Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu

  Grzybowa 1

  56-300, Milicz, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Nakonieczna

  Psychiatra, lek.

  • świetna lekarka, profesjonalistka w każdym calu, a do tego jeszcze wspaniała, ciepła kobieta, cudowny człowiek...Dziękuję, Pani Doktor:)

  • Moja Mama zachorowała na schizofrenię paranoidalną. Czuła się prześladowana przez mafię, słyszała "szumy mafijne". Szczerze mówiąc na początku nie wierzyłem w wyleczenie mojej Mamy.
   Cieszyłem się, że po pierwszym dniu, przestała ją boleć głowa i słyszeć szumy a po 2 miesiącach przestała wspominać o mafii.
   Bardzo bałem się powrotu mojej Mamy ze szpitala ale jest nawet lepiej niż mogłem się spodziewać.
   Pozdrawiam Panią doktor prowadzącą moją Mamę, wszystkich lekarzy, psychologów, przemiłe pielęgniarki i salowe ze szpitala w Krośnicach.


 • Sylwia Wolna-Rybak

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • D
   Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Terapii Systemowej

   Cieszę się, że w końcu zdecydowałem się na wizytę. Miałem dużo obaw, ale szybko się rozwiały. Bezstresowa atmosfera, pełny profesjonalizm, naprawdę się „otworzyłem”. Po wizycie czułem się znacznie lepiej. Polecam Panią Sylwię.

  • A
   Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Terapii Systemowej

   Pani Sylwia jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas spotkań panuje bardzo ciepła atmosfera, która pozwoliła mi się bardziej otworzyć. Dzięki spotkaniom z Panią Sylwią na swoje problemy zaczęłam patrzeć z zupełnie innej perspektywy, a rozwiązanie tych problemów stało się dla mnie o wiele łatwiejsze.
   Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Zyta Waniek-Michalak

  Internista,

  • Lekarz z bardzo dużą kulturą osobistą. Bardzo dobra specjalistka nefrolog - trafne diagnozy i leczenie. Miła, cierpliwa, bardzo \"ludzka\".


 • Mirosław Tomaszewski

  Ginekolog,

  • Bardzo dobry specjalista ja trafiłam do Niego z ciążą powikłaną jestem bardzo zadowolona urodziłam zdrową córkę która ważyła 3.980,więc co tu dużo mówić takich lekarzy nam potrzeba.DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE.

  • Jestem po pierwszej kontrolnej wizycie u doktora i oceniam pozytywnie.Konkretny lekarz,cierpliwie i bez pośpiechu odpowiadał na wszystkie pytania mimo iż miał godzinne opóżnienie.Na porodówkę się jeszcze nie wybieram ale myślę że w przyszłości zgłoszę się do niego:)Uważam że fachowo wykonuje swoją pracę i nie wymagam od niego super poczucia humoru i uśmiechów od ucha do ucha w końcu każdy z nas jest inny.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Wojciech Dybek

  Internista, Kardiolog, Ortopeda,

  • Ciągle jeszcze istnieją wśród nas ANIOŁY!!! Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich,którzy są w potrzebie.Jednym z takich ANIOŁÓW jest DR.Wojciech Dybek.
   szczerze polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!świetny specjalista i za wszystko jeszcze raz dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Jak dla mnie Dr. Wojciech Dybek jest najlepszym specjalistą. Wyprowadził mnie z ciężkiego skrzywienia kręgosłupa. Może nie jest jakoś czasami super sympatyczny,ale jest profesjonalistą.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wojciech Radomski

  Chirurg,

  • M

   Kilka dni temu złamałem nogę. Trafiłem do dr Wojciecha Radomskiego, chirurga w Powiatowym Szpitalu w Miliczu, który troskliwie zajął się mną, udzielił fachowej, profesjonalnej pomocy. Kość została świetnie złożona, co wykazało zrobione zdjęcie RTG. Jestem pełen uznania dla dr Radomskiego, Jego oddanej pracy i podejścia do pacjenta.

  • Nieprofesjonalny lekarz,lekceważy pacjentów,zdecydowanie odradzam!!!
   Jego leczenie nie przynosi poprawy.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Łukaniec

  Ortopeda, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • Minął miesiąc od kiedy uzyskałam wypis z oddziału kierowanego przez doktora i do tej pory jest mi wstyd...za tego lekarza. To, czego doświadczyłam tym razem, nie daje mi spokoju..Jezdziłam tam wiele razy i miałam do tej pory dobrą opinię o rehabilitacji w tym oddziale. Niestety i przedostatni i ostatni pobyt utwierdził mnie w przekonaniu, że to nie to samo miejsce, w którym się chce pacjentowi pomóc. Moją największą winą było to, że jestem pacjentką trudną, z dolegliwościami bólowymi i po wielu operacjach, w tym kręgosłupa i nie opuszczam oddziału odmieniona jak w bajce.Dodatkowo mam bezdech senny i powinnam być sama. Mimo, że upewniałam się kilka razy przed przyjazdem, że będzie możliwość zapewnienia mi osobnego pomieszczenia -tak jak poprzednimi razami, okazało się, że muszę denerwować kogoś swoim snem, przez co kilka osób ode mnie uciekało a ja zyskałam miano "jakiejś nienormalnej",.Moje dolegliwości bólowe zwiększyły się po zaordynowaniu zamiast ćwiczeń izometrycznych, siłowych.
   Z żalem muszę stwierdzić, że kiedyś, w Trzebnicy i Miliczu, doktor doglądał wszystkiego, kontrolował sale ćwiczeń i zabiegowe. Obecnie wygląda to tak, że na sali, na której ćwiczyłam -sama-bez dozoru, rehabilitanci siedzieli sobie wokół stołu i wiedli życie towarzyskie. Po pierwszym incydencie spowodowanym zle dobranymi cwiczeniami całkowicie stracili zainteresowanie moją osobą.Ani razu , mimo, że był moim lekarzem prowadzącym, nie przyszedł do sali gdzie mieszkałam /inni lekarze odwiedzali swoich pacjentów/, nie spytał mnie jak się czuję. Na wizycie okazywał wręcz zniecierpliwienie. Na końcu bez badania i wywiadu orzekł, że nie warto mnie rehabilitować w warunkach szpitalnych, bo mnie boli. Wypisał mi coś w rodzaju wilczego biletu a nie wypisu z oddziału i stwierdził, że mogę się rehabilitować ambulatoryjnie. Na tłumaczenie, że w moim miasteczku dostęp do rehabilitacji jest trudny a jeśli już, to musiałabym pokonywać do ośrodka kilkukilometrową podróz pieszo/przy utrudnionym chodzeniu/ lub dojeżdzać do Wrocławia komunikacją publiczną, bo pracujący mąz nie jest w stanie mnie tam wozić, doktor parsknął kpiąco i stwierdził, że nie jest to jedyny szpital rehabilitacyjny. I rzeczywiście nie jest. W wielu ośrodkach wiedzą, jakie mam problemy zdrowotne i zapraszają na kolejne pobyty, mimo, że nie poprawi się moj stan zdrowia /tu chodzi nie o poprawę, lecz o spowolnienie procesu/ a pacjentką problematyczną jestem wszędzie.
   Dodatkowo zauważyłam, że szpital jest oklejony reklamami prywatnej praktyki Pana Doktora - czy tak być powinno?
   Dziękuję Doktorze za udzielenie mi ważnej zyciowej lekcji.
   Był to dla mnie pierwszy raz, kiedy zostałam tak potraktowana przez lekarza i mam nadzieję, że ostatni.

  • D

   Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, konkretny i sympatyczny. Jestem w trakcie leczenia, ale już dziś uważam że nie mogłam trafić lepiej. Dr Łukaniec jest najlepszym ortopedą jakiego do tej pory spotkałam, nie tylko ze względu na swoją wiedzę i umiejętności, profesjonalne podejście do problemu zgłaszanego i do pacjenta, ale także dzięki przyjaznemu podejściu do pacjenta. Szczegółowo omówił wszystkie moje wątpliwości związane z leczeniem i szansą powrotu do pełnej sprawności. Gdy trafiłam do Pana Doktora czułam się zagubiona i zdezorientowana – po wypadku założono mi za długą śrubę, która uniemożliwiała rehabilitację – nie wiedziałam co dalej robić – Pan Doktor pokierował mną nim go o to poprosiłam! Polecam z pełnym zaufaniem.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Maria Wolny-Łątka

  Radiolog, Onkolog,

  • K

   Wspaniały lekarz, dzięki fachowości Pani Doktor, żona wyzdrowiała i jesteśmy teraz pełną rodziną. Polecam!

  • Rewelacyjna kobieta, bardzo ciepła, profesjonalna, lekarz, którego ze świecą szukać. Po prostu chodzący anioł w fartuchu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jarosław Lipowski

  Ginekolog,

  • E

   Bardzo dobry lekarz. Kompetentny i konkretny - sprawnie oprowadził moje leczenie, bez stresu i niewiedzy. Czulam się naprawdę w dobrych rękach.

  • K

   Bardzo kompetentny i konkretny lekarz, wszystko szczegółowo wyjaśnia, jest miły i delikatny. Polecam z czystym sumieniem

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Sławomir Różycki

  Ortopeda,

  • R

   zna się na rzeczy trudno się do niego dostać na Dobrzyńskiej zawsze tłok pod gabinetem, radzi sobie z " pani/pan tu nie stał" w prosty sposób czyta pacjentów z listy rejestracyjnej iu ma porządek i spokój pod gabinetem bez nerwów i wrzasków

  • I

   bardzo profesjonalnie zajął się złamaniem kości łonowej mojej teściowej oraz moim zapaleniem wyrostka kości ramieniowej.to czy si uśmiecha czy nie to nie jest wyznacznikiem jego fachowości. polecam serdecznie. Irena.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu