Fantastyczna położna, z która urodzę każde następne dziecko! Bardzo dobry fachowiec, dzięki p. Iwonce mamy nasza upragniona, zdrową córeczkę i choć poród był naprawdę trudny, nie mam żadnej traumy i wiem, że wybór tej położnej był najlepszą decyzją, jaka mogłam podjąć.

  • J
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuUsługa: Poród

   Miałam niesamowite szczęście, że trafiłam na tak wspaniałą, kompetentną i pełną zaangażowania położną z genialnym podejściem do tego wyjątkowego wydarzenia w życiu. Poród przy takiej fachowej położnej to pryszcz. Polecam i będę polecać świetna osoba. Chciałam dodać, że był to mój pierwszy poród i tu sprawdziło się, że "nie taki diabeł straszny.. "Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu