O nas

Stworzyliśmy poradnię inną niż wszystkie — przyjazną, intymną, w której leczenie jest maksymalnie komfortowe. W końcu już sama diagnoza czy konsultacja u lekarza może wiązać się ze stresem… Nie chcemy go potęgować! Zadbaliśmy o podstawy: - innowacyjne badania diagnostyczne, które są maksymalnie precyzyjne, szybkie i bezbolesne, - empatyczny, dobrze oceniany personel, który wsłuchuje się w potrzeby pacjentów, - przytulne wnętrza, w których możesz się zrelaksować. Co ważne - nie czekasz w długich kolejkach na badanie. Z konsultacji u specjalisty możesz skorzystać bez skierowania, a wizyty odbywają się zawsze o umówionych godzinach. Troszczymy i opiekujemy się naszymi pacjentami dokładnie tak, jak sami byśmy tego oczekiwali!
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • Elektrokardiogram
 • EKG Holter
 • EMSELLA - leczenie nietrzymania moczu
 • ECHO serca
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (327)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Maciej Naze konsultacja chirurga onkologa

  Świetny lekarz. Bardzo empatyczny. Wszystko szczegółowo wyjaśni. Zaproponuje najlepszą metodę leczenia. Bardzo serdecznie polecam.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Żalińska konsultacja ginekologiczna + USG

  W mojej ocenie wizyta przebiega w komfortowej atmosferze a pacjent ma w przystępny sposób udzielone wyjaśnienia. Imponujące doświadczenie zawodowe i przyjazne nastawienie do pacjenta nie tylko budzi jego zaufanie ale też przekłada się na pełen profesjonalizm świadczonych usług. Z czystym sumieniem polecam innym osobę Pani Doktor.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Konrad Cukier USG przezciemiączkowe

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, rzeczowe wyjaśnienie tego co aktualnie Pan doktor robił i widział wykonując USG, badanie wykonane szczegółowo i dokładnie, zostały mi udzielone odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, wysoka kultura osobista. Polecam :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Wiśniewska Konsultacja uroginekologiczna (pierwsza wizyta)

  Pani bardzo życzliwa, wszystko z cierpliwością tłumaczy, zadaje wiele szczegółowych pytań. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Widać, że praca z powołania, a nie robię bo muszę

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Wiśniewska fizjoterapia uroginekologiczna

  Z całego serca polecam wizytę u Pani Kasi. Bardzo szczegółowo przeprowadzony wywiad i badanie. Dokładnie zostały mi przekazane wszystkie informacje jak mam postępować z
  blizną po cc. Dodatkowo Pani Kasia poinstruowała jakie mam wykonywać ćwiczenia w domu. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Bardzo polecam wszystkim kobietą, które chcą zadbac o siebie !

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania