Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu

Grzybowa 1

56-300 , Milicz , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Różycki Inny

  Nie narzekam na doktora, jest miły i z empatią.Słucha i dobrze doradzi, wyleczył mi łokieć tenisisty,chętnie zaleca jeśli jest taka potrzeba rehabilitację. Niektórych uszkodzeń w moich latach nie da się naprawić, a nie zawsze można wyrazić zgodę by operować:np przepukliny kręgosłupa. Zawsze gdy jest potrzebne RTG lub RM to zleca wykonanie tego. Doktor zna się dobrze w specjalizacji urazowo-ortopedycznej. Polecam leczenie u doktora.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Mąsiorski Inny

  Wspaniały człowiek, życzę każdemu kto ma ciężki czas w swoim życiu takiej pomocy, zainteresowania i zrozumienia jakie dał mi Pan Adam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Rogoziński

  Pan Doktor Tomasz jest znakomitym specjalistą. Trafiłam do niego przy pomocy mojej siostry, ktora po krótkiej rozmowie z Panem Doktorem stwierdziła, że jest poważnym i rzeczowo podchodzącym do sprawy lekarzem. Miała rację. Przy pierwszej wizycie, mimo młodego wieku, Pan Doktor fachowo i profesjonalnie podszedł do naszego trudnego zagadnienia podłoża psychicznego. Cieszę się, że jestem pod Jego opieką. Gorąco polecam!!!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Mąsiorski hospitalizacjia

  Sympatyczny. Rzetelny. Potrafi wyleczyć człowieka. Dzięki niemu wróciła mi wiara w siebie. Potrafi umiejętniej prowadzić rozmowę niż psychoterapeuci na oddziale.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mirosław Tomaszewski Inny

  Lekarz odmówił podania antybiotyku przy infekcji bakteryjnej moczu podważając przy tym decyzję innego lekarza. Nie wykonał podstawowych badań jak posiew co jest podstawą w zagrożeniu ciąży. Nie proponował dalszego leczenia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Tomasz Rogoziński Inny

  Pan Doktor Tomasz jest lekarzem godnym polecenia. Od 6 tygodni mam wizyty u Pana Doktora i zawsze jestem w pełni usatysfakcjonowany. Profesjonalne podejście, trafne rozpoznanie i leczenie, które przynosi skutki. Polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Bartosik Ból ręki

  Super lekarz,jak ojciec albo i lepiej. Polecam z całego serca, oby więcej takich lekarzy .Operowal mnie na cieśn nadgarstka.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Sokołowski

  Doskonały lekarz. Stawia szybką diagnozę i wdraża leczenie i jest pewny tego co mówi. Poświęca czas pacjentowi, dokładnie wszystko tłumaczy. Zainteresowany wszystkimi aspektami sprawy a nie tylko pobieżnym przerzuceniem karty pacjenta. Doskonale czyta zdjęcia rtg, widzi to czego inni nie widzą.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania