VERTEBRALIA Centrum Doskonałości Kręgosłupa

Chirurgia, Fizjoterapia, Ortopedia, Neurologia

Vertebralia – Centrum Doskonałości Kręgosłupa to prywatna klinika, która stosuje zintegrowane leczenie wszystkich rodzajów schorzeń kręgosłupa. Wnikliwa analiza przyczyn bólu - a nie wyłącznie objawów... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Vertebralia – Centrum Doskonałości Kręgosłupa to prywatna klinika, która stosuje zintegrowane leczenie wszystkich rodzajów schorzeń kręgosłupa. Wnikliwa analiza przyczyn bólu - a nie wyłącznie objawów - pozwala nam na przywrócenie sprawności i dobrego samopoczucia naszym Pacjentom w możliwie najszybszy sposób.
Stosujemy wszystkie znane i skuteczne metody leczenia, jednak przede wszystkim skupiamy się na interwencyjnym zwalczaniu bólu oraz na małoinwazyjnych zabiegach. Kierujemy się zasadą One-Stop-Shop, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Pacjentom natychmiastową pomoc już w momencie pierwszej konsultacji z lekarzem.
Leczenie w klinice Vertebralia ma na celu uniknięcie operacji kręgosłupa. Najważniejszym elementem podczas pierwszej konsultacji lekarskiej jest diagnostyka manualna, wykonywana według specjalnych wytycznych i od 20 lat stosowana w naszej klinice w Austrii. Prześwietlenie, rezonans magnetyczny i tomografia komputerowa analizowane są w drugiej kolejności i porównywane z wynikiem badania manualnego. Na podstawie takiej diagnostyki dla każdego Pacjenta opracowywana jest indywidualna terapia, której efekty są na bieżąco konsultowane przez lekarza i fizjoterapeutów.
W skład naszego zespołu wchodzą lekarze różnych specjalności, koncentrujący się wokół problematyki bólu kręgosłupa, fizjoterapeuci, masażyści – jednak w odróżnieniu od innych klinik, całym zespołem kieruje Disease Manager, który ponosi całkowitą odpowiedzialność za terapię Pacjenta podczas procesu leczenia w klinice. Wykorzystujemy również specjalistyczne urządzenia diagnostyczne: Spineliner, Medi-Mouse, Back Check, niezwykle pomocne w procesie leczenia

Nasz sprzęt

 • Dr Wolff Sports & Prevention GmbH
 • Spineliner
 • Medi-Mouse
 • Dr Wolff Back-Check
więcej

Zabiegi

 • Blokada nadtwardówkowa
 • Blokada pod RTG
 • Cewnik Racza
 • Kroplówka
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • VERTEBRALIA Centrum Doskonałości Kręgosłupa

  ul. Postępu 6, Mokotów

  02-676, Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Trzaskowski

  Chirurg,

  • Pan Trzaskowski wykonał u mnie drobny zabieg usunięcia znamienia na plecach i brzuchu. O ile miejsce na brzuchu zagoiło się normalnie, o tyle miejsce na plecach zagoiło się wyjątkowo brzydko, powodując powstanie dwóch bliznowców. Znamię, które było nieduże i płaskie przerodziło się w dwa bardzo widoczne bliznowce. Pan Trzaskowski uważa, że takie rzeczy się zdarzają i nie uważa tego za błąd. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.


 • Piotr du Château

  Neurolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Miły,fachowe podejście do pacjenta,bada wnikliwie,pomocny-dobre rady a nie wyciąganie dodatkowych
   pieniędzy.Polecam

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Doktor poświęcił mi dużo czasu, wysłuchał o dolegliwościach, zbadał, zaproponował badania do wykonania i w zależności od ich wyniku przedstawił propozycję leczenia. Nie gubi go również rutyna, zaproponował konsultację z innym lekarzem. Jestem po operacji L4 - L5. Mam nawrót choroby, doktor wie o czym mówię i rozumie dolegliwości. Polecam. Ze swojej strony - dziękuję.
   Patrycja


 • Wojciech Ceran

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Klinika Rehabilitacji Sportowej ORTOREHUsługa: Inny

   Byłem u dr Cerana w styczniu 2016 z przewlekłą chorobą stawu skokowego, i z chorym kolanem.
   Dr stwierdził, że musimy skupić się tylko na jednym stawie, bo spotkanie w gabinecie przeciągnie się na dwie wizyty.
   Stanęło na tym, że trzeba zrobić artroskopię kolana (na staw skokowy nie było czasu).
   Minęło prawie 1,5 roku i dr Ceran nie wykonał zabiegu mimo kilkukrotnych przypomnień z mojej strony.
   Co do kompetencji lekarskich wypowiedzieć się nie mogę, ale straciłem tylko czas i pieniądze na wizytę. Podejście lekarza lekceważące.

  • E
   Lokalizacja: Klinika Rehabilitacji Sportowej ORTOREH

   Bardzo dobry specjalista, a do tego z uwagą i troską odnoszący się do pacjenta. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, ma dużą wiedzę, którą czerpie z najbardziej aktualnych zagranicznych opracowań. Nie naciągał na drogie badania diagnostyczne. Zaproponował mi operację na NFZ, choć mógł wykonać ją też prywatnie. Operował mi haluksa, choć poprzedni ortopeda stwierdził że "tego nie da się zrobić dobrze na NFZ". Stopa po operacji jest zgrabna, sprawna, a blizn praktycznie nie widać. Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu