Informacje o placówce

Gabinety

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia

Szwajcarska 3, Nowe Miasto

61-285, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Milecki

  Urolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Kamionki

   Fachowy, konkretny, uprzejmy i sympatyczny. Bardzo profesjonalna porada lekarska. Całkowicie polecam.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Dobry fachowiec, duża kultura osobista, dobry kontakt z pacjentem, dokładne wyjaśnienie sytuacji, omawianie wykonanych badań, pełna informacja o czekających badaniach - zabiegach. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Agnieszka Ida

  Urolog, Androlog, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Diagnosis

   Wybrałem się na wizytę do dr Idy po zapoznaniu się z opiniami w internecie i fatalnymi doświadczeniami z innymi urologami. Specjalnie wybrałem kobietę z nadzieją, że będzie miała inne podejście do pacjenta niż mężczyźni. Już od samego wejścia jest uśmiechnięta i ma zupełnie odmienne podejście do pacjenta niż 90% lekarzy. Czasu jest wystarczająco dużo żeby nie czuć jego presji. Uważnie słucha, zadaje pytania i sama na nie odpowiada. Nie miałem wrażenia obcowania z zadufanym doktorkiem ignorantem. Przeprowadziła wszystkie badania na jakich mi zależało i nie musiałem o nie prosić. Oczywiście wizyta w prywatnym gabinecie rządzi się nieco innymi prawami niż na nfz, ale tę wizytę porównuję do innych prywatnych i to nie tylko do urologów. To drugi raz w ciągu 10 lat, gdzie nie żałuję wydanych na lekarza pieniędzy.
   Jeśli zastanawiasz się nad wizytą u tej Pani doktor, to się nie zastanawiaj, na pewno nie będziesz żałował.

  • Z
   Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: konsultacje urologiczne z USG

   Pani doktor zadaje szczegółowe pytania, kładzie również nacisk na profilaktykę, daje jasne i precyzyjne wskazówki odnośnie kroków które powinien podjąć pacjent. Co jest dla mnie niezmiernie istotne, jest osobą miłą i uprzejmą, nie okazała zniecierpliwienia kiedy udzielałam jej mało konkretnych odpowiedzi (to była moja pierwsza wizyta u urologa, nie miałam wyników badań moczu z poprzednich miesięcy, nie pamiętałam dawkowania lekow itd.). Dziękuję za konsultację!

  Zobacz wszystkie opinie (62) o tym lekarzu


  • A
   Lokalizacja: Oddział chirurgii ogólnej i endokrynologicznej z pododdziałem chorób wątroby i trzustki, pracownia endoskopii klinicznej i zabiegowej - Szpital Usługa: konsultacja chirurgiczna + usg

   Najlepszy lekarz jakiego znam,zawsze chetna do pomocy, sluzy radą i zawsze pod tel,oddzwania gdy nie odbierze,epatuje naturalną serdecznością i troską o dobro pacjenta.Badanie przebiega b.delikatnie. Pani Dr to lekarz z powołania o milej powierzchownośći dla której najważniejszy jest pacjent.Nie zamienię z chirurgów na żadnego innego.Gorąco polecam.

  • Lokalizacja: Oddział chirurgii ogólnej i endokrynologicznej z pododdziałem chorób wątroby i trzustki, pracownia endoskopii klinicznej i zabiegowej - Szpital 

   Rece dr.Aleksandry to zlote rece.mialam usuwana tarczyce ,szybko doszlam do siebie i jestem juz w domu.podejscie do pacjenta wspaniale potrafi przystanac porozmawiac jak i informowac pacjenta o stanie zdrowia.Polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Czyżewski

  Neurochirurg, dr n. med.

  • I
   Lokalizacja: NZOZ EuroMed

   Kierując się pozytywnymi opiniami zarejestrowałam się na wizytę w ramach NFZ. Oczywiście odczekałam kilka miesięcy na tę wizytę i niestety zmarnowałam nie tylko skierowanie ale również czas. Na prywatna wizyte za 140 zł na pewno bym sie nie wybrała!! Lekarz jest nieprzyjemny, wyniosły, odpowiada zdawkowo na zadane pytania, jakby łaskę robił. Nawet nie spojrzał na dokumentację medyczną, nie odtworzył płyty z rezonansu magnetycznego, kwitując, że nie widzi takiej potrzeby. Bez pytan z mojej strony odnosnie dalszego leczenia mojej choroby raczej odsiedzielibyśmy te wizyte w niezrecznej ciszy. Niczego konkretnego na tej wizycie sie nie dowiedzialam, raczej lekarz mnie skutecznie zbył.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Konsultacja przyniosła pozytywne wrażenie dostałem wyczerpujące wytłumaczenie wyników badań zostałem poinformowany o wszystkich skutkach ubocznych operacji Jestem zadowolony z wizyty

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Marcin Nelke

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: EndoproktomedUsługa: gastroskopia

   Doktor Nelke jest osobą niezwykle pogodną i empatyczną, a co najważniejsze - doświadczonym fachowcem, dzięki czemu gastroskopia wykonana została sprawnie i szybko, do minimum ograniczając dyskomfort. Także diagnoza okazała się nader trafna, a przebieg leczenia wskazuje, że nadżerkowe zapalenie żołądka zostanie skutecznie opanowane.

  • A
   Lokalizacja: Endoproktomed

   Mimo nieprzyjemnej konieczności -gastroskopia, wizyta i badanie przebiegły w sympatycznej atmosferze. Pan Doktor bardzo komunikatywny. Diagnoza i zalecenia przekazane w zrozumiały sposób.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Adam Kowalczyk

  Ortopeda, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CROMED Creating HealthUsługa: uraz stawu kolanowego

   Lekarz udzielił wyczerpujących informacji o chorobie i leczeniu, w sposób zrozumiały i nie stresujący. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Gorąco polecam Pana Doktora.

  • M
   Lokalizacja: CROMED Creating HealthUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Wspaniały specjalista, z ogromną wiedzą a do tego bardzo uprzejmy, jego pozytywna energia przechodzi na pacjenta. Doktor wysłuchał mnie uważnie i poświecił tyle czasu ile trzeba było. Jego konkretne zalecenia oraz leki , które przepisał od razu mi pomogły. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak dobrego specjalistę. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Łukasz Wojnar

  Urolog, Androlog, lek.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: leczenie przerostu prostaty

   Cudowny Specjalista, konkretny i rzeczowy Fachowiec. Człowiek przede wszystkim! Wizyty u Pana Doktora przebiegają spokojnie bez niepotrzebnego stresu. Po wyjściu z gabinetu nie ma sie wrażenia, ze coś zostało niedopowiedziane. Polecam! Zygmunt

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja urologiczna

   Bardzo miły profesjonalny lekarz zna się na rzeczy zarówno w doradztwie jak i diagnostyce. Wizyta bez poślizgu praktycznie nie czekałam w kolejce. Na pewno do niego wrócę. Mogę go z czystego serca kazdemu polecic.

  Zobacz wszystkie opinie (98) o tym lekarzu


 • Artur Drużdż

  Neurolog,

  • M

   U pana doktora byłam ok. 2,5 miesiąca temu. Od dzieciństwa miałam leczoną padaczkę, od 4 lat bezobjawową i bez obstawienia lekami, a jednak stało się. Po 4 latach krótki napad z utratą przytomności. Lekarz nie musi być miły, nie ma tego w żadnych wymaganiach, zwłaszcza przy byciu ordynatorem i mnóstwie obowiązków. A jednak pan dr jest, w mojej opinii, przesympatycznym człowiekiem, potrafiącym rzucić żartem - z uśmiechem na twarzy rozwiał cały mój stres związany z sytuacją ( a to też jest bardzo ważne! ). Opis EEG, wizyta konkretna i profesjonalna. Dziś ze spokojem spędzam wakacje i myślę o kolejnym roku na studiach, nie zgodzę się z żadną negatywną opinią jaka tu się znajduje.

  • J

   Świetny lekarz, rzeczowy, doskonale wie co robi. Podchodzi do życia z poczuciem humoru;-) Każdemu życzę takiego lekarza!!!:-)

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Jolanta Jujka

  Neurolog,

  • K

   Bardzo przystępna dla pacjenta, udziela wielu informacji związanych z chorobą jak i metodami leczenia. Pani doktor od momentu wejścia pacjenta do gabinetu okazuje duże zainteresowanie jego chorobą.


 • Marek Słomczyński

  Kardiolog,

  • E

   Wspaniały lekarz i cudowny człowiek! Profesjonalizm i zaangażowanie, wysoka kultura osobista, traktuje pacjenta podmiotowo. Pan Doktor leczył mojego ojca i jestem Panu doktorowi za wszystko bardzo wdzięczna.
   Lekarz i człowiek godny zaufania.
   Dziękuje, za to spotkaliśmy Pana na naszej trudnej drodze..
   Elżbieta


Opinie o placówce

 • S

  Po 42 latach płacenia podatków, kilkukrotnych pobytach w szpitalach ( bajpasy itp. ), znalazłem się w szpitalu na ul Szwajcarskiej w Poznaniu z atakiem obustronnej kamicy nerkowej.. Na urologii, zobaczyłem napis „ Urologia XXI wieku”. Miałem nadzieję że tam mnie świetnie wyleczą. Niestety tam potraktowano mnie jak intruza. Po 9 dniach niby leczenia , bez usunięcia kamieni z nerek wypisano mnie ze szpitala z posocznicą, zablokowanymi nerkami, migotaniem przedsionków. Po 4 dniach samo leczenia znalazłem się w innym szpitalu ( Certus ). W Certusie po pobycie na OIOM-ie usunięto mi kamienie i postawiono na nogi. Nigdy na szwajcarską bo tam mentalność personelu zatrzymała się w połowie XX wieku

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz