VERTEBRALIA Centrum Doskonałości Kręgosłupa

Chirurgia, Fizjoterapia, Ortopedia, Neurologia

Vertebralia – Centrum Doskonałości Kręgosłupa to prywatna klinika, która stosuje zintegrowane leczenie wszystkich rodzajów schorzeń kręgosłupa. Wnikliwa analiza przyczyn bólu - a nie wyłącznie objawów... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Vertebralia – Centrum Doskonałości Kręgosłupa to prywatna klinika, która stosuje zintegrowane leczenie wszystkich rodzajów schorzeń kręgosłupa. Wnikliwa analiza przyczyn bólu - a nie wyłącznie objawów - pozwala nam na przywrócenie sprawności i dobrego samopoczucia naszym Pacjentom w możliwie najszybszy sposób.
Stosujemy wszystkie znane i skuteczne metody leczenia, jednak przede wszystkim skupiamy się na interwencyjnym zwalczaniu bólu oraz na małoinwazyjnych zabiegach. Kierujemy się zasadą One-Stop-Shop, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Pacjentom natychmiastową pomoc już w momencie pierwszej konsultacji z lekarzem.
Leczenie w klinice Vertebralia ma na celu uniknięcie operacji kręgosłupa. Najważniejszym elementem podczas pierwszej konsultacji lekarskiej jest diagnostyka manualna, wykonywana według specjalnych wytycznych i od 20 lat stosowana w naszej klinice w Austrii. Prześwietlenie, rezonans magnetyczny i tomografia komputerowa analizowane są w drugiej kolejności i porównywane z wynikiem badania manualnego. Na podstawie takiej diagnostyki dla każdego Pacjenta opracowywana jest indywidualna terapia, której efekty są na bieżąco konsultowane przez lekarza i fizjoterapeutów.
W skład naszego zespołu wchodzą lekarze różnych specjalności, koncentrujący się wokół problematyki bólu kręgosłupa, fizjoterapeuci, masażyści – jednak w odróżnieniu od innych klinik, całym zespołem kieruje Disease Manager, który ponosi całkowitą odpowiedzialność za terapię Pacjenta podczas procesu leczenia w klinice. Wykorzystujemy również specjalistyczne urządzenia diagnostyczne: Spineliner, Medi-Mouse, Back Check, niezwykle pomocne w procesie leczenia

Nasz sprzęt

 • Dr Wolff Sports & Prevention GmbH
 • Spineliner
 • Medi-Mouse
 • Dr Wolff Back-Check
więcej

Zabiegi

 • Blokada nadtwardówkowa
 • Blokada pod RTG
 • Cewnik Racza
 • Kroplówka
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • VERTEBRALIA Centrum Doskonałości Kręgosłupa

  ul. Postępu 6, Mokotów

  02-676, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Trzaskowski

  Chirurg,

  • Pan Trzaskowski wykonał u mnie drobny zabieg usunięcia znamienia na plecach i brzuchu. O ile miejsce na brzuchu zagoiło się normalnie, o tyle miejsce na plecach zagoiło się wyjątkowo brzydko, powodując powstanie dwóch bliznowców. Znamię, które było nieduże i płaskie przerodziło się w dwa bardzo widoczne bliznowce. Pan Trzaskowski uważa, że takie rzeczy się zdarzają i nie uważa tego za błąd. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.


 • Piotr du Château

  Neurolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Miły,fachowe podejście do pacjenta,bada wnikliwie,pomocny-dobre rady a nie wyciąganie dodatkowych
   pieniędzy.Polecam

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Doktor poświęcił mi dużo czasu, wysłuchał o dolegliwościach, zbadał, zaproponował badania do wykonania i w zależności od ich wyniku przedstawił propozycję leczenia. Nie gubi go również rutyna, zaproponował konsultację z innym lekarzem. Jestem po operacji L4 - L5. Mam nawrót choroby, doktor wie o czym mówię i rozumie dolegliwości. Polecam. Ze swojej strony - dziękuję.
   Patrycja


 • Wojciech Ceran

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą. Sumiennie podchodzi do problemu. Pomimo schorzenia nie ze swojej dziedziny potrafił zająć się pacjentem i udzielić potrzebnych wskazówek co do dalszego leczenia. Gorąco polecam.

  • M
   Lokalizacja: Klinika Rehabilitacji Sportowej ORTOREHUsługa: Inny

   Byłem u dr Cerana w styczniu 2016 z przewlekłą chorobą stawu skokowego, i z chorym kolanem.
   Dr stwierdził, że musimy skupić się tylko na jednym stawie, bo spotkanie w gabinecie przeciągnie się na dwie wizyty.
   Stanęło na tym, że trzeba zrobić artroskopię kolana (na staw skokowy nie było czasu).
   Minęło prawie 1,5 roku i dr Ceran nie wykonał zabiegu mimo kilkukrotnych przypomnień z mojej strony.
   Co do kompetencji lekarskich wypowiedzieć się nie mogę, ale straciłem tylko czas na wizytę i oczekiwanie na zabieg który ostatecznie się nie odbył. Podejście lekarza lekceważące.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu