Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Vitamed

Kościuszki 35

85-079, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Magdalena Olejarz

  Okulista,

  • J

   Pani dr odesłała mnie w 2012 roku z zaleceniem pójścia do psychiatry. Moje niedowidzenie jej zdaniem wynikało z mojej psychiki. Przez 2 lata łykałam niepotrzebnie psychotropy, które w ogóle nie pomagały. Dzisiaj czekam na przeszczep rogówki - mam zaawansowany stożek rogówki. Nie polecam.

  • J

   Pani Doktor - spełnia marzenia pacjenta. Jako lekarz łączy fachowość z empatią.

   Wdzięczna pacjentka Jolanta

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Artur Sipowicz

  Ortopeda, Terapeuta,

  • P
   Lokalizacja: VitamedUsługa: Zwykła wizyta

   Do Pana doktora trafiłam dzięki znanylekarz.pl.
   Doktor Sipowicz jest świetnym specjalistą, przeprowadził ze mną dokładny i szczegółowy wywiad. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i przede wszystkim poświęcił mi godzinę. I to była naprawdę godzina dla pacjenta.
   Wcześniej nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym i zdrowym podejściem do pacjenta.

  • Do Pana Doktora trafiłam z polecenia w czerwcu 2016 roku z wysuniętym, dyskiem i niedowładem lewej nogi. Ból niesamowity. Jak Pan Doktor mnie zobaczył powiedział, gdybym wiedział ze Pani jest w takim stanie przyjechałbym na wizytę domową. 1,5 Miesiąca leżałam przykuta do łóżka nie mogłam chodzić. Około 10 wizyt tak wspaniałego Doktora sprawiło ,że zaczęłam chodzić wyprostowana i uniknęłam operacji Kręgosłupa. Wspaniały lekarz, motywujący, świetne podejście do pacjenta , odpowiednia ilość czasu poświęcona na rehabilitację. Metody naciągania nogi liną niesamowity pomysł.
   5 gwiazdek dla tak wspaniałego Doktora to za mało!!! Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc!
   Pozdrawiam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (101) o tym lekarzu


 • Artur Jakubowski

  Ortopeda, lek.

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: stan zapalny bioder

   Fantastyczny lekarz, operator i diagnostyk. Ze swoistym poczuciem humoru potrafi w rozmowie rozładować istniejące napięcie. Jest przy tym bardzo ludzki a stosunek do pacjenta bez zastrzeżeń. Gorąco polecam i mam nadzieję, że następny raz trafię również do Pana Doktora. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za ulgę w bólu. Darłowska M

  • H

   Dzięki doktorowi Jakubowskiemu zaczynam nowe życie bez bólu. Rzeczowy, konkretny profesjonalny, skuteczny a w gratisie człowiek z sercem do pacjenta. Życzę sobie (o ile będę musiała) spotykać właśnie takich specjalistów na swojej drodze.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Andrzej Gałaj

  Pediatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: VitamedUsługa: badania diagnostyczne

   Pan doktor jest miłym sympatycznym czlowiekiem ,ale co do leczenia dzieci mam zastrzezenia. Badanie dziecka przez ubranie jest nieodpowiedzialne .Pan doktor niezapisuje w karcie jakie leki przepisuje i na co dziecko choruje. Wizyta trwa 5 min badanie jest niedokladne. Jesli dziecko ma chore uszka powinno być to sprawdzone czy jest stan zapalny ,a nie przepisac tylko leki. Takźe pan doktor powinien dokladnie badac małych pacjentow wkońcu sa to małe dzieci. My rodzice powinniśmy mieć zaufanie do lekarza pediatry wkońcu dajemy pod opieke lekarska nasze małe pociechy.


 • Rafał Marcinkowski

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: ciąża

   Bardzo profesjonalny lekarz. Wszystko dokładnie objaśnia, jest bardzo delikatny i wyrozumiały. Wizyty trwają długo a to dlatego, że lekarz ten jest bardzo szczegółowy, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania oraz analizuje każdy wynik. Bardzo polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Miałam nieprzyjemność spotkać się z doktorem w ramach prywatnej opieki w Luxmed. Chciałam rozpocząć antykoncepcję hormonalną, lekarz zlecił mi więc komplet badań. Okazało się, że parametry związane z krzepliwością krwi są podwyższone, w związku z czym pan Marcinkowski poinformował mnie, że nigdy w życiu nie będę mogła stosować żadnej terapii hormonalnej. Na moje pytanie czy może warto byłoby badania powtórzyć, czy coś może mieć wpływ na wynik, stwierdził, że nie ma to sensu i odesłał bez nadziei do domu. Później trafiłam do innego lekarza, który kazał mi badania powtórzyć, stwierdziwszy, że 1. moje wyniki wcale nie dyskwalifikują mnie w kwestii brania hormonów i 2. na wynik badania może mieć wpływ nawet niewielkie zaburzenie odporności. Okazało się, że parametry są w perfekcyjnej normie... Dziewczyny - nie ufajcie, sprawdzajcie, drążcie, potwierdzajcie - to smutne, ale takie są realia naszej medycyny. A doktora Marcinkowskiego radzę omijać szerokim łukiem.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Alicja Kujawa

  Ginekolog, lek.

  • R
   Lokalizacja: VitamedUsługa: antykoncepcja

   Dziwią mnie negatywne opinie na temat Pani doktor. Owszem czasami jest arogancka i spóźnia się do gabinetu, ale jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze starannie robi wszystkie badania oraz przykłada sie do swoich obowiązków.

  • A
   Lokalizacja: Vitamed

   Pani Doktor ma profesjonalne podejście do pacjentki, jest rzeczowa, dokonuje szeregu potrzebnych badań oraz szczegółowo je analizuje. Chętnie dzieli się wiedzą na temat odżywiania i jego wpływu na możliwość pojawienia się powikłań w cyklu kobiecym. Trafnie podkreśla skutki destrukcyjnego wpływu stresu na nasz organizm.
   Bardzo cenna i wartościowa wizyta, na pewno z przyjemnością wrócę, a innym pacjentkom szczerze polecam..
   Dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (104) o tym lekarzu