Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu
Grzybowa 1, 56-300 Milicz
Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Sławomir Różycki Inny

  Nie narzekam na doktora, jest miły i z empatią.Słucha i dobrze doradzi, wyleczył mi łokieć tenisisty,chętnie zaleca jeśli jest taka potrzeba rehabilitację. Niektórych uszkodzeń w moich latach nie da się naprawić, a nie zawsze można wyrazić zgodę by operować:np przepukliny kręgosłupa. Zawsze gdy jest potrzebne RTG lub RM to zleca wykonanie tego. Doktor zna się dobrze w specjalizacji urazowo-ortopedycznej. Polecam leczenie u doktora.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Mąsiorski Inny

  Wspaniały człowiek, życzę każdemu kto ma ciężki czas w swoim życiu takiej pomocy, zainteresowania i zrozumienia jakie dał mi Pan Adam.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Rogoziński

  Pan Doktor Tomasz jest znakomitym specjalistą. Trafiłam do niego przy pomocy mojej siostry, ktora po krótkiej rozmowie z Panem Doktorem stwierdziła, że jest poważnym i rzeczowo podchodzącym do sprawy lekarzem. Miała rację. Przy pierwszej wizycie, mimo młodego wieku, Pan Doktor fachowo i profesjonalnie podszedł do naszego trudnego zagadnienia podłoża psychicznego. Cieszę się, że jestem pod Jego opieką. Gorąco polecam!!!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Mąsiorski hospitalizacjia

  Sympatyczny. Rzetelny. Potrafi wyleczyć człowieka. Dzięki niemu wróciła mi wiara w siebie. Potrafi umiejętniej prowadzić rozmowę niż psychoterapeuci na oddziale.

  I
  Profil zweryfikowany
  Mirosław Tomaszewski Inny

  Lekarz odmówił podania antybiotyku przy infekcji bakteryjnej moczu podważając przy tym decyzję innego lekarza. Nie wykonał podstawowych badań jak posiew co jest podstawą w zagrożeniu ciąży. Nie proponował dalszego leczenia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Rogoziński Inny

  Pan Doktor Tomasz jest lekarzem godnym polecenia. Od 6 tygodni mam wizyty u Pana Doktora i zawsze jestem w pełni usatysfakcjonowany. Profesjonalne podejście, trafne rozpoznanie i leczenie, które przynosi skutki. Polecam

  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Bartosik Ból ręki

  Super lekarz,jak ojciec albo i lepiej. Polecam z całego serca, oby więcej takich lekarzy .Operowal mnie na cieśn nadgarstka.

  J
  Profil zweryfikowany
  Michał Sokołowski

  Doskonały lekarz. Stawia szybką diagnozę i wdraża leczenie i jest pewny tego co mówi. Poświęca czas pacjentowi, dokładnie wszystko tłumaczy. Zainteresowany wszystkimi aspektami sprawy a nie tylko pobieżnym przerzuceniem karty pacjenta. Doskonale czyta zdjęcia rtg, widzi to czego inni nie widzą.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania