Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Kamieńskiego 73 a, Psie Pole

51-124, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Hruby

  Internista, Nefrolog, prof. dr hab. n. med.

  • M

   Profesor Hruby 6 lat temu uratował życie mojemu synowi, kiedy inni specjaliści nie mieli pojęcia, co robic. A było ich nie mało. Syn przez miesiąc był badany przez kilkudziesięciu specjalistów, leżał w kilku szpitalach klinicznych, jego stan zdrowia pogarszał się z dnia na dzień. W końcu nie mógł już wstać z łóżka o własnych siłach. Profesor postawił go na nogi pomimo nieuleczalnej choroby układowej. To wybitny specjalista w swojej dziedzinie, oby takich więcej.

  • B

   Profesor Hruby jest niepodważalnie wybitnym specjalistą w dziedzinie nefrologii na skalę światową.Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.Pacjenta traktuje jak człowieka, a nie jak ciekawy przypadek, co w dzisiejszych czasach jest sprawą wyjątkową. Wyjątkowo skromny i uczciwy, o szerokich horyzontach.Lekarz dla którego praca jest pasją i oby wszyscy lekarze byli tacy jak on, godny wzór do naśladowania!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Henryk Lisiak

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy,

  • S

   Absolutnie wspaniały specjalista i człowiek!!!! Mogę śmiało powiedzieć, iż dr Henryk Lisiak uratował mi życie. Przez cały czas od momentu zdiagnozowania mojej choroby, poprzez doskonale przeprowadzoną operację , rehabilitację aż do całkowitego powrotu do zdrowia, dr Lisiak wykazał się cudownym i cierpliwym lekarzem. Jest absolutnie najlepszym profesjonalistą w swoim zawodzie!!!!

  • E

   Pragnę podziekować raz jeszcze Panu Doktorowi za szybką i trafną diagnozę , przeprowadzoną operacją i opiekę nad moją matkę . Dzięki Panu moja 81 matka żyje i jest w doskonałej kondycji . Pan Doktor jest nie tylko wysokiej klasy specjalistą - chirurgiem naczyniowym , ale tez wspaniałym , pełnym empatii człowiekiem . Pozostaniemy Panu na zawsze wdzięczni. Elżbieta Dziubek - Sikora.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Barbara Dutkiewicz-Szymanowska

  Pediatra,

  • N

   na Kamienskiego jeden z 4 dobrych lekarzy, ale w przeciwienstwie do pozostalych 3, jest dodatkowo niezwykle mila, zaangazowana, usmiechnieta, cierpliwa. szczerze polecam!

  • M

   Widziałam jak Pani Doktor zajmowała się dzieckiem obok. Wykazywała spore zainteresowanie i zatroskanie stanem dziecka. Zlecała niezbędne badania na CITO. W sumie to zleciła temu dziecku WSZYSTKIE możliwe badania, ponieważ nie było wiadomo co mu dolega... Leżał w sumie na zapalenie ucha, a Pani Doktor próbowała znależć przyczynę strasznych kolek u maluszka.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Tadeusz Urban

  Ortopeda, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • D

   wspanialy czlowiek, kochany, z poczuciem humoru, uwielbiam go. Jest bardzo dobrym lekarzem, robi to z powolania i to widac, slychac i czuc, bardzo dziekuje za pomoc , dobre rady i usmiech kiedy potrzebowalam, bylam na poswieckiej jako dziecko, tam skonczylam liceum, to byly naprawde wspaniale czasy, a Pan Doktor zawsze mnie wysluchal i nigdy nie oszukal, dziekuje z calego serca Dominika

  • K

   Jestem pod opieką Dr Urbana już 17 lat. Czasami myślę że jedynym szczęściem w chorobie która mnie spotkała było to, że trafiłam na takiego właśnie Lekarza.Lekarza z powołania. Oprócz tego że ma ogromną wiedzę i doświadczenie jest tez przede wszystkim Dobrym, Cudownym Człowiekiem. Zawsze, w każdej sytuacji mogę liczyć na jego pomoc, a parę razy już jej potrzebowałam. Nigdy się nie zawiodłam. A co do żucia gumy... niech sobie żuje jak Mu smakuje :) Uwielbiam Go i bardzo dużo mu zawdzięczam :) Panie Doktorze nie starczyło by mi słów żeby wyrazić wdzięczność wiec powiem banalnie, ale prosto z serca: Dziękuję że Pan jest!!!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Magdalena Targońska

  Okulista,

  • A

   Wiedzę posiada lecz b.źle traktuje pacjentów zapomina ze miała przyjąć danego pacjenta którzy czesto czekają po kilka godz a w końcu zostają z niczym a poza tym lubi byc adorowama co jej b. schlebia .


 • Marta Anna Stec

  Dermatolog,

  • M

   Pani doktor przychodzi spóźniona 30min, po czym przez kolejne 10min parzy sobie herbatkę. Także można poczekać w kolejce do gabinetu. Bardzo miła i spokojna, ale szczerze mówiąc nie dowiedziałam się nic nowego. Jeżeli ktoś wybiera się pierwszy raz do dermatologa to odradzam, jeśli ktoś ma doświadczenie w tych sprawach i potrzebuje tylko przepisania leków na receptę to proszę bardzo.

  • W

   Tragedia. Poszłam do pani doktor z trzema problemami. Wszystkie trzy zostały potraktowane w sposób "ale pani wymyśla". Według tej pani skóra nie może boleć. Może tylko swędzieć albo piec. Nie uświadczyłam zbliżenia się pani nawet na metr. Przepisała mi lekarstwo nie patrząc na stan skóry. Wywiadu żadnego. Ani od kiedy, ani co. Kompletnie nic. Bardzo się pani spieszyło, bo miała pół godziny poślizgu.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wojciech Witkiewicz

  Chirurg, Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • C

   Pan profesor jest tytanem pracowitości, umiejętności i sumienności oraz niespotykanej życzliwości dla chorych. Dwukrotnie prosiłem o pomoc w bardzo skomplikowanej sytuacji zdrowotnej członków mojej rodziny. Pan profesor wykonał dwie bardzo trudne operacje, przywracając w pełni zdrowie i sprawność chorym. Jestem pełen wdzięczności i podziwu. Dziękuję bardzo.

  • S

   Pan Profesor uratował mi życie przez podjęcie słusznej decyzji. Jeździłam po świecie w poszukiwaniu chirurga, który uwolniłby mnie od choroby nie wyrządzając przy tym niepotrzebnych szkód. Lekarze, do których się zwracałam nie byli w stanie poświęcić przesądów medycznych i własnych ambicji polegających głównie na chęci bezwarunkowego postawienia na swoim. Pan Profesor, w swojej mądrości i wielkoduszności, w jednej chwili zobaczył we mnie człowieka potrzebującego szybkiej pomocy i wszystko inne odsunął na bok. Jestem osobą schorowaną i od kilkudziesięciu lat obserwuję lekarzy. Pan Profesor burzy negatywny obraz świata, który znam zarówno swoją osobą jak i przez skupionych wokół niego lekarzy. Jako człowiek urzeka osobowością. Jest darem Niebios dla rodzaju ludzkiego. Wiem, że nigdy nie zdołam wyrazić wdzięczności za to, że Pan Profesor jest.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jerzy Sokołowski

  Chirurg, lek.

  • P

   Rzetelna, kompetentna konsultacja ad hoc, bez umówionej wcześniej wizyty i to na oddziale szpitalnym, bez skierowania. Duża doza empatii, zrozumienia, porozumienia z pacjentem. Porada i otwarte drzwi w razie dalszej potrzeby. Niby nic a TAK WIELE, przynajmniej na dziś. Takiego kontaku z lekarzem zyczylibyśmy sobie wszyscy. DZIĘKUJEMY Panie Doktorze :-) Dobrze Pan wypełnia swoje powołanie i realizuje przysięgę Hipokratesa. Pomoc chorym, zagubionym, bezradnym BEZCENNA.

  • R

   Nie tylko świetny fachowiec lecz także uczynny, wrażliwy na cudze nie szczęście człowiek. Osoba godna szczególnych wyróżnień!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Ryszard Grendziak

  Lekarz Rodzinny, Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • K

   Bardzo dobry specjalista!!!
   Uratował mi życie!
   Miły,wyrozumiały dla pacjenta;nie zbywa półsłówkami !!
   Jestem mu wdzięczna za to że jeszcze tutaj jestem!
   Bardzo dziękuję!!!
   Kinga


 • Ściborska Józefa

  Stomatolog,

  • wspaniała
   od wielu lat,
   polecam z całego serca
   doskonała w protetyce
   wiele zawdzięczam p. doktor
   Agnieszka L

  • P

   Wspaniała Pani dr. bardzo miła , oczywiscie wszystkie panie z ul żelaznej są przemiłe i kochane
   polecam pania dr poniewaz jest bardzo dobrym fachowcem dowód mój taki ,ze jezdze do pani dr 60km. pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu