Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Centrum Profilaktyczno-Lecznicze w Łodzi

Dermatologia, Interna, Laryngologia, Medycyna pracy, Medycyna rodzinna, Medycyna estetyczna więcej

(12 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Centrum Profilaktyczno-Lecznicze w Łodzi

  Aleksandrowska 61/63, Bałuty

  91-205, Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Śliwiński

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • G

   Pan Doktor Andrzej Śliwiński jest najlepszym lekarzem,jakiego znam.Ma poczucie humoru i troszczy się o pacjentów.Potrafi wysłuchać pacjenta i doradzić w różnych sprawach.Zawsze znajdzie czas dla chorego i z sercem podchodzi do pacjentów, anie tak jak niektórzy,żeby tylko odbębnić co swoje.Jest godny polecenia i z całego szczerego serca Go polecam.Pozdrawiam wszystkich pacjentów,którzy do Pana doktora Andrzeja należą.P

  • P

   Miły, kontaktowy. Wysłuchuje pacjentów. Wszystko tłumaczy. Jeżeli potrzebne jest badanie czy konsultacja - kieruje. Są do niego kolejki, bo nie wyrzuca pacjenta po 3 minutach. Wizyta trwa minimum 20 minut i więcej. Ale warto poczekać.Pacjent się nie stresuje, może spokojnie powiedzieć co mu dolega i co go zaniepokoiło. Jest to bardzo ważne szczególnie dla starszych ludzi. Choć zmieniałam miejsce zamieszkania i mogłabym zmienić lekarza od lat korzystam z porad dr Śliwińskiego jako lekarza pierwszego kontaktu. Nigdy nie odmówi przyjęcia pacjenta, który jest w potrzebie, a nie dał rady zapisać się, choć w efekcie czasem przedłuża to jego regulaminowe godziny pracy. Lekarz pierwszego kontaktu nie musi być alfą i omegą. Musi natomiast spokojnie wysłuchać pacjenta, a gdy ma wątpliwości lub coś przekracza jego kompetencje powinien pacjenta skierować na badania lub do specjalisty. Taka zasadę stosuje Pan doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Zdzisława Dobrowolska

  Internista, Lekarz Rodzinny, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • H

   pełen profesjonalizm, a raczej prawdziwe mistrzostwo, pozdrawiam i polecam!


 • Lucylia Maliszewska

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • A

   Nie rozumiem jak można wydawać zaświadczenia dla kierowców nie znając ustawy o kierujących pojazdami! Pani doktor zaznaczyła mi niewłaściwy punkt ustawy przez co musiałem tracić czas na ponowną wizytę u niej oraz w Wydziale Komunikacji.

  • K

   Wizyta u Pani Doktor była najgorszą moją wizytą u lekarza. Orzecznictwo do książeczki sanepidowskiej wyglądało tak, że najpierw Pani Doktor siedziała sama w gabinecie dobre pół godziny gdy się wreszcie zdenerwowałam to ŁASKAWIE wpuściła mnie do gabinetu. Następnie miała olbrzymie pretensje, że ośmieliłam się zapytać czy nie pożyczyłaby mi długopisu, wręcz na mnie nakrzyczała. Całe orzecznictwo ograniczyło się do robienia dziwnych minek i zerkania na mnie jak na idiotkę. Być może miała zły dzień, ale ja też pracuję z ludźmi , a jak mam zły dzień to nie wyżywam się na nich.


 • Irena Pachucka

  Laryngolog,

  • A

   Niezwykle mila Pani do tego profesjonalistą jest niewątpliwie. Polecam z czystym sumieniem. Dziękuję i pozdrawiam. diagnozy trafne i kompleksowe podejście do leczenia. W zasadzie wizyta na nfz, a człowiek ma wrażenie jakby to była wizyta prywatna. Pełen profesjonalizm

  • G

   Uważam,że Pani dr.Pachucka to świetny specjalista.Byłam u kilku lekarzy i nie potrafili mi pomóc.U Pani dr.byłam z wizytą (w Przychodni Tatrzańska w łodzi) po raz pierwszy i widzę radykalną poprawę.Uważam,że jest przesympatyczna i doskonale potrafi postawić diagnozę i przepisać skuteczne leki.Życzyłabym sobie,żeby było więcej takich lekarzy.Szczerze Państwu polecam Panią Doktor. Jadwiga Czakiert

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agnieszka Kopacka-Misztal

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej,

  • K
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: zmiana skóna

   Zdecydowanie nie polecam. Pani dr obejrzała zmianę skórną zza biurka. Miałam wrażenie, że boi się że to na nią przeskoczy. Potraktowała mnie obcesowo i wypisała receptę. Musiałam się wypytać co mi jest bo sama tego nie powiedziała. Wizyta była płatna.

  • Lokalizacja: Salve Medica

   Jak najbardziej pozytywne uczucia po pierwszej wizycie u tego lekarza. Pełen profesjonalizm. Dokładny wywiad z pacjentem. Zapisanie leków i wytłumaczenie jak ich używać. I podpowiedzenie alternatywnych rozwiązań.Szczerze nie potrafię sobie wyobrazić tej pani doktor żującej gumę i piszącej smsy, u której głównie można zaobserwować chęć niesienia pomocy pacjentowi.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu