Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (88)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adrian Dąbrowski Inny

  Chcę z całego serca podziękować dr Adrianowi Dąbrowskiemu, który przeprowadził qu mnie 24.10.2023 embolizację tętniaka tętnicy mózgu. Stwierdzono u mnie nowotwór złośliwy skóry nosa. W trakcie badań przed jego usunięciem okazało się, że mam w głowie tętniaka. Zabieg usunięcia raka stał się niemożliwy, najpierw trzeba było zabezpieczyć tętniaka. Załamałam się, zaczęłam brać leki antydepresyjne. Córka szukając dla mnie pomocy trafiła na fb na stronę "wylecz tetniaka" I kontakt do Pana Adriana Dąbrowskiego. Doktor natychmiast zareagował, otrzymałam szybki termin przyjęcia na Oddział Neurochirurgii Szpitala im. J. Strusia w Poznaniu. Od chwili wykrycia u mnie tętniaka do jego embolizacji minął zaledwie miesiąc. Chcę podkreślić, że dr Adrian to profesjonalny, kompetentny, kulturalny, empatyczny, a przede wszystkim wspaniały człowiek, który chce I potrafi pomagać ludziom! Nie piszę tego dlatego, żeby wystawić doktorowi "laurkę". To naprawdę lekarz z powołania, który chce pomagać ludziom.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Młynarczyk Inny

  Bardzo polecam Pana Michała, ogromna wiedza i profesjonalne podejście do pacjenta. Wysoka kultura osobista i świetny kontakt. Usługi godne polecenia.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Młynarczyk Inny

  Szczerze polecam Pana Michała, pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, empatia. Zawsze mogłam liczyć na jego pomoc, zarówno przy czynnościach pielęgniarskich (zwłaszcza wymiana cewnika) jak i rehabilitacji po udarze mózgu.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Czyżewski Inny

  Jest Pan Powodem, dzięki któremu wciąż mogę cieszyć się życiem. Jak można podziękować za taki dar? Mimo wszystko spróbuję: dziękuję!”
  M.C

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adrian Dąbrowski Inny

  Gdybym mogła wystawić 10 * i więcej, z chęcią bym to zrobiła. Nie będzie krótko, bo o panu Doktorze nie da się krótko :) Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, a przy tym skromność i pokora, cierpliwie tłumaczy wszystkie zagadnienia, odpowiada na pytania, wyjaśnia wątpliwości, nie unika trudnych tematów jak powikłania około czy pozabiegowe (nie zapomnę słów pana Doktora podczas konsultacji - ryzyko powikłań w Pani przypadku nie jest duże, ale nigdy w przypadku embolizacji nie mogę dać 100% gwarancji powodzenia, jeśli ktoś Pani taką gwarancję daje, to proszę od niego uciekać.). Pana Doktora cechuje wysoka kultura osobista, empatia, jest bardzo uważny wobec pacjenta, bezinteresowny, troskliwy, rzeczywiście zainteresowany konkretnym "przypadkiem". Będąc już w szpitalu czułam się bardzo " zaopiekowana", zarówno przed, w trakcie zabiegu embolizacji tętniaka, jak i po. Panie Doktorze - z całego serca dziękuję!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Stanisław Paweł Kawczyński Inny

  Mam mieszane uczucia dotyczące tego anestezjologa. Miałam okazje być pacjentką na Szwajcarskiej. Generalnie słaby w kontakcie pacjent-lekarz.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Młynarczyk Inny

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Duże doświadczenie widać przy sprawnej wymianie cewnika i sondy. Przy tym miły,serdeczny,komunikatywny i z olbrzymią wiedzą. Polecam .

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Młynarczyk Inny

  Pełen profesjonalizm, dobrze wykonany zabieg. Polecam!

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adrian Dąbrowski Inny

  Do niedawna myślałam, że powiedzenie lekarz z powołania jest nieaktualne...myliłam się .Parę lat temu dowiedziałam się, że w mojej głowie zagościł tętniak .Długo nie mogłam podjąć decyzji co dalej.Decyzja tym trudniejsza, że od 18 lat opiekowałam się chorym Mężem.W którymś momencie na mojej drodze pojawił się cudowny człowiek Doktor Adrian Dąbrowski. Już wtedy wiedziałam, że nie będę szukała innego lekarza...ten albo żaden.Czym mnie ujął?Pan Doktor swoją osobowością potrafił stworzyć taką atmosferę, że miałam wrażenie jak byśmy znali się od dawna .Żadnej bariery lekarz-pacjent.Ogromna wiedza merytoryczna, duże doświadczenie, kultura osobista,bezinteresowność Choć wszystkie zalety b ważne czym by one były gdyby nie zwyczajna dobroć .2-go sierpnia 2022 poddałam się zabiegowi, który potwierdzony badaniem kontrolnym w lipcu br zakończył się sukcesem.Wszystkich Państwa zachęcam do kontaktu z Panem Doktorem...będziecie Państwo w dobrych rękach.Panie Doktorze...pięknie dziękuję.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jan Flieger Inny

  Pomimo skierowania na sor/oddział szpitalny od lekarza internisty ze sztywnością karku, bólem głowy i pozytywnym wynikiem IgM w teście w kierunku boleriozy dr jeszcze na zewnątrz budynku stwierdził bez badania oraz z wyraźną niechęcią, że głowa i mięśnie nie bolą mnie od boleriozy i odesłał z kwitkiem i stwierdzeniem, że mam się umówić do poradni "tam". Poczułam się tak, jakby pan doktor nie chciał w ogóle mnie przyjąć. Tak nieprofesjonalnego podejścia lekarza z zupełnym brakiem empatii dawno nie spotkałam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Szwajcarska 3, 61-285 Poznań Pokaż w Google Maps
NFZ

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania